Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Czy Turnitin może wykryć ChatGPT? Uwolnij Sekret 2023!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy Turnitin może wykryć ChatGPT? Uwolnij Sekret 2023!

Pokusa zabija samokontrolę! Jeśli jesteś studentem lub pisarzem, który spieszy się z dotrzymaniem terminów, pierwszą myślą, która przyjdzie Ci do głowy, będzie użycie ChatGPT. A twoja druga myśl brzmiałaby: czy Turnitin może wykryć ChatGPT, jeśli szukasz pomocy? Cóż, dlatego tu jesteśmy, aby uspokoić twoje obawy!

ChatGPT Według ostatnich raportów chatbot jest najczęściej wybieranym narzędziem dla wszystkich studentów i pisarzy. Czemu nie? ChatGPT pomaga uczniom prawie we wszystkim, czy to w pisaniu esejów, przygotowywaniu raportów, czy rozwiązywaniu równań matematycznych. Ale tym razem nauczyciele się nie martwią! Mają swoje sposoby na wykrywanie plagiatowanych treści. Więc jeśli ChatGPT jest również Twoim wyborem, musisz pomyśleć dwa razy i upewnić się, czy możesz Turnitin wykryć ChatGPT, czy nie! W przeciwnym razie splamisz swoją reputację i zrujnujesz karierę.

Zweryfikowana odpowiedź eksperta

Tak, firma Turnitin wykrywa ChatGPT, dostarczając ocenę podobieństwa i raport oryginalności, które pomogą w wykrywaniu tekstu generowanego przez sztuczną inteligencję, w tym ChatGPT.

Wraz z postępem technologii sztucznej inteligencji, która tak szybko integruje się z naszym życiem, profesorowie zaczęli się martwić, że dzieci mogą używać narzędzi do pisania opartych na sztucznej inteligencji do tworzenia nieoryginalnych prac. Ale te obawy są bezpodstawne ze względu na technologię stojącą za Turnitin.

Czy Turnitin może wykryć ChatGPT?

Tak, firma Turnitin wykrywa ChatGPT, dostarczając ocenę podobieństwa i raport oryginalności, które pomogą w wykrywaniu tekstu generowanego przez sztuczną inteligencję, w tym ChatGPT. Gdyby kilka lat temu ktoś powiedział ci, że będziesz w stanie napisać lub przygotować wszystko bez żadnych badań w ciągu zaledwie kilku sekund, roześmiałbyś się mu w twarz. Ale ta wyobraźnia zamienia się w mroczną rzeczywistość. Ale nie dla studentów!

Rekommenderad:  Czy Windows 10 Pro czy Enterprise jest lepszy?

ChatGPT skutecznie generuje różnego rodzaju zadania na uczelnie i szkoły w ciągu kilku minut! Z rosnącej popularności ChatGPT wśród studentów jasno wynikało, że polegają na nim częściej niż powinni. Dlatego profesorowie i nauczyciele musieli polegać na wykrywaniu tekstu AI przez firmę Turnitin, aby mieć pewność, że czat GPT zostanie wykryty. Tak więc pierwszym gotowym narzędziem był Turnitin, ale wcześniej nie był on w stanie wykryć tekstu pisanego przez ChatGPT. Teraz, zgodnie z ostatnimi aktualizacjami, Turnitin jest w stanie wykryć ChatGPT.

Według firmy Turnitin ich technologia jest teraz w stanie rozróżnić pisanie tworzone i obsługiwane przez sztuczną inteligencję, taką jak ChatGPT. Raporty mówią, że teraz zawiera nową funkcję; wskaźnik pisania AI, który podkreśli wszelkie potencjalne treści generowane przez AI.

Ich sztandarowe narzędzie, Turnitin Originality, ma na celu dokładną ocenę oryginalności prac uczniów i może wykrywać określone formy pisania, którym pomogła sztuczna inteligencja.

Uwaga studenci: jeśli planujesz użyć ChatGPT do splagiatowania swojego zadania, zastanów się dwa razy. Turnitin ma teraz wbudowany detektor pisma AI. Nie ryzykuj kariery naukowej. Bądź oryginalny i uczciwy w swojej pracy. Retweetuj dalej, aby rozpowszechniać informacje pic.twitter.com/oNPK7UyCcA

— Twój towarzysz wiedzy (@dahatijjani) Móc 92023

Czy Turnitin wykrywa ChatGPT?

Tak, firma Turnitin wykrywa ChatGPT, jeśli kopiujesz i wklejasz zawartość. Ponieważ ChatGPT nie może dostarczyć autentycznych danych, ponieważ model języka AI może generować treści tylko w zależności od tego, co jest wypełnione w programie. Jest to jednak absolutnie prawdziwe, jeśli wypełniasz skopiowane treści z dowolnego innego źródła, otrzymasz to, co wprowadziłeś do systemu.

