Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Darmowe 20 dolarów natychmiast: 17 sposobów na szybkie zarobienie 20 dolarów

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Darmowe 20 dolarów natychmiast: 17 sposobów na szybkie zarobienie 20 dolarów

Potrzebujesz dodatkowej gotówki, ale nie wiesz, gdzie jej szukać? Na szczęście istnieje wiele sposobów na zarobienie dodatkowych 20 dolarów w krótkim czasie. Niezależnie od tego, czy chcesz zarobić trochę dodatkowej gotówki, aby zaoszczędzić więcej pieniędzy, czy też potrzebujesz 20 USD, aby zapłacić za weekendowe wydarzenie ze znajomymi, masz opcje.

Te pomysły są idealne, gdy ich potrzebujesz Szybka gotówka. Poniżej znajduje się lista sposobów na natychmiastowe zarobienie 20 USD bez żadnego doświadczenia ani wcześniejszej wiedzy.

Jak natychmiast zarobić 20 $

Oto kilka sposobów na szybkie zarobienie gotówki, na przykład natychmiastowe darmowe 20 USD. Wybierz darmowe pomysły na zarabianie pieniędzy, które najlepiej Ci odpowiadają, lub jeszcze lepiej, połącz kilka różnych pomysłów, aby zarobić pieniądze.

Chcesz szybko zarobić pieniądze? Oto niektóre z naszych ulubionych zasobów:

 • Swagbucks (10 $ premii za rejestrację) – Zarabiaj szybko dzięki ankietom i innym drobnym zadaniom. Szybko wypłacaj swoje zarobki za pieniądze PayPal lub bezpłatne karty podarunkowe.
 • MojePunkty (10 $ premii za rejestrację) – Zarabiaj zwrot gotówki za zakupy w wielu twoich ulubionych witrynach. Ponadto wypełniaj ankiety i inne drobne zadania.
 • Skrzynka odbiorczaDolary ($5 bonus za rejestrację) – wypełniaj ankiety, oglądaj filmy, pobieraj aplikacje i kompletuj oferty. Zarabiaj szybko dodatkowe pieniądze w wolnym czasie.

1. Swagbucks (bonus za rejestrację w wysokości 10 USD)

Swagbucks pozwala każdemu zarobić dodatkowe pieniądze online za ukończenie proste zadania które już spędzasz godzinami na swoim telefonie! Sposoby zarobienia dodatkowych pieniędzy na Swagbucks obejmują:

 • Oglądać filmy
 • Wypełnianie ankiet internetowych
 • Granie w gry przy użyciu telefonu
 • Kupuj u współpracujących sprzedawców detalicznych Swagbucks w celu uzyskania ofert zwrotu gotówki
 • Kupowanie kart podarunkowych w ulubionych sklepach i otrzymywanie zwrotu gotówki
 • Korzystanie z ekskluzywnych kodów kuponów w Swagbucks w celu uzyskania bezpłatnych rabatów
 • I inne powiązane działania online

Wykonując zadania, otrzymujesz zapłatę „Swagbucks” lub SB, na które można wymienić gotówka Lub karty podarunkowe.

Jak więc natychmiast zarabiać pieniądze dzięki Swagbucks? Oprócz wykonania powyższych zadań, które w wielu przypadkach zajmują tylko kilka minut dziennie, otrzymujesz darmowy bonus w wysokości 10 $ za samo założenie konta! To darmowe pieniądze!

Swagbucks oferuje wygodny sposób zarobić dodatkowy dochód, kiedy tylko go potrzebujesz.

2. MyPoints (bonus za rejestrację w wysokości 10 USD)

MyPoints to program cashback skupiający się głównie na zakupach u Twoich ulubionych sprzedawców za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego MyPoints. Po założeniu bezpłatnego konta możesz zalogować się do MyPoints i przeglądać aktualne oferty oraz wyszukiwać wśród wielu partnerów, u których można robić zakupy.

