Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Czy USPS dostarcza przesyłki w niedzielę?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czy USPS dostarcza przesyłki w niedzielę?

Firmy eCommerce szybko dostosowują się do wymagań swoich klientów. Pokonanie konkurencji i poszerzenie rynku jest niezbędne do odniesienia sukcesu przez Twój cyfrowy biznes. Zadowolenie klienta jest również kluczem do utrzymania długotrwałych relacji z kupującymi, a proces dostawy ma wiele wspólnego z tym szczęściem.

Wysyłka paczek za pośrednictwem poczty jest dość popularna, co powoduje konieczność ustalania harmonogramów dla wygody klienta. Przy tak wielu innowacjach wprowadzonych przez USPS (United States Postal Service) w ciągu ostatnich kilku lat, stało się wygodne w całej Ameryce oraz w jej stanach stowarzyszonych, a nawet na obszarach wyspiarskich.

Jednak zawsze istnieje jedna wątpliwość – czy rozwiązanie dostawy przez USPS jest otwarte w weekendy? A może jest dostawa w niedzielę USPS?

Dlaczego warto zapewniać dostawę weekendową swoim klientom?

Łatwe i płynne zakupy oraz opłacalna i szybka wysyłka są łatwe do zrealizowania dzięki usługom zapewnianym przez platformy cyfrowe, takie jak WooCommerce i Shopify, oraz opcji wysyłki dostępnej na rynku.

Rozwiązanie z dostawą w weekend to świetny bonus dla większości marek e-commerce. Jeśli klient robi zakupy w piątek i chce jak najszybciej otrzymać ważną paczkę, poniedziałek może nie wystarczyć. Mogą pominąć Twoją firmę i wybrać konkurenta, który oferuje dostawy w weekendy. Niezapewnienie jakiejś formy wysyłki weekendowej, zwłaszcza jeśli jest to tak łatwe do zorganizowania, może zrujnować Twój biznes lub uniemożliwić mu rozwój, tak jak robią to inni sprzedawcy.

Ponadto oferowanie klientom opcji dostawy w weekend może zaowocować większą liczbą recenzji i lepszą sprzedażą. Skorzystaj z oprogramowania do zarządzania opiniami, aby zautomatyzować kampanie e-mailowe i zebrać jak najwięcej referencji.

SageMailer pomaga tworzyć, wysyłać, automatyzować i analizować sekwencje wiadomości e-mail w ramach jednej platformy, dzięki czemu możesz idealnie dostosować je do swoich aktualnych potrzeb!

Co to jest USPS?

United States Postal Service, w skrócie USPS, jest oddzielną filią rządu federalnego odpowiedzialną za dostarczanie usług pocztowych w Ameryce. USPS to jedna z najpopularniejszych usług pocztowych w Ameryce, uruchomiona w latach 70-tych. US Mail, jak większość ludzi by to nazwała, ma na celu ustanowienie biura, które odbiera i wysyła listy i paczki po określonych cenach.

Rekommenderad:  LG G4: czy smartfon naprawdę taki będzie? Zdjęcia i niektóre szczegóły

Odpowiada za wysyłkę paczek i poczty na dowolny adres w stanie. USPS dociera do ponad 160 milionów skrytek pocztowych, firm i rezydencji w 34 000 punktów sprzedaży detalicznej. Ta usługa wysyła dziennie ponad 70 milionów przesyłek pocztowych, a jej skuteczność wynosi ponad 99%.

USPS wskazał, że standardowe i ekspresowe usługi pocztowe pozwalają klientom wybrać opcje dostawy, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom. Na przykład mogą wybrać najtańszą lub najszybszą usługę wysyłkową na podstawie tego, jaki produkt wysyłają i kiedy chcą, aby został dostarczony.

Poza tym, że pozostaje trzecim co do wielkości pracodawcą dla ludzi w Stanach Zjednoczonych, USPS wyrobił sobie markę na rynku od 45 lat i wciąż rośnie. Jednak przy ciągłym użytkowaniu klienci nadal w to wątpią. Powiedzmy na przykład, czy możesz odbierać pocztę w weekendy?

Czy USPS dostarcza w sobotę?

Mówiąc o usługach pocztowych, jednym z mylących pytań jest to, czy USPS dostarcza przesyłki w soboty.

Krótka odpowiedź brzmi: tak!

Chociaż US Mail dostarcza przesyłki w soboty, zależy to od rodzaju usługi pocztowej lub używanej klasy. Na przykład produkty Priority Mail i Priority Mail Express mogą być dostarczane w soboty.

Towary wysyłane są pocztą priorytetową 1-3 dni roboczych po początkowej stawce $60,65. Z takiej opcji można skorzystać zarówno w placówkach Poczty Polskiej, jak i online. Priority Mail zapewnia również bezpłatny odbiór poczty w Twoim domu lub domu. Obejmuje również maksymalne ubezpieczenie w wysokości 50 USD dla wszystkich rodzajów przesyłek.

Załóżmy jednak, że chcesz, aby Twoja paczka została dostarczona. W takim przypadku nie ma określonych czasów dostawy US Mail, które mogą dotrzeć do Twojego obszaru, ponieważ proces wysyłki opiera się na ilości paczek dostarczanych przez USPS z jednego miejsca docelowego do drugiego.

Mogą dotrzeć do Ciebie wcześniej, gdy tylko będą mieli kilka paczek do wysłania tego dnia. Jeśli jednak US Mail ma dużo rzeczy do dostarczenia, godziny dostawy mogą się wydłużyć.

