Czy zainwestujesz w więcej produktów Smart Home w 2020 roku?

Przemysł inteligentnego domu wydaje się eksplodować. Trudno wymyślić coś, co znajduje się w domu, czego nie uczyniła „inteligentna” firma. Od dzwonków do drzwi, odkurzaczy, telewizorów i świateł, wszystko jest inteligentne lub może być inteligentne.

Niezależnie od tego, czy już zacząłeś kupować przedmioty z tej branży, czy myślisz, że zaczniesz kupować więcej w 2020 roku? Czy zainwestujesz w więcej inteligentnych produktów domowych w 2020 roku?

Nasza opinia

Szymon, Szymek obecnie ma Google Nest Hub oraz Chromecast w salonie i Google Nest Mini w sypialni. Wszyscy wykonują zadania, które uważa za bezpieczne, powierzając je inteligentnemu domowi, więc czuje, że może nie dostać więcej inteligentnych gadżetów.

Andrzej planuje zdobyć Raspberry Pi i wierzy, że prawdopodobnie skończy coś robić w zdecentralizowanej sieci / krypto, ale przyznaje „Po drodze mogę się zabawić kilkoma projektami inteligentnego domu!” Poza tym nie ma planów.

Sayak ma Amazon Echo, ale go nie używa, ponieważ nie widzi, o co chodzi z inteligentnymi głośnikami, i uważa, że ​​jest to trochę nachalne, choć nie wierzy, aby były jakieś problemy z prywatnością. On też dostanie Raspberry Pi do myślenia przy niektórych projektach domowych. IoT wciąż jest dla niego ciekawostką DIY / badawczą. „Wcześniej, niż nam się wydaje, wszyscy zostaniemy wciągnięci w nowy, połączony styl życia” więc uważa, że ​​powinien jak najlepiej wykorzystać styl życia „przed IoT”, dopóki będzie on trwał.

Opinia pisarzy Smart Home 2020 Google

Phil zastanawiał się nad wszystkimi zdolnościami, których Alexa nie używa, takimi jak oświetlenie. Nie podoba mu się pomysł inteligentnych dzwonków do drzwi, ale interesują go inne produkty inteligentnego domu. „Zdalne włączanie i wyłączanie ogrzewania to coś, czego z wiekiem pragnę.” Byłoby miło, gdyby nie musiał być fizycznie obecny w swojej kuchni, aby włączyć lub wyłączyć. Żartuje, że można się domyślić jego wieku, ponieważ produkty inteligentnego domu każą mu myśleć o ogrzewaniu i oświetleniu.

Muszę powiedzieć, że robienie recenzji dla Make Tech Easier, a także dla witryny towarzyszącej, IoT Tech Trendy, Mam znacznie więcej inteligentnych rzeczy do domu, niż myślałem, że będę miał rok temu. Ale odkryłem, że bardzo je lubię, zwłaszcza odkurzacze robota. Ale ja też mam Apple HomePod, Amazon Echo Show 5, Lampy Philips Hue, kamera bezpieczeństwa i inne rzeczy, które recenzowałem lub recenzuję. Naprawdę cieszę się z wygody, choć zauważyłem, że można nazywać rzeczy „inteligentnymi”, kiedy tak naprawdę nie są. Wygląda na to, że wszyscy chcą zarobić na tym trendzie.

Twoja opinia

Czy zacząłeś od inteligentnego głośnika i chcesz dodać więcej inteligentnych domowych gadżetów, aby rozwinąć swoją sieć? Czy w ogóle unikasz czegoś inteligentnego? A może czujesz, że masz już właściwą równowagę między inteligentnymi i głupimi produktami w domu? Czy zainwestujesz w więcej inteligentnych produktów domowych w 2020 roku? Powiedz nam poniżej w komentarzach.

Czy ten artykuł jest przydatny?