Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Czym są NFT i jak zintegrować je z marketingiem cyfrowym?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Czym są NFT i jak zintegrować je z marketingiem cyfrowym?

NFT, w cyfrowym świecie nie ma osoby, która nie słyszała słowa, które wyszło ze świata kryptowalut i że wywołał niespodziewaną burzę na całym forum, a marketing cyfrowy nie był wyjątkiem.

Wszystko wskazuje na to, że już w niedalekiej przyszłości NFT będą nie tylko modą, ale także częścią codziennego życia.

Więc teraz jest najlepszy czas, aby zacząć integrować je w ramach swojej cyfrowej strategii marketingowej!

Ale przede wszystkim: zrozum, czym one są i dlaczego powodują tyle furii. NFT oznacza niezamienny token i jest używany w odniesieniu do unikalnych i niepowtarzalnych zasobów cyfrowych.dlatego stały się popularne w sektorze artystycznym i kolekcjonerskim, gdzie każda praca staje się tokenem przechowywanym w blockchainie, więc nie można sfałszować ani powtórzyćW tym sektorze istnieją już NFT, których wartość przekracza tysiące dolarów. Inne sektory, takie jak wirtualne nieruchomości i gry wideo, również zaczynają mobilizować duże sumy pieniędzy dzięki tej nowej technologii.

NFT ma aplikacje, które wykraczają daleko poza gry i wirtualne dzieła sztuki. Prace te są badane przez duże i wschodzące marki, aby zapewnić ich obecność w metaverse.

Te duże, wschodzące marki zaczynają: tokenizuj swoje produkty, pliki cyfrowe lub niektóre treści. Oznacza to, że konwertują plik cyfrowy na NFT, który przechowywany w łańcuchu blokowym jest niemożliwy do sfałszowania; znajdą się tacy, którzy potrafią zrobić repliki, ale nigdy nie będą w stanie sprzedać ich jako oryginałów, ponieważ wystarczy przejrzeć zapisy łańcucha bloków, aby zweryfikować ich autentyczność.

Na przykład Nike już projektuje wirtualne buty do sprzedaży w Internecie metawszechświat, przekształcając każdy model buta w NFT, który może być następnie używany przez twojego awatara w tym świecie, który łączy rzeczywistość wirtualną z fizyką.

Ten otwiera możliwość promowania produktów i usług w cyfrowym świecie w niespotykany dotąd sposób.

Rekommenderad:  5+ Witryny do przygotowywania posiłków do nauki gotowania i zamrażania tygodniowego jedzenia z wyprzedzeniem

Niektórzy popełniają błąd myśląc, że niewymienialne tokeny to tylko chwilowa moda Proszę nie bądź jednym z nich! Ta technologia ma być nową rewolucją, więc marketing będzie musiał ewoluować wraz z nią., podobnie jak w sieciach społecznościowych. Na początku byli sceptyczni marketerzy, którzy wątpili w ich zdolność do stosowania strategii marketingowych.Nikt nie wyobrażał sobie potencjału, jaki mieliby w marketingu cyfrowym! Dziś są one niezbędne do przeprowadzania masowych kampanii.

Inne zastosowania, które można eksplorować za pomocą marketingu cyfrowego, to tworzenie unikalnych kolekcji i uwierzytelnianie treści cyfrowych.

  • Łmarka może skorzystać z tokenizacji, aby wypuścić ekskluzywną kolekcję Dzięki unikalnym przedmiotom lub limitowanym nakładom wyróżniałby się na tle konkurencji i oferowałby wartość dodaną swoim użytkownikom, co już teraz widzimy w luksusowych markach, takich jak Dolce & Gabanna.
  • NFT można utworzyć w celu poświadczenia wideo, audio lub obrazu w celu ochrony przed kradzieżą i kopiowaniem Tak, w końcu możemy pozbyć się przerażających złodziei treści!

Czy stworzenie NFT jest bardzo trudne?

Wybij sobie z głowy ten boomerski pomysł, że nowe technologie są skomplikowane, rzeczywistość jest taka, że ​​tworzenie NFT jest tak proste, że robią to wschodzący artyści i marki bez konieczności inwestowania dużych sum pieniędzywięc jeśli chcesz poznać jego możliwości, możesz to zrobić już dziś, biorąc pod uwagę następujące kwestie.

  • Każdy przedmiot cyfrowy można zamienić na niezamienny tokenW rzeczywistości pierwszy w historii tweet w tym formacie został niedawno sprzedany, co pokazuje, że możliwości są nieograniczone.
  • Tworzenie tego typu tokenów sprzyja bardziej bezpośredniej relacji z klientamiponieważ zmienia ich w fanów, a nawet pozwala na posiadanie symbolicznej części marki.
  • Również może służyć do udowodnienia autentyczności przedmiotów fizycznychdzięki czemu możesz tworzyć NFT, które są używane jako certyfikaty autentyczności dla nowych produktów z limitowanej edycji.
Rekommenderad:  Jak zarejestrować się w ChatGPT
Mamy nadzieję, że ten blog pomoże ci rozwiać wątpliwości i pozwoli ci uzyskać jaśniejszy obraz NFT. Czy masz już zamiar go stworzyć?

Zalecane lektury:

  1. Zalety zatrudnienia agencji marketingu cyfrowego
  2. Typowe błędy marketingu cyfrowego i sposoby ich naprawy

Śledź nas na naszych portalach społecznościowych:

Instagram

Facebook

Twitter

Linkedin

Śledź nas również na tych platformach:

Pinterest

Behance

Table of Contents