Na przykład, jeśli wprowadziłeś coś związanego z „Dlaczego niebo jest niebieskie”, i skopiował akapit dotyczący czegoś związanego ze słowem kluczowym i wkleił go do ChatGPT w celu wygenerowania wyników, wynikowa treść dostarczona przez sztuczną inteligencję będzie również zawierać tekst, który został skopiowany i wklejony do systemu Turnitin Chat GPT.

Dzieje się tak, ponieważ dane wprowadzone do programu są już skopiowane z innego źródła, które generuje treści zawierające skopiowane teksty na Turnitin ChatGPT.

Jak Turnitin wykrywa ChatGPT?

Głównym celem Turnitin jest zapobieganie plagiatowaniu uczniów i unikanie ich. Zapewnia więc indeks podobieństwa i raport oryginalności w celu wsparcia jego identyfikacji.

Nauczyciele i wykładowcy mają możliwość przesłania zadania bezpośrednio na stronę internetową Turnitin lub przesłania go za pośrednictwem uniwersyteckiej platformy edukacyjnej online. Następnie, zgodnie z podanym terminem, uczniowie są zobowiązani do przesłania i przesłania swoich oddzielnych zadań online. Gdy uczniowie zakończą przesyłanie swoich zadań, Turnitin Checker uruchomi piłkę. Przeanalizuje i zbada każde zdanie całej przesłanej pracy, aby wykryć splagiatowany tekst i dostarczyć odniesienia pasujące do oryginalnego źródła.

W swoich najnowszych osiągnięciach, zdolność Turnitin do wykrywania treści tworzonych przez sztuczną inteligencję uległa poprawie. Teraz Turnitin zapewnia:

 1. Wynik podobieństwa
 2. Raport oryginalności
 3. Wynik wykrywania AI

1. Indeks podobieństwa: Jeśli chodzi o treści akademickie, internetowe i studenckie, oprogramowanie firmy Turnitin porównuje przesłane treści z różnymi bazami danych już dostępnych treści. Następnie zaczyna polować na podobieństwa i powiadamia z procentem, który zawiera podobne lub plagiatowane treści. Indeks podobieństw dokładnie wskaże przypadki pasujących treści w przesłanym artykule. Wynik podobieństwa i wynikowy raport są dostępne dla studentów. Następnie mogą szukać tego, co należy zmienić, aby uniknąć podobieństw.

2. Raport oryginalności: Jako raport oryginalności dostarcza pełny raport plagiatowanych treści wraz ze źródłami, które są dostępne w bazie danych Turnitin, w tym postami na blogach, stronami internetowymi, postami, artykułami już opublikowanymi lub gdzieś w głębokim oceanie danych.

3. Wynik wykrywania pisma AI: Wynik wykrywania pisma AI wskazuje procent tekstu, który został określony jako wygenerowany przez AI. Wynik wykrywania sztucznej inteligencji i wynikowy raport są dostępne tylko dla instruktorów.

Chwila oceniając modele językowe AI za pomocą Turnitin, pamiętaj, że istnieje duża różnica między wynikiem podobieństwa a wynikiem wykrywania AI. Obecnie uczniowie nie mają dostępu do wyniku wykrywania sztucznej inteligencji. Jednakże, funkcja wykrywania pisma AI będzie oferowana instytucjom jako produkt dodatkowy po 2023 roku

W ten sposób firma Turnitin wykrywa sztuczną inteligencję. Tak więc dla tych, którzy wciąż nie są pewni, czy Turnitin może wykryć ChatGPT, jest odpowiedź na temat skuteczności Turnitin w walce z plagiatami ChatGPT.

Jeśli uzależnisz się od ChatGPT i innych narzędzi do pisania AI, nie rób tego! Drogami na skróty nic nie osiągniesz, zwłaszcza jeśli chodzi o wykształcenie. Buduj swoją karierę, wykonując ciężką pracę.

Jak nauczyciele mogą wykryć pisanie AI?

Dzięki narzędziom do wykrywania AI, dokładniej możemy powiedzieć, że sprawdzanie plagiatu ChatGPT, nauczyciele mogą odpowiednio wykrywać pisanie AI. Niektóre z najlepszych programów do sprawdzania plagiatu to: Turnitin, OpenAI text Classifier, GPTZero, Grammarly, QueText itp.

