Czy zamierzasz kupić smartfon? Najpierw musisz przeczytać ten artykuł i obejrzeć wideo.

My┼Ťlisz o zakupie smartfona? Ok, brakuje sprz─Ötu na sprzeda┼╝ za kwot─Ö, kt├│r─ů jeste┼Ť sk┼éonny zap┼éaci─ç. Ale jakie funkcje zamierzasz kupi─ç?

Chcesz wiedzieć, który jest najbardziej wytrzymały? A najprostszy do naprawy? Dowiedz się, który sprzęt jest najtrwalszy i najmniej trwały na poniższym filmie.

Czy zamierzasz kupić smartfon? Najpierw musisz przeczytać ten artykuł i obejrzeć wideo.

Wiedza, kt├│ry smartfon chcemy kupi─ç, nie jest trudn─ů decyzj─ů. Jednak klienci zwykle analizuj─ů tylko cechy sprz─Ötu i s─ů one oparte na tych informacjach i warto┼Ťci, na podstawie kt├│rych podejmuj─ů decyzj─Ö.

Ale czy wiesz, który smartfon jest najbardziej wytrzymały? A najmniej trwały? Autor kanału JerryRigWszystko wydany na Youtube film, w którym ujawnia się najbardziej i najmniej trwały smartphones.

Jaki jest najtrwalszy smartfon?

Jak widzieli┼Ťcie na filmie, w 2019 roku przeanalizowano kilka urz─ůdze┼ä. Wed┼éug JerryRigEverything, Piksel 3a Jest to najtrwalszy sprz─Öt i naj┼éatwiejszy do naprawy. Z drugiej strony Royole Flexpai zosta┼é uznany za najtrudniejszy do naprawy.

Je┼Ťli chodzi o najbardziej innowacyjne, ÔÇ×tytu┼éÔÇŁ ÔÇőÔÇőodnosi si─Ö do Nubii Z20. Smartfon z najlepszym wygl─ůdem wewn─Ötrznym by┼é Galaxy A80 Najgorszym smartfonem pod wzgl─Ödem wytrzyma┼éo┼Ťci by┼é Redmi Note 7.

Opr├│cz tego ÔÇ×odniesieniaÔÇŁ mo┼╝esz tak┼╝e wiedzie─ç, kt├│re z nich s─ů najsilniejsze. Strona internetowa Antutu stanowi dzi┼Ť odniesienie dotycz─ůce wydajno┼Ťci sprz─Ötu. Antutu zaprezentowa┼éo TOP swojego najlepszego SoC z 2019 roku, kt├│ry mo┼╝na znale┼║─ç pod poni┼╝szym linkiem.

Przeczytaj tak┼╝e.