Darmowe filtry i programy blokujące spam w programie Microsoft Outlook

Microsoft Outlook jest dość solidny, jeśli chodzi o blokowanie wiadomości spamowych. Użytkownicy mogą wprowadzić kilka zmian, aby ich skrzynka odbiorcza była znacznie bezpieczniejsza niż kiedykolwiek. Nadejdzie jednak czas, gdy spam lub niechciane wiadomości e-mail z pewnością prześlizgną się przez szczeliny. To, czego potrzebujesz, to dobry filtr antyspamowy do blokowania spamu i wiadomości-śmieci w programie Outlook.

Filtry i programy blokujące spam w programie Outlook

Blokery spamu, o których dzisiaj będziemy mówić, mają bezpłatną wersję narzędzi do filtrowania spamu dla programu Microsoft Outlook na komputerze. Możesz używać ich bezpłatnie do użytku osobistego.

1) MailWasher Free

Darmowe filtry i programy blokujące spam w programie Microsoft Outlook

MailWasher występuje w dwóch wersjach, ale oczywiście dzisiaj skupimy się na wersji bezpłatnej. Teraz darmowa wersja jest potężna, ale ma ograniczone możliwości. Widzisz, może chronić tylko jedno konto, ale nie tylko, nie jest w stanie blokować wiadomości e-mail na podstawie kraju pochodzenia.

Po zainstalowaniu programu ludzie nie powinni już wiele robić, ponieważ ochrona jest automatyczna. Jeśli jednak nie jesteś zadowolony, po prostu dodaj do czarnej listy, aby była silniejsza niż kiedykolwiek.

Pobierz MialWasher za darmo z oficjalna strona internetowa.

2) SPAMfighter

Filtry i programy blokujące spam w programie Outlook

Jeśli szukasz narzędzia do spamu dla programu Outlook, które jest nawet zalecane przez Microsoft, chcielibyśmy, abyś spojrzał na SPAMfighter. Jest to bez wątpienia potężne narzędzie, ponieważ po zainstalowaniu będzie chronić wszystkie konta w Outlooku, Outlook Express, a nawet Mozilla Thunderbird.

Za każdym razem, gdy klient e-mail odbierze wiadomość e-mail, od razu ją przeskanuje, aby ustalić, czy jest spamem, a jeśli tak, to natychmiast trafi do folderu ze spamem. Teraz, jeśli z jakiegoś powodu nie trafi na spam, wystarczy jedno kliknięcie myszy, aby zaktualizować bazę danych, aby upewnić się, że ten sam typ wiadomości zostanie złapany następnym razem.

Pobierz SPAMfigher dla Windows 10 bezpośrednio z oficjalna strona internetowa.

3) Czytnik spamu

Darmowe filtry i programy blokujące spam w programie Microsoft Outlook 1

Ten jest bardzo niesamowity i mówimy to, ponieważ zajmuje to chwilę, aby skanować tysiące wiadomości e-mail w kliencie programu Outlook. Ponadto Spam Reader może analizować Twoją skrzynkę odbiorczą, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak z niej korzystasz.

W zależności od wiadomości, które ustawiłeś jako spam, oraz tych, które wyraźnie zaznaczyłeś jako nie spam, narzędzie z czasem zrozumie twoje wykorzystanie i jako takie nigdy nie oznaczy podobnych wiadomości jako niebezpiecznych w przyszłości.

Należy zauważyć, że istnieją dwie wersje tego narzędzia; jeden, który jest bezpłatny, a który będzie cię kosztować do 60 USD.

Pobierz Spam Reader z oficjalna strona internetowa.

Czytać: Wiadomości e-mail o bombardowaniu i spamowaniu oraz sposoby ochrony.

4) Spamihilator

<img class = "ezlazyload aligncenter size-full wp-image-197794″ alt=”zablokuj spam” width=”400″ height=”331″ src=”https://thewindowsclub-thewindowsclubco.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2019/12/block-spam-email.png” />

Musimy powiedzieć, że nazwa Spamihilator jest dość imponująca, ale samo narzędzie jeszcze bardziej. Widzisz, chociaż nie jest to unikalne narzędzie w porównaniu z innymi, obsługuje wtyczki, aby poprawić jego możliwości. Obsługuje również POP3 i IMAP, chociaż zalecamy używanie IMAP, jeśli możesz.

Pamiętaj, że Spamihilator nie widział aktualizacji od dłuższego czasu, ale usługa jest nadal w dobrym stanie, przynajmniej na razie.

Pobierz Spamihilator za darmo z oficjalna strona internetowa.

Czy korzystasz z filtra spamu w swoim Outlooku?