Czy wiesz, jak programować, ale nie projektować? Nodesign ma wszystkie potrzebne zasoby

Projekty związane z tworzeniem stron internetowych lub aplikacji, oprócz dobrej wiedzy programistycznej, również zasługują na część projektu. Jednak w tym momencie wielu programistów musi wynająć lub poszukać osoby trzeciej, która pokryłaby tę część projektu. Podobnie ci, którzy nie mogą sobie pozwolić na inkorporację osoby w tych celach, muszą wykorzystać własne zasoby i talenty do przeprowadzenia projektu.

Myśląc o nich, pojawia się bardzo przydatna strona internetowa o nazwie Nodesign, stworzona w celu wspierania programistów o niewielkiej wiedzy w tej dziedzinie za pomocą wszelkiego rodzaju zasobów.

Od zasobów do inspiracji

Czy wiesz, jak programować, ale nie projektować? Nodesign ma wszystkie potrzebne zasoby 1

Każdy projekt programistyczny ma funkcję graficzną, do której ogólnie podchodzi projektant. Jeśli jednak nie mamy takiej możliwości, bardzo prawdopodobne jest, że będziesz musiał zadbać o siebie, a jeśli nie masz o tym żadnej wiedzy, możesz skorzystać z zasobów, które obejmuje Nodesign. Ta strona jest prawdziwym cudem dla tych, którzy muszą pracować przy tworzeniu graficznych interfejsów i podobnych projektów, ale nie mają wystarczającego doświadczenia i wiedzy.

W tym sensie z Nodesign możesz znaleźć zasoby, takie jak ikony, zdjęcia i czcionki, a także projekty, które mogą służyć jako przewodnik lub inspiracja.

Czy wiesz, jak programować, ale nie projektować? Nodesign ma wszystkie potrzebne zasoby 2

Na stronie wystarczy przewinąć w dół, aby znaleźć różne kategorie prezentowane przez Nodesign. Mówimy w sumie 9 sekcje, w których znajdziesz obrazy, czcionki, kod CSS, kolory, ikony, filmy i projekty do inspiracji.

Nodesign koncentruje się na swoim portalu wszelkiego rodzaju bezpłatnych zasobów udostępnianych przez inne strony. W ten sposób wystarczy nam tylko zapoznać się z różnymi kategoriami i kliknąć zasób, który chcesz przejść bezpośrednio do oficjalnej strony. W ten sposób programiści w trudnej sytuacji związanej z projektowaniem będą mogli zacząć opanowywać ten obszar w mgnieniu oka przy użyciu każdego z dostępnych zasobów.

Aby go odwiedzić Śledź ten link.