 • Oprócz korzystania z tych narzędzi do wykrywania AI lub detektora Turnitin Chat GPT, nauczyciele mogą wykrywać tekst ChatGPT, analizując ton, kontekst, styl i język przesłanej pracy.
 • Ponadto Bot używa pewnych zwrotów lub słów, których normalnie nie używają tylko studenci, co wyraźnie pokazuje użycie ChatGPT i naruszenie integralności akademickiej.
 • Ponadto zadanie będzie zawierało techniczny żargon i treści, które mogą nie być uwzględnione w sylabusie! Tak więc profesorowie mogą łatwo wykryć tekst ChatGPT, rzucając okiem na artykuł.
 • Nauczyciele mogą również poprosić uczniów o wyjaśnienie idei lub koncepcji własnymi słowami i zrozumienia danego zadania. Pomoże to instruktorom wykryć treści napisane przez AI.

Czy uniwersytety mogą wykryć ChatGPT?

Oczywiście, że tak! Uniwersytety mogą wykryć ChatGPT ani dowolna inna treść napisana przez sztuczną inteligencję. Ponieważ uczniowie i naukowcy w dużym stopniu polegają na ChatGPT lub innych narzędziach AI do wspierania swojej pracy, nauczyciele martwią się, że uczniowie narażają swoją karierę zawodową, używając ChatGPT częściej niż powinni. Tak więc, kiedy uczniowie mają kod ChatGPT, aby osiągnąć sukces w nauce, nauczyciele mają inne oprogramowanie do wykrywania plagiatu!!!

Sprawdź więcej artykułów na ChatGPT

 1. Jak naprawić [pii_pn_4d40d7a4731838dd2fdc] błąd? Cztery najlepsze proste poprawki
 2. Jak zintegrować ChatGPT z Tinderem? Kompletny przewodnik!
 3. Jak naprawić błędy ChatGPT 1 Błąd limitu godzin w 2023 r.? Poprawki do wypróbowania !!
 4. Jak usunąć historię rozmów ChatGPT? Kroki wyjaśnione!
 5. Jak inwestować w ChatGPT? Zainwestuj w sztuczną inteligencję!
 6. Jak pobrać ChatGPT na Androida? Krótki przewodnik po Chatgpt Pobierz!
 7. ChatGPT Messenger Bot | Jak to zintegrować?
 8. Czat GPT kontra Google | Odpowiedzi, których szukasz 2023!
 9. Wirtualny asystent ChatGPT kontra wirtualny asystent | Wszystko co musisz wiedzieć!
 10. Jak naprawić błąd ChatGPT dotyczący tylko jednej wiadomości na raz w 2023 r.? 4 Proste poprawki komunikatu o błędzie czatu GPT!

Likwidacja

Treści generowane przez Turnitin i sztuczną inteligencję idą w parze. Tam, gdzie treści generowane przez sztuczną inteligencję pomagają uczniom uzyskiwać dobre oceny, Turnitin z drugiej strony pomaga nauczycielom i profesorom burzyć marzenia milionów uczniów, którzy odrabiają prace domowe i zadania bez żadnego wysiłku. Jednak na dłuższą metę lepiej jest, jeśli nauczysz się umiejętności i będziesz intelektualny. Ponieważ tak długo, jak instruktorzy wykrywają tekst generowany przez sztuczną inteligencję za pomocą Turnitin, nie możesz polegać na tych narzędziach sztucznej inteligencji, które będą działać za Ciebie. Chyba że sprytnie wykonasz pracę!

Często Zadawane Pytania

Q1. Czy Turnitin może zidentyfikować tekst wygenerowany przez ChatGPT?

Tak, Turnitin może zidentyfikować tekst ChatGPT-Generation. Zgodnie z najnowszymi osiągnięciami firma Turnitin zapewnia ocenę podobieństwa i raport oryginalności, które pomogą w wykrywaniu tekstu generowanego przez sztuczną inteligencję za pomocą Turnitin.

Q2. Czy Turnitin może wykryć Quillbota?

Tak, firma Turnitin może wykryć plagiat ze strony Quillbota w stopniu, który zależy głównie od różnych czynników, takich jak długość tekstu, jakość treści, użycie fraz i nietypowych słów, kontekst i ustawienia.

Q3. Czy Scribbr może wykryć ChatGPT?

Tak, Scribbr może bardzo dokładnie wykryć ChatGPT, zwłaszcza podczas edycji tekstów. Tak więc, jeśli myślisz, że Scribbr nie może wykryć treści generowanych przez sztuczną inteligencję, jesteś bardzo w ciemności.

Q4. Czy gramatycznie można wykryć ChatGPT?

Jeśli myślisz, że Grammarly służy tylko do sprawdzania gramatyki, to bardzo się mylisz. Grammarly może bardzo łatwo wykryć plagiat wraz z gramatyką, pisownią, czytelnością, zwięzłością, interpunkcją, doborem słów itp.