Czy Tinder Gold wyświetla się w Twoim profilu?

Jeśli szukasz miłości w Internecie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że używasz Tindera. Ta niezwykle popularna aplikacja randkowa stała się absolutnie dominującą na internetowej scenie randkowej od czasu jej wydania w 2012 roku. Ludzie używają Tindera, aby znaleźć prawdziwą miłość, znaleźć datę na teraz, a nawet po prostu zaprzyjaźnić się, co oznacza, że ​​aplikacja ma coś do oferuj prawie wszystkim, którzy mogą być trochę samotni. To też jest bardzo łatwe. Przesuń w prawo, przeciągnij w lewo … jest prawie tak łatwy w obsłudze jak Candy Crush! Ale w tym przypadku część „zmiażdżenia” jest nieco bardziej znacząca.

Dla tych, którzy naprawdę poważnie podchodzą do robienia meczów, zawsze istnieje możliwość przejścia z podstawowej usługi na jeden z wyższych poziomów, takich jak Tinder Plus lub Tinder Gold. (Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z tym artykułem na temat różnych poziomów usługi premium Tinder). Tinder Gold został wprowadzony po raz pierwszy w czerwcu 2017 r. I jest obecnie najwyższym poziomem Tinder, który może subskrybować ogół społeczeństwa. Tinder Gold korzysta z usług Tinder Plus (paszport, więcej SuperLikes, darmowy comiesięczny Boost) i dodaje możliwość natychmiastowego dowiedzenia się, którzy użytkownicy Cię lubili. Zamiast przewijać setki zdjęć, które lubią ludzi, tylko czekając na ten magiczny moment, możesz po prostu poczekać i zobaczyć, kto przesuwa się w twoją stronę, a następnie zdecydować, czy od razu dopasować się do nich. To świetna funkcja, która eliminuje wiele zgadywania podczas dopasowywania, dla tych z nas, którzy są bardzo zajęci i nie chcą przykleić się do naszych telefonów!

Czy Tinder Gold wyświetla się w Twoim profilu? 1

Jakie są zalety Tinder Gold?

Tinder Gold oferuje nieograniczoną liczbę polubień, jedną bezpłatną premię miesięcznie, funkcję paszportu (która umożliwia zmianę lokalizacji bezpośrednio w Tinder zamiast konieczności włamywania się do systemu operacyjnego na telefonie), pięć bezpłatnych super polubień dziennie, zdolność przewijania przesuwanych palet, zdolność do ukrywania wieku i odległości, możliwość korzystania z 10 najlepszych wyborów dziennie oraz funkcja Likes You. (W tym artykule możesz zobaczyć zaktualizowaną listę tych funkcji).

Czy Tinder Gold wyświetla się w Twoim profilu? 2

„Nieograniczone polubienia” mówią same za siebie. Możesz przesunąć palcem w prawo tak często, jak chcesz i nigdy nie zabraknie polubień. „Super Likes” są przeznaczone do tych sytuacji, gdy naprawdę podoba ci się wygląd kogoś i chcesz, aby poznał go w znaczący sposób. Tinder Boost wysyła Twój profil na szczyt stosu w talii potencjalnych meczów, zwiększając szanse na wybór. Funkcja paszportu pozwala zmienić lokalizację na dowolne miejsce na świecie, w dowolnym momencie, umożliwiając interakcję z osobami spoza obszaru ogólnego. Możliwość „przewinięcia” jest bardzo przydatną funkcją, która pozwala cofnąć przypadkowe przesunięcie, o ile „przewija się” przed przejściem do następnej osoby. Dzięki funkcji Najlepsze typy możesz bezpłatnie polubić do 10 najlepszych ofert dziennie.

Funkcja Tinder Gold „Likes You” pozwala zobaczyć, kto przesunął już w prawo, bez konieczności przeciągania palcem w pierwszej kolejności. Na stronie „Likes You” w swoim profilu zobaczysz wszystkich, którzy przesunęli się w Twoją stronę. Jest to najkrótszy skrót i bardzo dobrze trafił wśród użytkowników. Jeśli jesteś użytkownikiem w dużym mieście, funkcja Likes You może skrócić czas przeciągania do kilku sekund dziennie, jednocześnie zapewniając dostęp do wszystkich możliwych meczów w Twojej okolicy.

Czy Tinder Gold wyświetla się w Twoim profilu? 3

Czy Tinder Gold wyświetla się w Twoim profilu?

Wielkie pytanie, które zadaje każdy: czy inni użytkownicy mogą zobaczyć, że masz Tinder Gold? We własnej wersji aplikacji, gdy przesuniesz w prawo na kogoś na stronie Likes You, przy jego profilu pojawi się małe złote serce. Doprowadziło to do zastanowienia się, czy to małe złote serce jest widoczne dla drugiej osoby. Na szczęście odpowiedź brzmi: nie, tylko ty możesz powiedzieć, że używasz Tinder Gold bezpośrednio.