Gdy klikniesz na sprzedawcę, takiego jak na przykład Kohl’s, zostaniesz przeniesiony na stronę internetową, a wszelkie dokonane zakupy przynoszą procentowy zwrot gotówki na Twoje konto MyPoints, co pozwala zaoszczędzić pieniądze! To dosłownie darmowe pieniądze!

Członkowie MyPoints mogą otrzymać do 40% rabatu, robiąc zakupy za pomocą loginu MyPoints. Chociaż MyPoints koncentruje się na zakupach online i ofertach sprzedawców detalicznych, pozwalają one również na zarabianie dodatkowych pieniędzy za wypełnianie krótkich ankiet i innych drobnych zadań, bardzo podobnych do Swagbucks.

Po zgromadzeniu wystarczającej liczby punktów możesz wymienić swoje nagrody na karty podarunkowe lub gotówkę przesłaną na Twoje konto PayPal. Co więcej, jeśli założysz dziś darmowe konto w MyPoints za pośrednictwem naszego linku partnerskiego, otrzymasz 10 $ za samą rejestrację! Połącz to z ofertą Swagbucks, jeśli chcesz szybko zdobyć 20 USD.

Ogólnie rzecz biorąc, potencjał dochodowy z MyPoints jest nieco bardziej ograniczony niż Swagbucks, ale nadal jest to świetny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Zalecamy zarejestrowanie się w obu przypadkach, aby zmaksymalizować liczbę dostępnych ofert.

3. Skrzynka odbiorczaDolary ($5 premia za rejestrację)

InboxDollars to kolejna topowa strona internetowa pozwalająca użytkownikom zarabiać w Internecie tylko po to, aby wykonywać codzienne czynności.

Jak to działa? InboxDollars współpracuje z markami, które płacą im za zbieranie informacji od konsumentów. Następnie InboxDollars płaci ci za wykonanie tych czynności online. Zarabiasz w Internecie, wykonując czynności takie jak:

 • Wykonywanie ankiet
 • Oglądanie filmów i telewizji
 • Grać w gry
 • Realizacja bezpłatnych kuponów do sklepów spożywczych i spożywczych
 • Zakupy u partnerów handlowych InboxDollars

Być może najbardziej znaczącą różnicą między InboxDollars a innymi programami cashback jest to, że wypłacają Ci prawdziwe nagrody pieniężne, a nie punkty, które zamieniają się na gotówkę. Daje to lepsze wyobrażenie o tym, ile dokładnie pieniędzy możesz zarobić na wykonanej czynności. Nie ma tajemnicy, ile warte są Twoje punkty.

Aby pomóc Ci w natychmiastowym zarobieniu tych dodatkowych 20 $, możesz wymienić $5 za darmo po prostu rejestrując się w InboxDollars.

Ponownie, podobnie jak Swagbucks i MyPoints, w InboxDollars znajdziesz unikalne oferty zarabiania pieniędzy. Posiadanie konta we wszystkich trzech witrynach zapewni ci więcej możliwości.

Potrzebujesz więcej niż 20 $? Te artykuły mogą Cię zainteresować:

4. Wgląd w Rakuten

W przeciwieństwie do trzech wspomnianych już witryn, Rakuten Insight nie oferuje premii za rejestrację. Jednak utworzenie konta jest bezpłatne, a po zarejestrowaniu się możesz od razu zacząć zarabiać na płatnych ankietach online.

Rakuten Insight to jedna z najlepszych opcji dla każdego, kto chce zarobić dodatkowe pieniądze w wolnym czasie. Dostępnych jest wiele ankiet, a kwota, którą zarobisz, będzie się różnić w zależności od ankiety. Zacznij od uzupełnienia aktualnych ofert z najwyższą wypłatą, jeśli zastanawiasz się, jak zarobić 20 $ już teraz.

