Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Czy spodziewana data premiery Borderlands 4 może być bliższa niż oczekiwano?

Borderlands 4 to nadchodząca strzelanka typu „biegnij i strzelaj”, która wywołała mnóstwo szumu i oczekiwań. Seria znana jest ze ścisłej kontroli, zwariowanej komedii i mnóstwa broni, którą gracze mogą zdobyć w grze.

Niedawno pojawiło się kilka raportów i informacji dotyczących oczekiwanej daty premiery Borderlands 4, przy czym wiele osób spekuluje, że może to nastąpić wcześniej, niż początkowo oczekiwano.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, ten przewodnik będzie pomocny. W tym przewodniku dowiesz się, czy oczekiwana data premiery Borderlands 4 może być bliższa niż oczekiwano.

Czy spodziewana data premiery Borderlands 4 może być bliższa niż oczekiwano?

oczekiwana data premiery

Franczyza Borderlands nie jest obca znaczącym przerwom pomiędzy numerowanymi wpisami. Chociaż w Borderlands różnica między oryginalną grą a jej kontynuacją trwała zaledwie 3 lata, przeskok z Borderlands 2 do Borderlands 3 był dłuższy, a Borderlands 3 ukazało się 7 lat po drugiej części. W tym czasie franczyza wydała także wiele spin-offów, w tym Borderlands: The Pre-Sequel i Tales from the Borderlands.

Teraz strona dewelopera na LinkedIn mogła dać wskazówkę dotyczącą okna premiery nadchodzącej gry. Odkrycie na stronie LinkedIn członka zespołu Borderlands 4 sugeruje, że prace nad nadchodzącą kontynuacją trwały już dłuższy czas. Strona LinkedIn artysty zajmującego się środowiskiem Nicolasa Rudowskiego ujawniła, że ​​prace nad Borderlands 4 trwają prawie dwa lata, podobno począwszy od gry w listopadzie 2021 r.

Lista sugeruje również, że Borderlands 4 może otrzymać potencjalną premierę wcześniej niż początkowo oczekiwana data premiery w 2026 roku, ponieważ prace nad nią trwają już dwa lata. Gearbox Software nie ujawniło jeszcze żadnych oficjalnych informacji na temat nadchodzącej gry Borderlands, dlatego fani muszą pamiętać, że możliwe jest, że informacje na LinkedIn mogą być niedokładne.

Źródło zdjęcia – www.gamerant.com