Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Czy Tesla przygotowuje swój pierwszy smartfon? Na to wygląda i są nawet obrazy

Wiele dużych marek, które mamy dzisiaj na rynku smartphones nie rozpoczęli tam swojej działalności na tym etapie. Stopniowo podbijali swoją przestrzeń, aż stali się tym, czym są dzisiaj.

Wydaje się, że Tesla zaczyna chcieć rozwijać się w ten sam sposób i może wkrótce mieć coś nowego. Wszystko wskazuje na to, że marka niedługo wejdzie na rynek smartphones i pojawiły się pierwsze obrazy.

Marka rynku obrazów smartfonów Tesla

Kto śledzi rynek? smartphones wie, że marki takie jak Xiaomi, Samsung i wiele innych nie zaczynały w tym obszarze. Byli tacy, którzy zaczynali jako producent telewizorów lub produktów internetowych.

W tym scenariuszu rozwoju marek udowodniono, że jest miejsce na nowości i dla niektórych gigantów na zdobywanie nowych przestrzeni i nowych obszarów. W tym miejscu Tesla wydaje się podbijać nową przestrzeń i nowych klientów

Marka rynku obrazów smartfonów Tesla

Co teraz zostało ujawnionie przenosi Teslę na nowy obszar. Marka będzie przygotowywać swój pierwszy smartfon, o zupełnie innym niż zwykle designie i z wieloma nowymi funkcjami. Począwszy od materiałów budowlanych, będą one szlachetne i dalekie od tego, co uważa się za normalne.

W dziedzinie specyfikacji ta propozycja Tesli powinna przynieść kilka unikalnych specyfikacji. Więc prawdopodobnie mamy nowy SoC Snapdragon 895 i pamięć 2 TB, uzupełniony ekranem 4K. Oczekuje się, że główna komora będzie podążać za pewnymi trendami rynkowymi i będzie miała 108 MP.

Marka rynku obrazów smartfonów Tesla

Oczywiście cały wizerunek Tesli będzie obecny w tym nowym smartfonie i przyciągnie potencjalnych klientów. Marka wprowadziła już w przeszłości kilka alternatywnych produktów, które szybko zniknęły ze względu na szybką przyczepność i niski potencjalny stan magazynowy.

Coś, co jeszcze się okaże, to cena tego nowego smartfona od Tesli. Biorąc pod uwagę przedstawione specyfikacje, nie będzie to produkt tani, co może znacznie ograniczyć akceptację tej propozycji. Ponieważ jednak jest to produkt Tesli, pomysł ten może się łatwo rozpaść.