Nie wyklucza to jednak, że ktoś domyśli się, że masz Tinder Gold (a przynajmniej Tinder Plus) pośrednio. Na przykład, jeśli użyjesz paszportu i skończysz z kimś w innym mieście, a następnie ta osoba dowie się podczas rozmowy z tobą, że tak naprawdę nie ma twojego numeru kierunkowego, to będzie wiedział, że musisz mieć Paszport, a zatem są przynajmniej członkiem Tinder Plus (lub przynajmniej naprawdę bardzo dobrze grają w grę). Jeśli ktoś pasuje do Ciebie, a Twój wiek nie jest wyświetlany w aplikacji, będzie wiedział, że musisz mieć co najmniej Tinder Plus. Podobnie subskrybenci Tinder Plus mogą ukryć swoją odległość od innych użytkowników, więc jeśli odległość się nie pokazuje, wiesz, że ta osoba jest co najmniej subskrybentem Plus. Musisz więc uważać, jak korzystasz z funkcji Tinder Gold, jeśli naprawdę nie chcesz, aby ludzie wiedzieli, że z niego korzystasz.

Wiele osób pyta również, czy Tinder Gold jest wart pięć dodatkowych dolarów miesięcznie. Odpowiedź zależy od tego, jak korzystasz z Tindera. Dla tych, którzy cenią sobie możliwość poznawania dobrych mężczyzn i kobiet przez Internet, Tinder Gold jest jedną z najlepszych funkcji wprowadzonych w aplikacji randkowej. Dla tych, którzy lubią sam proces przesuwania i zastanawiają się nad perspektywami, ma on możliwość naprawdę skrócenia czasu, który spędzasz, oraz zwiększenia czasu, jaki możesz poświęcić na rozmowę o możliwych meczach.

Czy to ma znaczenie?

Czy Tinder Gold wyświetla się w Twoim profilu? 4

Jedno ważne pytanie brzmi: czy dla innych użytkowników ma znaczenie to, czy używasz Tinder Gold, czy nie? Faktem jest, że różni się w zależności od osoby i od tego, czego ta osoba szuka i czego, według ciebie, szukasz. Zasadniczo to zależy od Ciebie. Przyjrzyjmy się temu dokładniej.

Powiedzmy, że wskazujesz, że szukasz długoterminowego związku. Być może jesteś w teorii, ale w praktyce jesteś głupcem, który zbiera zapałki i spotyka się z kilkoma z nich co tydzień. Może nie miałeś związku poważniejszego niż powtarzające się połączenia od miesięcy. W rezultacie inne osoby na Tinderze będą zakładać, że jesteś tu dla zabawy, a nie dla niczego poważnego. Nie jesteśmy tu po to, aby cię za to osądzać, ale udowodniono, że to, co mówisz i co robisz, ma znaczenie dla innych ludzi … szczególnie w puli randkowej.

Ludzie, którzy używają Tinder Plus i Tinder Gold zwykle są ludźmi, którzy wkładają dużo energii w swoje życie w Tinder. Często się spotykają lub próbują. Więc jeśli często się spotykasz, ale prezentujesz fasadę, której nie znasz, to pozwolenie innym osobom dowiedzieć się, że masz Tinder Plus lub Tinder Gold, może wymagać trochę wyjaśnienia. Jeśli próbujesz ukryć korzystanie z usług premium, musisz zrobić kilka rzeczy:

 • Nie używaj funkcji ukrywania wieku / ukrywania lokalizacji
 • Nie używaj funkcji paszportu do ciągłej zmiany lokalizacji i nawiązywania kontaktów z ludźmi spoza miasta, chyba że faktycznie wybierasz się w to miejsce
 • Nie rozmawiaj o swoich meczach na temat wszystkich Superlików, które rozdałeś, ani wszystkich najlepszych ofert, które spotkałeś
 • Dirty Little Secret of Tinder Gold

  Oto tajemnica o Tinderze, której niewiele osób zna, i taka, która w pewien sposób powiela funkcjonalność funkcji Likes You w Tinderze Gold:

  Czy Tinder Gold wyświetla się w Twoim profilu? 5

  Jeśli ktoś już przesunął w twoją stronę, i tak pojawia się na górze stosu lub w jego pobliżu. Zgadza się, za każdym razem, gdy logujesz się do Tinder, jeśli ktoś już przesunął do Ciebie, pojawi się na górze listy. Nie zawsze oznacza to, że wszyscy ludzie na szczycie stosu przesunęli w prawo; być może nikt tego nie ma. Ale możesz czerpać wiele korzyści z funkcji Likes You w Tinder Gold, zwracając uwagę na te kilka pierwszych profili, ponieważ mogły już Cię wybrać. Jeśli przeciągniesz palcem w prawo na jednym z nich i od razu dopasujesz, to wiesz, że już przesunęły w prawo na ciebie.

  (Jeśli otrzymałeś Tinder Gold i zdajesz sobie sprawę, że już go nie chcesz, przeczytaj ten artykuł na temat anulowania subskrypcji Tinder Gold).

  Chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach z Tinderem, dobrych i złych, a także o wszelkich wskazówkach i technikach, które pomogą Ci poprawić jakość korzystania z aplikacji. Udostępnij je nam w sekcji komentarzy!

  Mamy dla Ciebie więcej zasobów Tinder.

  Ciekawi Cię ta diamentowa ikona? Oto ikona diamentu u góry ekranu przeglądania Tinder.

  Mamy przydatny przewodnik, który pomoże Ci stwierdzić, czy ktoś jest aktywny w Tinderze.

  Oto nasz artykuł informacyjny o tym, w jaki sposób Tinder ogranicza liczbę polubień, które możesz mieć.

  Będziesz chciał zobaczyć nasz poradnik na temat rozpoznawania suma Tindera.

  Optymalizujesz swoje biografie? Przeczytaj nasz przewodnik po tym, jak działają Tinder Smart Photos.