Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Czym jest Studio twórców i do czego służy? Facebook?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czym jest Studio twórców i do czego służy? Facebook?

Od sierpnia 2018 r. platforma Facebook udostępnia narzędzia do zarządzania zawartością stron oraz Studio Twórców Facebook To ten, który oferuje największą łatwość w produkcji i edycji różnych kategorii.

FACEBOOK CREATOR STUDIO TO NARZĘDZIE FACEBOOK ZAPROJEKTOWANE I OPRACOWANE DLA MENEDŻERÓW SPOŁECZNOŚCI LUB ADMINISTRATORÓW STRON FIRMOWYCH W SIECI SPOŁECZNOŚCIOWEJ.

Głównym celem tej strony jest pomoc wszystkim profesjonalnym menedżerom mediów społecznościowych, którzy muszą wykonywać swoją pracę wydajniej iz tej samej platformy.

pracownia twórcza Facebook: Co jest

Creator Studio to nowy wkład w technologię, który został stworzony, aby umożliwić programowanie treści Facebookchociaż działa również do zarządzania firmowymi stronami na Instagramie.

To narzędzie zdołało zwiększyć swoje znaczenie w ostatnich latach właśnie dzięki możliwości programowania na Instagramie.

Niewątpliwie Studio twórców Facebook Jest to najbardziej kompletna platforma, jaka jest obecnie na rynku sieci społecznościowych, charakteryzuje się uproszczeniem i usprawnieniem całego zarządzania profesjonalistami w tych dwóch sieciach społecznościowych.

Do czego służy Studio twórców? Facebook?

Platforma Studia twórców Facebook Wśród swoich głównych funkcji umożliwia tworzenie, planowanie i publikowanie treści, organizowanie filmów na liście produkcji, zarządzanie promocjami publikacji oraz korzystanie z kolekcji dźwięków.

Z drugiej strony umożliwia:

 1. Zarządzaj treścią,
 2. Zarządzaj stronami firmowymi
 3. Chroń zawartość i zarządzaj wiadomościami
 4. Zarządzaj reklamami w swoich filmach Facebook
 5. Wstaw reklamy do filmów i ustaw płatności.

Platforma ta w ramach swoich najnowszych funkcji służy do:

 • Uzyskaj dostęp do statystyk stron,
 • Zobacz statystyki strony i zawartości
 • Twórz dochodowe wytyczne reklamowe.

Znajomość każdej z funkcji oferowanych przez platformę Creator Studio Facebookmożna ją uznać za najlepszą platformę do zarządzania stroną firmową, do której dostęp powinien mieć każdy community manager.

To narzędzie umożliwia również dostęp do pozytywnych i negatywnych danych z ostatnich 500 postów, w których wyróżniają się polubienia, komentarze i udostępnienia treści. W Instagram szczególnie ważne jest poznanie reakcji, aby poznać efekt, jaki wywołują w społeczeństwie.

Rekommenderad:  Recenzja Skool: Zmieniająca zasady gry platforma do nauki online i budowania społeczności

Podsumowując, Creator Studio of Facebook Jest to bardzo przydatne i skuteczne narzędzie dla menedżerów społecznościowych, za pomocą którego można osiągnąć bardzo dobre wyniki i które ma tę zaletę, że jest całkowicie bezpłatne.

Korzystanie z tego narzędzia jest bardzo proste i niezbędne, aby móc planować i oszczędzać czas, generalnie ten format pozwala tylko na:

 1. Tworzyć
 2. Program
 3. Publikuj treści w relacjach, IGTV i formatach kanałów.

Obecnie Studio Twórców Facebook Stało się najlepszą opcją publikowania szpul, nowego trendu w sieciach.

Mówiąc o szpulach… widziałeś te, na których nasz menedżer społeczności nagrywał nasz Instagram?

Korzystamy z udostępniania dwóch blogów, na których rozmawiamy na inne tematy związane z Facebook. Z pewnością pomogą Ci uzupełnić te informacje.

1.Facebook albo Instagram Jaki jest ideał dla Twojej firmy?

2.Organiczny zasięg na facebooku

.