Darmowe gry online dla wielu graczy zombie

Jedno z moich ulubionych wspomnień z wczesnego horroru miało miejsce w środku nocy, kiedy obejrzałem „Noc żywych trupów” George'a A. Romero. Był to jeden z pierwszych przypadków, gdy do zombie trafiły zjadające mózg odmiany. filmy, a teraz wylądował w środku szaleńczego zombie, pełnego świetnych programów telewizyjnych (The Walking Dead? iZombie?) i internetowych gier zombie dla wielu graczy, w które można grać z dowolnego miejsca smartphones do komputerów. Gry zombie, filmy zombie, komiksy zombie, powieści zombie, zombie wszystko! Dla fanów zombie jest to doskonały czas na życie (jeśli my, fani zombie, możemy to zrobić doceniać taka koncepcja, wiesz o co mi chodzi?)

Chociaż fajnie jest zastanawiać się nad ponurym skutkiem apokalipsy zombie, nie oznacza to, że każda gra zombie na rynku będzie mroczna, pełna przemocy i rozpaczy. Szaleństwo zombie zachwyciło wszystkich grup wiekowych, a także w bardziej kreskówkowych i przyjaznych dzieciom przedstawieniach. Lub istnieją tak, jak można je znaleźć w Last Empire-War Z – jako nie do powstrzymania, głodna cielesna horda, która jest prawie jako niebezpieczne dla innych ludzi, którzy przeżyli.

Najlepsze w grach zombie jest cała kulturowa estetyka, która teraz towarzyszy żywym trupom. Sięgając aż do tego charakterystycznego filmu George'a A. Romero (który został wydany w latach 60. XX wieku – ja tylko Piła w latach 90.…), możemy znaleźć bogatą mitologię wiedzy o zombie i odniesienia kulturowe, które łączą cały gatunek. Gry zombie wykorzystują tę mitologię w takim samym stopniu, w jakim ją budują, a teraz Plants vs. Zombies jest wymieniane równie często, jeśli nie częściej, niż Night of the Living Dead.

Gry zombie stają się jeszcze lepsze, gdy mogą angażować przyjaciół i jeszcze lepiej kiedy możesz grać w nie za darmo! Ponieważ w rzeczywistości istnieje wiele gier zombie dla wielu graczy, które nie pobierają opłat za grę (chociaż mogą mieć „zakupy w aplikacji”), przygotowaliśmy listę tych, które są najbardziej wartościowe za darmo czas. Od pełnych akcji strzelanek, przez gry strategiczne, aż po łamigłówki – oferujemy szeroki wybór gier do obejrzenia i zabawy, z których wszystkie mogą być dostępne w towarzystwie jednego lub więcej znajomych! Czerp korzyści z gry online. Jedz ich mózgi i zdobywaj wiedzę! A kiedy już to robisz, staraj się nie zostać zjedzonym, sam…

Gry mobilne

W celu równej obsługi użytkowników Androida i iOS (czy mnie słyszysz, Apple?) poniższe tytuły są dostępne w obu popularnych systemach operacyjnych, co oznacza, że ​​dopóki Twoje urządzenie mobilne zostanie wypuszczone stosunkowo niedawno, będziesz mógł czerpać radość z zabawy, bez względu na to, w co grasz. Chociaż większość z tych tytułów zawiera przemoc i mroczne obrazy, pierwszy na mojej liście rekomendacji rozbudzi więcej śmiechu niż krzyków…

Rośliny kontra zombie 2: Garden Warfare

rośliny kontra zombie 2

Opracowanie kontynuacji przełomowej gry Plants vs. Zombies zajęło dość długo popcapom, ale zbudowany przez nich następca zdecydowanie zasługuje na płaszcz. Ta kontynuacja, Plants vs. Zombies 2: Garden Warfare, bierze elementy, które sprawiły, że pierwsza gra stała się popularna, i podnosi je do 11. Kampania dla jednego gracza pozostaje znakomita, ale tryb wieloosobowy stał się naprawdę różnorodnym doświadczeniem, którego nie można oczekiwać w darmowym sklepie z aplikacjami pobieranie.

