Czy twój smartfon Samsung otrzyma system Android 10? Wiesz kiedy!

Android 10 jest najnowszy sistema operativo od Google i zaczyna docierać do coraz większej liczby urządzeń. Samsung już przygotowuje się do wdrożenia w tym zakresie Galaxy. Dokumenty wewnętrzne pokazują, kiedy i co smartphones otrzymam to!

Sprawdź tę listę, która pokazuje plany firmy z Korei Południowej. Lista jest długa i obejmuje różne segmenty rynku.

Czy twój smartfon Samsung otrzyma system Android 10? Wiesz kiedy! Galaxy

Po oficjalnej premierze Androida 10 przez Google, inni producenci urządzeń używają tego urządzenia sistema operativo udostępnić w niektórych modelach. W tym sensie informacje są przekazywane użytkownikom za pośrednictwem oficjalnej listy lub po prostu poprzez wydanie aktualizacji.

W przypadku Samsunga zazwyczaj producent przedstawia oficjalną listę sprzętu do aktualizacji oraz przewidywaną datę wydania nowej wersji Samsunga. sistema operativo. Lista Samsunga dla Androida 10 nie została jeszcze oficjalnie wydana, ale wyciek z spółki stowarzyszonej w Izraelu pozwolił nam poznać jej plany.

Uwaga 10

Zgodnie z listą pierwszymi modelami, które otrzymają Androida 10, będą szczyty Galaxy S10 i Note10 kiedyś w styczniu 2020 r. Później pojawi się kilka modeli, głównie S, Note i A. Jednak niektóre tablety i modele J6 i J8 również otrzymają aktualizację.

The Galaxy S9 zostanie zaktualizowany w kwietniu. W przypadku pozostałych modeli dostępność będzie wprowadzana stopniowo do września 2020 r., W zależności od danych modeli.

Czy twój smartfon Samsung otrzyma system Android 10? Wiesz kiedy! 1

Poznaj pełną listę:

  Stycznia: Galaxy Note10 i Note10 +, S10 i S10 +, Note9, A30
  Kwietnia: Galaxy A7 2018, A9 2018, S9 i S9 +, A50, A70, Galaxy Zakładka S6
  Maj: Galaxy A10 i A10s, A20, A30
  Lipiec: Galaxy J6 +, J8, Galaxy Zakładka S4 10.5, Tab S5e
  Sierpnia: Galaxy Tab A8, Tab A 10.1
  Wrzesień: Galaxy Zakładka A 10.5

Jeden interfejs użytkownika 2, Własny interfejs Samsunga, robi postępy w programie Beta, więc istnieje nawet szansa na dotarcie do niektórych urządzeń – zlokalizowanych na niektórych strategicznych rynkach – już w grudniu 2019 r.

Czy twój Samsung otrzyma Androida 10? Udostępnij w komentarzach!

Dziś dowiadujemy się, że Samsung Galaxy Fold będzie sprzedawany w Portugalii…