Rekommenderad:  Najlepsze i najlepsze darmowe strony sportowe na żywo 2020 | Oglądaj sport online

Chociaż istnieje wiele różnych stron internetowych i aplikacji do zarabiania pieniędzy za pomocą ankiet, każda z nich jest nieco inna niż pozostałe. Swagbucks, MyPoints i InboxDollars zapewniają wiele różnych sposobów zarabiania pieniędzy, ale Rakuten Insight koncentruje się wyłącznie na ankietach.

Ograniczy to Twój potencjał dochodowy z witryny, ale jeśli chcesz zarabiać na ankietach online, na pewno będziesz chciał wypróbować Rakuten Insight. To jedna z najlepszych dostępnych witryn z ankietami.

5. Public.com

Public.com to wiodąca aplikacja inwestycyjna, która oferuje transakcje bez prowizji na akcjach i funduszach ETF. Jest niezwykle przyjazny dla początkujących, ponieważ (oprócz transakcji bez prowizji) nie ma minimalnych wartości konta i można kupić ułamkowe udziały. Dzięki udziałom ułamkowym nie potrzebujesz setek ani tysięcy dolarów, aby zainwestować w swoją ulubioną firmę.

Obecnie Public.com oferuje nowym użytkownikom bezpłatną porcję akcji o wartości do 300 USD za rejestrację*. Aby zakwalifikować się do darmowego bonusu, musisz utworzyć konto i zasilić je dowolną kwotą pieniędzy. Otrzymasz darmowy kawałek akcji o wartości co najmniej $3ale może być wart nawet 300 USD.

Oprócz bonusu, Public.com jest również doskonałą opcją, ponieważ ma przejrzysty, przyjazny dla użytkownika interfejs i szeroki wachlarz funkcji społecznościowych. Funkcje społecznościowe świetnie nadają się do łączenia się ze znajomymi lub innymi inwestorami. Możesz brać udział w dyskusjach, śledzić innych inwestorów i dowiedzieć się więcej o inwestowaniu.

Przejrzysty interfejs użytkownika sprawia, że ​​Public.com jest doskonałym wyborem dla początkujących i doświadczonych inwestorów.

6. Mamuuu

Moomoo oferuje również transakcje bez prowizji na akcjach i funduszach ETF, ale ma inne podejście niż publiczne. Moomoo oferuje bogactwo bezpłatnych narzędzi do badania i analizowania akcji i funduszy ETF. Aktywni i techniczni inwestorzy docenią narzędzia dostępne w Moomoo, w tym wykresy giełdowe i ekrany.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o inwestowaniu i giełdzie, Moomoo jest doskonałym źródłem informacji. Użytkownicy otrzymują bezpłatny dostęp do treści edukacyjnych, w tym kursów.

Ponadto Moomoo ma jedną z najlepszych ofert bonusowych za rejestrację w dowolnym miejscu. Oferują do 15 bezpłatnych akcji dla nowych użytkowników, a każda akcja może być warta do $2,000. Otrzymasz jedną darmową akcję za utworzenie konta i do 14 dodatkowych akcji za zasilenie konta.

Przy tak dużej potencjalnej wartości jest to oferta, której nie chcesz przegapić.

7. Webull

Webull to kolejna aplikacja handlowa bez prowizji, która oferuje bonus za rejestrację, którego nie chcesz przegapić. Ich oferta zmienia się co jakiś czas, ale obecnie oferują nowym użytkownikom do 12 darmowych akcji o łącznej wartości do 36 000 $!

Otrzymasz dwie darmowe akcje o wartości do $3,000 każdy tylko za utworzenie konta. Zdobądź do 10 dodatkowych darmowych akcji po wpłaceniu dowolnej kwoty. To jedna z najlepszych ofert premii za rejestrację, jakie znajdziesz wszędzie.

Webull to także doskonała aplikacja, nawet bez premii za rejestrację. Podobnie jak Public.com i Moomoo, Webull nie pobiera prowizji od transakcji giełdowych i ETF. Nie mają też żadnych minimów na koncie i możesz kupować i sprzedawać ułamkowe akcje.