Zachowam tryskanie i uwielbienie z gry dla innego artykułu; jesteśmy tutaj, aby porozmawiać o trybach gry wieloosobowej! „Welcome Mat” to jeden z najlepszych wstępnych elementów gry wieloosobowej, jaki kiedykolwiek widziałem w grze, a po tym, jak się rozgrzejesz, tryby gry wieloosobowej tylko się różnicują. „Przejęcie Torfu” jest mechanicznie podobne do tego, co zobaczysz w kampanii dla jednego gracza, przy czym jeden gracz przejmuje armię roślin, a drugi kontroluje zombie. Popularne tryby dla wielu graczy „Deathmatch” i „Dominacja” pojawiają się w Plants vs. Zombies 2 w postaci odpowiednio „Vanquish” i „Suburbination”.

Chociaż niektórzy hardkorowi fani zombie mogą obawiać się komicznego stylu sztuki i rozgrywki, zachęcam wszystkich do spróbowania. Jest powód, dla którego znajduje się na górze tej listy, a to dlatego, że zapewnia jedną z najbardziej atrakcyjnych gier wieloosobowych w stylu zombie, które można uzyskać na urządzeniu mobilnym.

Nie zabity

Darmowe gry online dla wielu graczy zombie 1

W Unkilled wracamy do bardzo znanej areny strzelanek FPS. Jednak to, że jest to strzelanka mobilna, nie oznacza, że ​​nie będziesz mieć opcji rozgrywki ani złożoności. Jest to precyzyjnie dostrojona gra, która zapewnia mnóstwo zabawy i wyzwań. Jest również znacznie bardziej gwałtowny i ciemniejszy niż Plants vs. Zombies.

Kampania dla jednego gracza w Unkilled jest bardzo standardowa, ale mecze wieloosobowe PvP (gracz kontra gracz) są naprawdę bardzo atrakcyjne! Otrzymasz dostęp do tego samego arsenału broni, za pomocą którego możesz siać zniszczenie, a grywalne postacie wnoszą dodatkowy niuans do stołu – każda z nich ma pewne specjalizacje, mocne i słabe strony w walce.

Zombifikowani wrogowie są tak samo urozmaiceni jak twój arsenał, co jest trendem, który został najbardziej skapitalizowany w popularnej strzelance Valve Left 4 Nie żyje. Jeśli szukasz trafnego porównania do większej gry, to zdecydowanie ta, do której można ją porównać. W przypadku darmowej gry Unkilled zapewnia wiele szybkich akcji dla wielu graczy.

Wyzwolona śmierć 2

wyzwolona śmierć 2

Madfinger Games wie, co jest grane na scenie gier mobilnych, i głośno tę wiedzę przekazuje w Dead Trigger 2, kontynuacja fantastycznej strzelanki zombie. Tak jak powinna to zrobić odpowiednia kontynuacja, bierze to wszystko, co było dobre w pierwszej grze i wzmacnia ją, jednocześnie dodając popularne funkcje dla wielu graczy, z których gracze korzystają w innych grach mobilnych.

Marzysz o „klanowym” aspekcie Clash of Clans? Będziesz mógł tworzyć zespoły online w Dead Trigger 2 także. Tym, co sprawia, że ​​strzelanka w tym tytule jest szczególnie zabawna, jest sposób, w jaki stale się aktualizuje o nowe cele rozgrywki, nowe bronie i inne dodatki, które naprawdę ożywiają grę.

Jedną z rzeczy, z którymi zmagają się strzelcy mobilni, jest schemat kontroli. Tak często zmuszeni są emulować konfigurację podwójnych kontrolerów kontrolerów konsoli Xbox lub Playstation, ale Dead Trigger 2 udaje mu się w większości pokonać tę przeszkodę, ale będziesz bardziej skłonny do zauważania trudności w chwilach intensywnego działania.

