Czytaj dane Google Analytics w prostszy sposób dzięki Shanc

Wskaźniki stanowią bardzo ważny element podczas badania zakresu witryny. W tym sensie Google Analytics jest główną platformą do uzyskiwania wszystkich tych informacji, które – jeśli zostaną dobrze zinterpretowane – mogą prowadzić do doskonałej strategii przyciągania większej liczby odwiedzin. Jednak zapoznanie się z interfejsem jest dla wielu skomplikowane, biorąc pod uwagę liczbę prezentowanych opcji i informacji.

W tym sensie chcemy przedstawić Państwu usługę internetową, której funkcją jest dostarczanie informacji Google Analytics w znacznie bardziej przyswajalny sposób, pod nazwą Shanc.

Łatwiej czytaj swoje dane

Czytaj dane Google Analytics w prostszy sposób dzięki Shanc 1

Kiedy mamy stronę internetową, niezbędna jest znajomość danych dotyczących odwiedzanych przez nas wizyt, ich pochodzenia, używanych urządzeń, czasu spędzanego przez użytkowników na naszej stronie i wielu innych. Dane te pomogą nam poprawić jakość i ukierunkowanie naszych publikacji, aby uzyskać więcej odwiedzin lub zatrzymać użytkowników na dłużej. Jednak Google Analytics nie jest zbyt przyjazny dla wszystkich, więc posiadanie czytnika, który poprawia przyswajalność informacji, byłoby doskonałe i właśnie to oferuje Shanc.

Shanc to usługa, z której można korzystać za darmo, klikając link na końcu tego artykułu i logując się na swoje konto Google.

Czytaj dane Google Analytics w prostszy sposób dzięki Shanc 2

Wewnątrz zobaczysz, że jest to dość minimalistyczny interfejs, który eliminuje cały hałas Google Analytics, aby pokazać nam dokładnie to, co nas interesuje. Interfejs jest dość przyjazny, a usługa ma możliwość dostosowania widoku w celu wyświetlenia tylko tych danych, które najbardziej nas interesują.

Dodatkowo Shanc zawiera funkcję wysyłania raportów, dzięki czemu co tydzień można uzyskać szczegółowy dokument z danymi witryny. Jeśli trzymasz się z dala od danych witryny, ponieważ nie zaznajomiłeś się dobrze z Google Analytics, Shanc ułatwi Ci życie, wyświetlając informacje w prostszy sposób.

Aby to udowodnić Śledź ten link.