Podczas gdy niektóre aplikacje, takie jak Public.com, mają uproszczone podejście do interfejsu użytkownika, Webull stosuje inne podejście. Webull oferuje bardziej zaawansowane narzędzia badawcze i analityczne niż większość bezpłatnych aplikacji handlowych. To świetne rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą przeprowadzić szczegółową analizę, ale sprawia również, że aplikacja jest nieco mniej intuicyjna i przyjazna dla początkujących.

8. Robinhood

Robinhood był pionierem handlu bez prowizji i akcji ułamkowych. Dzięki Robinhood otwarcie konta nie wymaga już dużo pieniędzy, a rozpoczęcie inwestowania nie zajmuje dużo czasu. Wielu konkurentów wskoczyło na pokład, oferując darmowe transakcje, ponieważ Robinhood wyznacza trendy.

Robinhood to nowoczesna aplikacja inwestycyjna, która pozwala każdemu, kto ma $5 inwestować na giełdzie. Jeśli chcesz mieć tylko $5 z Amazonmożesz kupić ułamkową część.

Inwestowanie na giełdzie pomoże Ci budować bogactwo i pasywnie zarabiać więcej pieniędzy, a kiedy założysz konto Robinhood, będziesz otrzymać bezpłatną część akcji. Możesz wygrać udział w Facebook lub inne znane firmy. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć nasz link partnerski tutaj, aby założyć konto Robinhood i odebrać bezpłatną część akcji.

9. M1 Finance (bonus za rejestrację w wysokości 10 USD)

M1 Finance to kolejna aplikacja finansowa, która pomaga każdemu automatycznie rozpocząć inwestowanie na giełdzie. Aplikacja umożliwia założenie bezpłatnego konta i ustawienie inwestycji na autopilocie poprzez budowanie portfela lub „ciasta”, jak to nazywają, oraz konfigurowanie cyklicznych przelewów (opcjonalnie).

Ponadto M1 Finance zapewnia dostęp do podstawowego konta czekowego o nazwie M1 Spend. Może zarabiać odsetki od niewykorzystanej gotówki i codziennych zakupów podczas subskrypcji konta M1 Spend Plus.

Nawiązaliśmy współpracę z M1 Finance, aby zapewnić Ci darmowy bonus 10 $ tylko do założenia konta M1 Finance. Kliknij ten link, aby skorzystać z naszego ekskluzywnego bonusu za rejestrację M1 Finance. Możesz znaleźć się w połowie drogi do celu, jakim jest natychmiastowe zarobienie 20 $, po prostu zakładając konto i dokonując pierwszej wpłaty.

10. Empower (bonus za rejestrację w wysokości 20 USD)

Jeśli zastanawiasz się, jak zdobyć 20 dolarów 5 minut, ta metoda jest dla Ciebie.

Rekommenderad:  Jak Jailbreak Roku

Empower to darmowe oprogramowanie, które zapewnia wizualny przegląd całego scenariusza finansowego w jednym miejscu. Umożliwia przeglądanie liczbowych i graficznych analiz Twoich pieniędzy, bieżących zwrotów i stóp wzrostu oraz pomaga analizować Twój budżet i nawyki związane z wydatkami.

Inne funkcje obejmują narzędzie do planowania emerytury, które pomaga obliczyć postępy w kierunku oszczędności emerytalnych, narzędzie do śledzenia wartości netto, które pozwala zobaczyć, jak Twoje bogactwo rośnie w czasie, oraz spersonalizowane sprawdzanie inwestycji, aby upewnić się, że inwestujesz odpowiednio.

Jeśli chcesz płacić za usługi premium, możesz skorzystać z menedżerów majątku Empower i uzyskać dodatkową pomoc w planowaniu inwestycji i finansów (nie jest to wymagane do korzystania z bezpłatnego oprogramowania).

Jak więc zarobić dodatkowe 20 USD dzięki Empower? Czytelnicy VitalDollar otrzymują 20 dolarów premii za rejestrację tylko za założenie bezpłatnego konta Empower i połączenie co najmniej jednego konta finansowego z usługą (musisz zarejestrować się za pomocą tego linku polecającego). Możesz powiązać konto bankowe, kartę kredytową, konto maklerskie lub wszystkie powyższe.