Last Empire-War Z

ostatnia gra Empire Empire War

Strzelanki to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych rodzajów gier, w których spotkasz zombie, ale Last Empire-War Z pokazuje nam, że gra RTS (strategia czasu rzeczywistego) może w ciekawy sposób wykorzystać tę popularną mitologię zombie.

Jeśli jesteś weteranem Clash of Clans, zobaczysz wiele z tych samych tropów rozgrywki, które zostały tutaj przedstawione, choć nie jest to wcale takie złe. Walka z hordami wroga nabiera zupełnie nowego charakteru, gdy stajesz w obliczu armii żywych trupów, a nie goblinów. Będziesz także wchodzić w interakcje z innymi graczami na dużą skalę, niezależnie od tego, czy sprzymierzysz się z nimi, aby zwiększyć swoje szanse na przetrwanie, czy też starając się ich zniszczyć, aby zagwarantować Twój własny przetrwanie. Będziesz uważnie przyglądał się każdej jednostce, każdej obronie i każdemu typowi jednostki, jaką masz do dyspozycji, aby stworzyć „miasto” zdolne do wytrwania i atakowania. Surowce można zbierać i wykorzystywać do ulepszania wszystkiego, co kontrolujesz, a inteligentna gra ma swoje własne nagrody.

Podobnie jak w przypadku innych tytułów z tej listy, tytuł mobilny jest zaskakująco skomplikowany! Stereotyp darmowych gier z mniejszą ogólną zawartością niż tytuł, za który możesz zapłacić kilka dolarów, jest całkowicie odrzucany przez wszystkie powyższe gry.

Naśladując Twój Windows PC lub Mac

Oczywiście istnieje również możliwość, że nie szukasz darmowej gry online zombie skupionej na urządzeniu mobilnym; wolisz grać na swoim Windows PC lub Mac! Cóż, mój przyjacielu, jeśli nigdy nie czytałeś żadnej z poprzednich relacji emulacji Androida przez Appamatix, mam dla ciebie przyjemność!

Jest frustrujący podział między rodzajami gier granych na urządzeniach mobilnych, a tymi na PC i konsole. Podczas gdy możesz uzyskać wyjątkową ilość rozgrywki za niewielką opłatą na swoim urządzeniu mobilnym, uzyskanie dobrej gry wieloosobowej na silniejszej platformie do gry będzie kosztować wykładniczo więcej.

Chyba że oczywiście możesz przenieść te same wrażenia i te same gry z urządzenia mobilnego na komputer, co pozwala emulator Androida. Korzystając z dobrze opracowanego oprogramowania innej firmy, możesz uruchomić wirtualną instancję systemu operacyjnego Android na swoim urządzeniu Windows lub Mac, dzięki czemu możesz grać w te same gry na znacznie wygodniejszym, większym ekranie niż na urządzeniu mobilnym.

Jak to jest zrobione? Zdziwisz się, jak mało czasu zajmie to ustawienie.

  • Pobierz bezpłatny, legalny emulator Androida z Bluestacks, Andyroidlub Droid4X. Wszystkie różnią się pod względem estetycznym, ale każdy z nich spełni swoje zadanie.
  • Zainstaluj emulator i uruchom go.
  • Kliknij dwukrotnie sklep Google Play i pobierz swoje ulubione aplikacje!

Wszystkie gry, które uwzględniliśmy w naszych rekomendacjach, są dostępne na Androida, co oznacza również, że można je emulować na laptopie lub komputerze stacjonarnym. Dzięki tej metodzie nikt nigdy nie powie, że komputerom PC i Macom brakuje doskonałych, bezpłatnych, wieloosobowych gier zombie.

Jeśli jesteś graczem online i masz rekomendacje, które Twoim zdaniem należą do tej listy, daj nam znać w komentarzach poniżej!