Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Czy wiesz, co dzieje się za kulisami zdjęć na Instagramie?

Jeśli wierzysz, że piękne zdjęcia zawsze wymagają fantastycznych lokalizacji, precyzyjnego oświetlenia i całego zespołu profesjonalistów, pozwól GeoLeon Udowodnij, że się mylisz.

Geo Leon to utalentowany fotograf mieszkający w Los Angeles, który zdobył ponad 300 000 obserwujących na Instagramie, publikując wspaniałe rezultaty i zdjęcia zza kulis. Pokazuje, że w fotografii rola kreatywności jest znacznie ważniejsza niż urządzeń dekoracyjnych.

Poniżej możecie zobaczyć i przeczytać najnowsze prace Leona oraz wywiad z nim.

Za kulisami zdjęć na Instagramie

Leon zajmuje się fotografią od ponad dziesięciu lat. On mówi:

Wszystko zaczęło się w 2011 roku, kiedy byłem w konkurencyjnej drużynie sztuk walki. Matka jednego z moich kolegów z drużyny była fotoreporterką pracującą dla gazety w Kansas City. Fotografował wszystkie drużyny biorące udział w meczach. Byłem bardzo zafascynowany jego twórczością. Polecił mi spróbować fotografii. Żona dała mi aparat i reszta historii taka jest.

Za kulisami zdjęć na Instagramie

Za kulisami zdjęć na Instagramie

Leon powiedział, że pytany o swój proces twórczy zawsze zaczyna od moodboardu.

Potrzebuję inspiracji, żeby w głowie pojawiła się koncepcja. Gdy tylko wpadnę na pomysł, sięgam po modele, które do niego pasują. Następnie planujemy miejsce, czas, ubrania i rekwizyty potrzebne do wprowadzenia pomysłu w życie!

Dodaje:

Moje zdjęcia trwają zwykle od 1 do 2 godzin, w zależności od koncepcji i wykonania. W większości przypadków pomaga mi mój przyjaciel Chris lub moja żona. Edycja i retusz każdego zdjęcia może zająć od jednej do trzech godzin.

Za kulisami zdjęć na Instagramie

Geo twierdzi, że dziś wielu producentów próbuje kopiować nawzajem swój styl.

Każdy artysta musi stworzyć niepowtarzalny styl, aby wyróżniać się na tle innych. Nie jest to łatwe, ponieważ w każdej dziedzinie jest mnóstwo talentów.

Jego rada dla młodych twórców jest taka, aby kręcić jak najwięcej.

Obecnie jest tak wiele informacji, że żałuję, że nie wiedziałem, kiedy zaczynałem swoją karierę! Fotografuj, szukaj informacji i znajdź fotografię, która Cię inspiruje! Zadaj tyle pytań, ile możesz. Na początek zrób zdjęcie znajomemu lub członkowi rodziny, a po każdym zdjęciu zyskaj pomysły na ulepszenie swojej pracy.

Za kulisami zdjęć na Instagramie

Ten fotograf-artysta opowiada o obliczu blokady psychicznej, która stanowi przeszkodę w kreatywności:

Czasami tworzę tak dużo, że nie mogę kontynuować. Jak każdy inny artysta, zawsze znajduję inne sposoby na ponowne inspirowanie. Oglądanie filmów, granie w gry wideo lub oglądanie dzieł sztuki cyfrowej w Internecie może być sposobem na zainspirowanie się. Cudownie jest mieć przyjaciół, którzy motywują i inspirują w Twojej karierze.

Za kulisami zdjęć na Instagramie

Za kulisami zdjęć na Instagramie

Za kulisami zdjęć na Instagramie

Za kulisami zdjęć na Instagramie

Za kulisami zdjęć na Instagramie

Za kulisami zdjęć na Instagramie

Za kulisami zdjęć na Instagramie

Jeśli spodobały Ci się powyższe zdjęcia i chcesz zaspokoić swoją ciekawość za kulisami pięknych zdjęć, które widzisz, odwiedź Strona Leona na Instagramie.

***

Mamy nadzieję, że podobała Ci się ta część Shutter. Które zdjęcie było dla Ciebie bardziej interesujące? Czy wiesz, co kryje się za kulisami tych zdjęć, które wydają się fantastyczne i odległe od rzeczywistości?

Bezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz motywy WordPress za darmoPobierz zerowe motywy WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmodarmowy kurs Udemy do pobraniapobierz oprogramowanie redmiPobierz motywy WordPress za darmopobierz płatny kurs Udemy za darmo