Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Czy Twój Xiaomi otrzyma? W końcu zaprezentowano plany globalnego MIUI 13

Wprowadzony w zeszłym tygodniu MIUI 13 to jedna z wielkich nowości Xiaomi na nadchodzące miesiące. Ten wymyślił nowy Xiaomi 12 i Watch S1, ale chce w naturalny sposób podbić swoją przestrzeń.

Jeśli plany dotyczące jego dostępności były już znane chińskiemu rynkowi, teraz pojawiają się jeszcze ciekawsze dane. Już wiadomo, kiedy pojawi się wersja globalna i co smartphones to będzie rozpowszechniane.

MIUI 13 Android smartphones Aktualizacja Xiaomi

Kiedy pojawi się globalna wersja MIUI 13

To było 28 grudnia, kiedy Xiaomi ujawniło wielką wiadomość dotyczącą dostosowywania Androida. Ta nowa wersja wiele obiecuje, a w szczególności łączy w sobie wszystkie nowości i ulepszenia stworzone dla sistema operativo zainstalowany w smartphones.

Istniejące informacje nie wyjaśniały, kiedy Xiaomi przyniesie MIUI 13 do smartphones poza Chinami, a nawet nie dotyczy to sprzętu. Ale już ta informacja została już ujawniona i wyjaśnia, kiedy i jak ta aktualizacja zostanie wydana.

MIUI 13 Android smartphones Aktualizacja Xiaomi

Co smartphones od Xiaomi otrzymywać wiadomości?

Dobrą wiadomością jest to, że ta nowa wersja zostanie udostępniona dla dużej partii smartfonów Xiaomi. W sumie będzie 19 urządzeń, które będą miały dostęp do tej aktualizacji, ze wszystkimi prezentowanymi nowościami.

    Mi 11 Mi 11 Ultra Mi 11 Mi 11 X Pro Mi 11 X Xiaomi Pad 5
    Redmi 10 Redmi 10 Prime Xiaomi 11 Lite 5G NE Xiaomi 11 Lite NE Redmi Note 8 (2021) Xiaomi 11T Pro Xiaomi 11T Redmi Note 10 Pro Redmi Note 10 Pro Max Redmi Note 10 Mi 11 Lite 5G Mi 11 Lite Redmi Note 10 JE

Kolejną ważną wiadomością jest to, że wkrótce pojawi się MIUI 13. Marka przewiduje, że globalna wersja zacznie być prezentowana na tej liście smartphones już w styczniu. Nie ma konkretnego dnia, ale mamy nadzieję, że nie potrwa to długo i będzie się to odbywało stopniowo.

MIUI 13 Android smartphones Aktualizacja Xiaomi

Aktualizacja oparta na Androidzie 12

Będzie to wersja, która będzie w pełni oparta na najnowszej wersji sistema operativo od Google. Tak więc, oprócz wszystkich zmian, które marka wprowadza w MIUI 13, ten otrzymuje również wiadomości z Androida 12.

Już tylko kilka dni dzieli nas od uzyskania dostępu do nowej wersji i poznania wszystkiego, na co marka przygotowała smartphones. Ważnym punktem pozostaje zobowiązanie do zachowania prywatności, a także kontrola powiadomień i innych ulepszeń.

Table of Contents