Po zakończeniu otrzymasz cyfrowy bon podarunkowy o wartości 20 USD w Amazon! Zajmuje to tylko kilka minut, zapewnia jeden z najłatwiejszych sposobów natychmiastowego zdobycia 20 USD i zapewnia dostęp do przydatnego oprogramowania. Teraz to darmowe pieniądze!

Nawet jeśli Empower nie da ci darmowego kredytu w wysokości 20 USD podczas rejestracji, nadal będzie to niesamowite narzędzie jako pulpit finansowy.

11. Rakuten (bonus za rejestrację w wysokości 10 USD)

To, co wcześniej było znane jako Ebates, teraz nazywa się Rakuten. Rakuten umożliwia zwrot gotówki do 40% powyżej 2500 sklepów i stron internetowych. Sklepy będą płacić Rakuten za reklamowanie swoich produktów swoim członkom. Gdy logujesz się na swoje konto, klienci Rakuten uzyskują dostęp do ekskluzywnych informacji i opcji zwrotu gotówki wysyłanych na Twoje konto po dokonaniu zakupu u partnerskiego sprzedawcy.

Niektóre popularne sklepy na Rakuten to eBay, Kohl’s Groupon, Target, Nike i tysiące innych. Wygodną cechą Rakuten jest to, że mają bardzo przyjazną dla użytkownika aplikację, która pozwala robić wszystko bezpośrednio z dowolnego inteligentnego urządzenia.

Gdy zgromadzisz zwrot gotówki na Rakuten, raz na kwartał otrzymasz wypłatę wysłaną przez PayPal (lub otrzymasz czek pocztą).

Innym sposobem na natychmiastowe zarobienie 20 $ jest założenie darmowego konta Rakuten tutaj już dziś, a otrzymasz darmowy bonus w wysokości 10 $ po dokonaniu pierwszego zakupu.

12. Pomyłka

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy możesz zarabiać pieniądze online, grając w gry? To jest dokładnie to, na co pozwala Ci Mistplay. Mistplay to aplikacja na Androida, która płaci Ci za granie w Twoje ulubione gry na urządzenia mobilne. Dzięki ich aplikacji możesz:

 • Odkryj nowe gry, które są dostosowane do Twojego unikalnego stylu i upodobań
 • Zdobywaj jednostki za każdą grę, w którą grasz
 • Oddaj swoje jednostki na karty podarunkowe, takie jak karty Visa, Amazon karty podarunkowe i wiele innych

Im więcej gier rozegrasz, tym więcej nagród możesz zdobyć. Możesz nawet rozmawiać ze znajomymi przez Mistplay, aby zachować konkurencyjność i pomagać sobie nawzajem. Gdy grasz w więcej gier, zdobywasz odznaki za ukończenie nowych zawodów, co daje ci więcej jednostek, aby zarobić więcej pieniędzy!

Jeśli chcesz zarobić 20 $ tak szybko, jak to możliwe, bez konieczności naprawdę pracy, to Mistplay to łatwy sposób na zarabianie za dobrą zabawę, dosłownie.

13. Sprzedaj coś, czego nie potrzebujesz

Być może jednym z najlepszych i najłatwiejszych sposobów natychmiastowego zarobienia 20 USD jest sprzedaż rzeczy, których nie potrzebujesz. Pomysły na to, co możesz sprzedać, sięgają od niechcianych książek po stare ubrania, a nawet zabawki dla dzieci. Wszyscy mamy rzeczy, których możemy się pozbyć, a wiele osób chce kupić używane rzeczy.

Jak i gdzie sprzedajesz swoje rzeczy? Strony internetowe jak Amazon i eBay to świetne punkty wyjścia do wystawiania przedmiotów na sprzedaż i zarabiania pieniędzy. Inne sposoby sprzedaży niechcianych rzeczy to sprzedaż aplikacji, takich jak FacebookOffer Up lub inne aplikacje społecznościowe.

