Czy wiesz, że istnieje bezpłatna sieć VPN dla Chrome?

Czy wiesz, że istnieje bezpłatna sieć VPN dla Chrome? 1

Jeśli chcesz subskrybować VPN, bezpłatnie lub w inny sposób, przeglądanie Internetu jest prawdopodobnie jedną z, jeśli nie najważniejszą rzeczą, którą chcesz chronić VPN. Jeśli nie chcesz korzystać z torrentów i nie martwi Cię korzystanie z Internetu przez inne aplikacje widoczne dla Twojego dostawcy usług internetowych, jedną z opcji, którą możesz zbadać, jest zainstalowanie bezpłatnego rozszerzenia VPN w Chrome.

Tradycyjna sieć VPN to samodzielny program, który konfiguruje szyfrowane połączenie między urządzeniem a serwerem VPN i tuneluje cały ruch internetowy do serwera VPN. VPN oparty na przeglądarce to rozszerzenie przeglądarki, które tworzy bezpieczne połączenie między przeglądarką a serwerem VPN. Główną różnicą jest to, że chroni tylko dane wysyłane z przeglądarki, a nie całą komunikację z komputera.

Istnieje wiele bezpłatnych rozszerzeń VPN w Chrome Web Store, ale powinieneś bardzo uważać na wszystkie. Darmowe sieci VPN, jak prawie każdy darmowy produkt, muszą gdzieś zarabiać pieniądze, co zwykle odbywa się poprzez sprzedaż danych użytkowników reklamodawcom. W przypadku VPN oznacza to, że bezpłatny dostawca VPN aktywnie monitoruje i sprzedaje wszystkie twoje dane przeglądania, co jeszcze bardziej pogarsza ich prywatność niż brak korzystania z VPN.

To, co chcesz zrobić, to znaleźć renomowanego dostawcę VPN, który oferuje rozsądną bezpłatną warstwę.

Windscribe

Windscribe oferuje swoim użytkownikom bezpłatnie do 15 GB danych miesięcznie. Możesz zainstalować bezpłatne rozszerzenie przeglądarki Chrome z strona pobierania. Aby móc korzystać z usługi, musisz utworzyć bezpłatne konto i zalogować się.

Aby uzyskać pełne 15 GB miesięcznie, musisz potwierdzić adres e-mail powiązany z kontem i skorzystać z niego Ćwierkać-4-Dane schemat.

Windscribe oferuje bezpłatny dostęp do serwerów w 10 krajach na całym świecie i może odblokować Netflix i inne usługi przesyłania strumieniowego.

Aby chronić połączenie z serwerem VPN, rozszerzenie Windscribes Chrome używa TLS1.2 oraz 128-bitowy wariant AES. Ponadto Windscribe ma surową politykę braku logów.

Ukryj mnie

Hide.me oferuje tylko 10 GB miesięcznie darmowych danych dla swojego samodzielnego produktu VPN, ale w rozszerzeniu Chrome zyskujesz nieograniczone korzystanie. Nie musisz nawet podawać żadnych szczegółów, aby z niego korzystać, wystarczy pobrać go z stronie internetowej.

Rozszerzenie Hide.mes Chrome nie szyfruje połączenia domyślnie, aby włączyć szyfrowanie, musisz włączyć SOCKS w ustawienia proxy.

Trzy regiony serwerów VPN są dostępne dla użytkowników rozszerzenia przeglądarki, Kanady, Holandii i Niemiec.

Rozszerzenie Chrome może odblokować Netflix i inne strony z transmisją strumieniową, a także chroni Cię dzięki ścisłej polityce No-logs Hide.mes.