Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Czy Twój smartfon obsługuje już sieć 5G?

A po burzliwej aukcji, która nalegała na pozostanie bez znaczących postępów, oto 5G wreszcie dotarło do Portugalii. Jednak nie wszyscy mieli okazję doświadczyć ultraszybkiego Internetu, albo dlatego, że sieć nie dotarła jeszcze do ich lokalizacji, albo dlatego, że wciąż nie mają smartfona gotowego na tę technologię, albo z jakiegokolwiek innego powodu.

Dlatego w naszym pytaniu w tym tygodniu chcemy, abyś powiedział nam, czy Twój smartfon obsługuje już sieć 5G. Uczestniczyć.

Czy Twój smartfon obsługuje już sieć 5G?

Sieć 5G stawia pierwsze kroki w Portugalii, a kilku użytkownikom udało się już uzyskać dostęp do tej technologii za pośrednictwem swoich urządzeń mobilnych. Ale nie wszyscy są gotowi na przyjęcie tej wiadomości i jest to jeden z głównych powodów braku wsparcia ze strony ich smartphones.

W maju 2021 r. zadaliśmy naszym czytelnikom podobne pytanie. I zgodnie z wynikami, w tym czasie tylko 27% uczestników miało już smartfon gotowy do sieci 5G, podczas gdy pozostałe 73% odpowiedziało negatywnie na pytanie.

smartfon z siecią 5G

ty smartphones 5G coraz częściej pojawia się na sklepowych półkach.

Ale teraz jeszcze bardziej sensowne jest zadanie tego samego pytania tym, którzy nas śledzą, skoro sieć 5G wreszcie dotarła do naszego kraju i już możemy ją testować na naszych telefonach. Ponadto na rynku pojawia się coraz większa oferta modeli różnych marek iw cenach zgodnych z nową generacją technologii internetowych.

W ten sposób weź udział w naszym cotygodniowym pytaniu, a następnie powiedz nam, czy Twój smartfon obsługuje już sieć 5G.


Weź udział w naszym wydaniu w tym tygodniu

Ładowanie... Ładowanie…

Dziękuję za udział!


W tym dziale zadajemy pytanie o aktualne, aktualne i przydatne tematy, aby poznać opinie i trendy naszych czytelników w świecie technologii, zwłaszcza w naszym kraju.

Zostaw nam sugestie tematów w polu komentarzy lub wyślij je na adres marisa.pinto@pplware.com