Oczywiście biżuterię i inne przedmioty możesz zabrać do lombardu, jeśli potrzebujesz szybko pieniędzy. Chociaż jest to łatwy sposób na zarobienie pieniędzy, upewnij się, że nie pożałujesz sprzedaży tych przedmiotów.

Prawie każdy ma coś, co mógłby sprzedać. Może masz rzeczy spiętrzone w piwnicy lub garażu czekające na wyprzedaż. Możesz wystawić go online już dziś, aby pozbyć się go teraz i otrzymać zapłatę.

Jeśli zastanawiasz się, jak szybko zdobyć 20 dolarów, często jest to najlepsza opcja.

Aby dowiedzieć się więcej o sprzedawaniu niechcianych przedmiotów za dodatkowe pieniądze, zapoznaj się z artykułem „30 sposobów na sprzedaż rzeczy, gdy potrzebujesz pieniędzy”.

14. Sprzedawaj niechciane karty podarunkowe

Czy kiedykolwiek otrzymałeś karty podarunkowe do sklepów, w których nie robisz tak często zakupów, a może po prostu o nich zapomniałeś? Co by było, gdyby istniał sposób na sprzedaż niechcianych kart podarunkowych za pieniądze? Na szczęście nie jest to niezwykła potrzeba, więc firmy takie jak Raise.com umożliwiają sprzedaż kart podarunkowych w celu uzyskania dodatkowego dochodu! (Zobacz nasz artykuł Jak natychmiast sprzedawać karty podarunkowe online, aby uzyskać więcej informacji).

Raise to rynek przeznaczony specjalnie dla ludzi, którzy kupują i sprzedają niechciane lub niewykorzystane karty podarunkowe. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto sprzedawcy na Raise.com i wystawić swoje karty podarunkowe na sprzedaż. Wspaniałą rzeczą jest to, że możesz nawet ustawić cenę sprzedaży! Po dokonaniu sprzedaży otrzymasz pieniądze w formie przelewu bezpośredniego, PayPal lub czekiem pocztą.

Rekommenderad:  17 sposobów na otrzymanie bezpłatnych próbek perfum pocztą już teraz

Prepaid2Cash jest nieco inny, ponieważ możesz wprowadzić swoją kartę podarunkową i odpowiednie saldo, aby uzyskać natychmiastową wycenę niewykorzystanych kart podarunkowych. Otrzymasz płatność od Prepaid2Cash natychmiast (pieniądze na koncie bankowym w zaledwie 15 minut). Jest to jedna z najlepszych opcji, jeśli chcesz teraz otrzymać 20 USD w systemie PayPal.

Jeśli masz jakieś niewykorzystane karty upominkowe, jest to jeden z najlepszych sposobów na natychmiastowe zarobienie 20 $, który warto rozważyć.

15. Wynajmij powierzchnię magazynową

Czy masz niewykorzystane miejsce w garażu, piwnicy, ataku, a nawet na podjeździe? Możesz zarabiać na tej przestrzeni, wynajmując ją innym, którzy potrzebują dodatkowej przestrzeni. Sąsiad to aplikacja, która pozwala wynajmować niewykorzystaną przestrzeń potrzebującym. Jeśli masz podjazd z dodatkowym miejscem parkingowym, możesz wynająć to miejsce komuś, kto potrzebuje miejsca do zaparkowania samochodu na przykład na zimę.

Być może rodzina z sąsiedztwa potrzebuje miejsca, w którym mogłaby położyć swoje pudła na czas przeprowadzki. Dzięki Neighbor możesz wynająć dodatkowe miejsce do przechowywania w swojej szopie, aby pomóc im i zarobić trochę dodatkowej gotówki.