Niektóre czynniki, o których należy pamiętać, to fakt, że czas dostawy USPS i godziny pracy zależą również od następujących czynników:

  • Lokalizacja magazynu US Mail
  • Miejsce, w którym przechowują Twoje paczki i pocztę przed dostarczeniem ich pod wskazany adres
  • Odległość między miejscem docelowym a magazynem
  • Objętość Twojej poczty
Rekommenderad:  Dlaczego na Samsungu Galaxy Czy funkcja S20 nie działa? Najczęstsze problemy - -

W przypadku przewoźników pocztowych nie ma różnicy między sobotami a normalnymi dniami roboczymi. Listonosz nie rezygnuje z własnej woli. Muszą dostarczyć wszystkie listy.

Jeśli do dostarczenia jest kilka listów, mogą one dotrzeć do Ciebie wcześniej niż oczekiwano. Jeśli jednak mają pocztę masową, godziny dostawy będą dłuższe.

Czy USPS dostarcza przesyłki w niedzielę?

Cóż, USPS działa też w niedzielę. Rzecz jednak w tym, że w tym dniu działa tylko z Paczkami Priorytetowymi i Paczkami AMZ.

Priority Mail Express ma gwarancję zwrotu pieniędzy. Jest to najszybsza usługa krajowa dostępna przez cały rok, która może dotrzeć do dowolnego miejsca w USA, nawet skrytek pocztowych.

Dlatego dostarczanie w niedzielę nie jest nowym pomysłem. Liczy się opłata za dostawę AMZ. Korzyść z tego, że jest dostępna po wyjątkowo niskiej cenie lub przynajmniej przystępnej cenie, daje klientowi powód, aby z niej skorzystać. Ceny zaczynają się od 24 USD w różnych miejscach na poczcie i w Internecie. W porównaniu z innymi usługami wysyłkowymi jest to o wiele bardziej przystępne cenowo, zwłaszcza ze wszystkimi obietnicami i funkcjami dostawy.

Niedzielna dostawa jest dla wszystkich Amazon klienci. Ale jeśli kupujący jest uczestnikiem AMZ Prime, może złożyć zamówienie nawet w piątek i otrzymać dostawę do niedzieli.

W przeciwnym razie, jeśli korzystasz z Priority Mail Express, usługi pocztowe zapewniają dostawę z dnia na dzień. Do celu dotrze o godzinie 11:00. Pamiętaj jednak, że czas wysyłki może się różnić w zależności od wielkości paczki i Twojej lokalizacji.

4 Co należy wziąć pod uwagę w przypadku dostaw weekendowych USPS

Poniżej znajdują się pomocne informacje, które pomogą Ci ulepszyć grę w weekendowe dostawy z US Mail.

  • Brak opłat w sobotę: USPS traktuje sobotę jak każdy inny dzień, co oznacza, że ​​nie płacisz dodatkowych prowizji za dostawy w sobotę.
  • Śledzenie jest wliczone w cenę: Wszystkie usługi dostawy weekendowej US Mail zapewniają śledzenie przesyłki.
  • Ubezpieczenie jest opcjonalne: wszystkie usługi dostawy weekendowej US Mail automatycznie zapewniają ubezpieczenie w wysokości 50-100 USD. Możesz wykupić dodatkowe ubezpieczenie za funt od usługi do 5000 $.
  • Godziny graniczne: większość lokalizacji USPS przyjmuje paczki do momentu ich zamknięcia. To jest albo 5 Lub 6 po południu. Zazwyczaj paczki odebrane przed zamknięciem biura wyjadą na ciężarówki do wysyłki tak miłej. Dotyczy to zwłaszcza nocnych usług Poczty. Dlatego jeśli martwisz się o dotarcie przesyłki na czas, zapewnij odbiór paczki w ciągu dnia, aby upewnić się, że dotrze wieczorem. Poza tym możesz zadzwonić do lokalnego urzędu pocztowego, aby wyjaśnić ich godzinę graniczną.
Rekommenderad:  10 najlepszych czarnych komedii do obejrzenia w serwisie Netflix

Czy możesz odebrać paczki z USPS?

Tak, możesz otrzymywać paczki pocztowe z US Mail przed zaplanowanymi godzinami doręczenia. Niemniej jednak ta opcja jest dostępna tylko wtedy, gdy powód wcześniejszego odbioru jest ważny.

Po prostu skontaktuj się z przedstawicielami wsparcia USPS, aby ci pomóc i podać numer śledzenia. Poza tym, zgodnie z programem przechwytywania przesyłek US Mail, możesz przekierować swoją niewydaną lub niedostarczoną przesyłkę krajową do doręczenia. Jest otwarty na listy, paczki i mieszkania z dodatkowymi numerami śledzenia usług lub kodami kreskowymi.

Zapewnij swoim klientom większą elastyczność dzięki dostawie weekendowej z USPS

Jako sprzedawca eCommerce wiesz, jak ważne jest, aby Twoje produkty trafiały do ​​klientów tak szybko, jak to możliwe. Więc dostawa w sobotę i niedzielę może być dla Ciebie w planach.

Ciesz się sprzedażą i nie zapomnij o zarządzaniu opiniami. Z Amazon oprogramowanie do recenzji produktów, takie jak SageMailer, możesz bezpiecznie poprawić swoje recenzje i zwiększyć sprzedaż. Zarejestruj się na bezpłatny 30-dniowy okres próbny. Karta kredytowa nie jest wymagana.

Table of Contents