Czy sprawdziłeś już swoją aplikację Gmail? Jest coś nowego …

Google jest prawdopodobnie firmą, która oferuje najlepszą usługę e-mail. Oprócz tej doskonałej usługi firma ma wiele innych i integruje je. W obliczu pandemii firma badawcza zwróciła uwagę na Google Meet, platformę wideokonferencji.

Po dołączeniu Google Meet do interfejsu pulpitu Google zaczął go tworzyć sistema wideokonferencje w aplikacji Gmail. Jeśli korzystasz z aplikacji e-mail, zaktualizuj teraz i skorzystaj z tej nowej zintegrowanej usługi.

Czy sprawdziłeś już swoją aplikację Gmail? Jest coś nowego ...

Google Meet jest teraz zintegrowany z aplikacją Gmail …

Kto już organizuje spotkanie lub klasę online? Chcesz szybkiego i niezawodnego rozwiązania? Następnie musisz poznać platformę Google Meet. Ta platforma, opracowana i obsługiwana przez Google, umożliwia nawiązywanie połączeń wideo tylko przy użyciu przeglądarki.

Google Meet to jedno z najbardziej fantastycznych narzędzi do prowadzenia rozmów online, ponieważ jest bardzo proste w użyciu. To narzędzie jest stopniowo udostępniane użytkownikom, a po interfejsie graficznym dla komputerów stacjonarnych Google zaczął także udostępniać za pośrednictwem aplikacji Gmail. Ta nowość jest teraz dostępna w aplikacjach na Androida i iOS.

Czy sprawdziłeś już swoją aplikację Gmail? Jest coś nowego ... 1

Czy sprawdziłeś już swoją aplikację Gmail? Jest coś nowego ... 2

Jeśli masz konto Google i szukasz platformy do wideokonferencji, wypróbuj tę platformę. Z chwilą przejścia platforma jest bezpłatna do września. Spośród różnych funkcji podkreślamy fakt, że obsługuje do 250 użytkowników w tym samym pomieszczeniu. Ta usługa umożliwia także przesyłanie strumieniowe dla tysięcy osób. Tutaj możesz zobaczyć, jak korzystać z Google Meet.

Dzięki usłudze zintegrowanej z aplikacją e-mail, Google Meet z pewnością zyska więcej klientów. Spotkanie jest zawarte w G Suite i G Suite dla Szkół i Uczelni. Google Meet upraszcza uczestnictwo w rozmowach wideo w pracy. Wystarczy skonfigurować spotkanie i udostępnić link. Nie musisz się martwić, czy członkowie zespołu lub klienci mają odpowiednie konta lub wtyczki. Dzięki lekkiemu i szybkiemu interfejsowi oraz inteligentnemu zarządzaniu uczestnikami bardzo łatwo jest organizować rozmowy wideo z wieloma osobami. Jeśli masz jakieś pytania, jak korzystać, po prostu zobacz tutaj samouczek Google.

Dla tych, którzy szukają innych platform, zawsze możesz zobaczyć inne interesujące i profesjonalne opcje tutaj.

Przeczytaj też…