Jest to jedna z najlepszych okazji do zarobienia na boku, ponieważ możesz bardzo szybko zacząć zarabiać pieniądze i ponieważ generuje dochód pasywny. Nie będziesz za wiele odpowiedzialny, poza upewnieniem się, że najemcy mają dostęp do przestrzeni.

Sąsiad zajmuje się wszystkimi szczegółami, takimi jak marketing i promocja, a także pobieraniem płatności.

16. Poleć znajomemu

Możliwe, że kupiłeś produkt lub usługę, ponieważ znajomy lub członek rodziny powiedział ci, jak fantastyczny był ten produkt lub usługa.

Niektóre marki wypłacają nagrody pieniężne za polecanie znajomym i rodzinie korzystania z ich produktów lub usług. Aby ustalić, czy firma pozwala zarabiać na poleceniach, wyszukaj w witrynie „programy poleceń”.

Zajrzyj do tego artykułu, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zarabiać dzięki programom polecającym.

Łatwym sposobem na zarabianie na tych ofertach jest współpraca z przyjacielem, który również chce trochę łatwych pieniędzy. Polecasz znajomemu określone oferty i pozwalasz znajomemu skierować Cię do innych. Jest to jedna z najłatwiejszych opcji, jeśli chcesz natychmiast otrzymać 20 USD.

17. Oddaj osocze

Osocze jest zawsze potrzebne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy tak wiele chorób i chorób jest powszechnych. Możesz łatwo zarobić 20 dolców lub więcej, poświęcając około godziny tygodniowo na oddanie osocza w lokalnym centrum krwiodawstwa.

Niektóre centra oddawania osocza zapewniają nawet dużą premię z góry za pierwszą wizytę, co często pozwala podwoić kwotę, którą zwykle zarabiasz na oddawaniu krwi.

Aby móc zarabiać na oddawaniu osocza, musisz upewnić się, że spełniasz następujące wytyczne (źródło):

 • Musisz mieć co najmniej 18 lat
 • Powinieneś ważyć co najmniej 110 funtów
 • Musisz przejść badania lekarskie
 • Musisz przejść badanie przesiewowe historii medycznej
 • Musisz wykonać test niereaktywny pod kątem wirusów zakaźnych
 • Miej ogólnie zdrową dietę

Jeśli potrzebujesz szybkiej gotówki, oddanie osocza jest doskonałą opcją. Może to również służyć jako ciągły poboczny zgiełk, ponieważ możesz przekazać darowiznę do dwóch razy w tygodniu. Jako regularny darczyńca możliwe jest zarabianie od 300 do 400 USD dodatkowej gotówki każdego miesiąca.

Zobacz ten artykuł o tym, jak zarabiać na oddaniu osocza.

Często Zadawane Pytania

Potrzebuję teraz 20 dolarów. Co mogę zrobić?

Niektóre z najlepszych opcji szybkiego zarabiania pieniędzy obejmują korzystanie z ofert premii za rejestrację, sprzedawanie rzeczy, których nie potrzebujesz, oddawanie osocza i znajdowanie brakujących pieniędzy. Sprzedaje coś na Facebook Marketplace lub Craigslist to generalnie najlepszy sposób na zdobycie szybkiej gotówki, ale inne opcje również mogą działać.

Jak mogę otrzymać natychmiastowe pieniądze już teraz?

Są szanse, że masz rzeczy, których już nie używasz i które możesz sprzedać. Sprzedawanie niechcianych rzeczy jest całkiem łatwe przy pomocy Facebook Marketplace i Criagslist. Wymień kilka przedmiotów z atrakcyjną ceną, a być może uda ci się je sprzedać i mieć gotówkę w ręku w ciągu kilku godzin.

Ostatnie przemyślenia na temat natychmiastowego zarobienia 20 dolarów

Jeśli zastanawiasz się, jak natychmiast zdobyć 20 USD, opcje omówione w tym artykule pomogą Ci szybko zarobić łatwe pieniądze. Kiedy potrzebujesz szybko pieniędzy, możesz skorzystać z jednej z tych metod lub połączyć kilka z nich.