Darmowe narzędzia do blokowania aktualizacji, aby zatrzymać automatyczne Windows 10 aktualizacji

Chociaż zawsze możesz wyłączyć lub wyłączyć automatyczne Windows Aktualizacje w dniu Windows 10 za pomocą Edytora zasad grupy lub Edytora rejestru albo wstrzymaj Windows Aktualizacje na kilka dni za pośrednictwem Ustawień, jeśli szukasz darmowego oprogramowania, które pomoże Ci zatrzymać lub zablokować automatyczne Windows 10 aktualizacji, to trafiłeś we właściwe miejsce. Nawiasem mówiąc, Microsoft wydał narzędzie o nazwie Pokaż lub ukryj aktualizacje który pozwala użytkownikom ukryć lub zablokować określone niepożądane Windows Aktualizacje w Windows 10. Korzystając z niego, możesz przestać Windows 10 z pobierania określonych aktualizacji.

Teraz, chociaż nie zalecamy zatrzymywania się Windows Aktualizacje, jeśli szukasz sposobu na zarządzanie nimi, czytaj dalej.

Windows 10 aktualizacji narzędzi do blokowania

Oto lista 8 darmowe narzędzia, które pomogą Ci zablokować lub zatrzymać automatyczne Windows 10 Aktualizacje na twoim komputerze. Te Windows 10 narzędzi Blocker aktualizacji pomoże Ci kontrolować, zarządzać, wyłączać i zapobiegać automatyce Windows Aktualizacje na twoim Windows 10 komputerów łatwo.

  Windows Zaktualizuj Blocker
  StopUpdates10
  Wu10Man
  Kill-Update
  WuMgr
  Wygraj aktualizację Zatrzymaj
  Wygraj aktualizacje aktualizacji
  Menedżer WAU.

Przyjrzyjmy się im szczegółowo.

1] Windows Zaktualizuj Blocker

Windows blokowanie aktualizacji

Windows Update Blocker pozwala kontrolować Windows 10 Aktualizacje i umożliwia wyłączenie Windows Zaktualizuj usługę Medic (WaaSMedicSVC) w Windows 10 również. To narzędzie jest całkowicie przenośne. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać plik zip o rozmiarze mniejszym niż 800 KB, rozpakować go i rozpocząć korzystanie z narzędzia.

Interfejs użytkownika jest prosty w obsłudze i nie wymaga żmudnego zrozumienia. Jak widać powyżej, interfejs użytkownika ma 2 przyciski opcji, aby ustawić Windows Usługa aktualizacji do “Włącz usługę”Lub„Wyłącz usługę”Lub możesz wybrać Chroń ustawienia serwisowe systemu.

2]StopUpdates10

 StopUpdates10

StopUpdates10 znacznie ułatwia użytkownikom wyłączanie i blokowanie aktualizacji Windows 10. Jednym kliknięciem przycisku możesz całkowicie wyłączyć aktualizacje, nie niszcząc niczego. Program wykonuje w tle zestaw zadań, które to zapewniają Windows nie powinno być możliwe pobieranie aktualizacji z serwera.

Może także zatrzymać wymuszone aktualizacje i wszystkie powiadomienia o aktualizacjach, dzięki czemu można bardziej skoncentrować się na pracy, a mniej na aktualizacjach. Głównym motywem tego narzędzia nie jest całkowite wyłączenie aktualizacji (nie jest to również zalecane), ale zapewnienie możliwości tymczasowego ich zablokowania. W związku z tym StopUpdates10 oferuje również przycisk szybkiego przywracania, który może przywrócić komputer do pierwotnego stanu, w którym dozwolone są aktualizacje. Przycisk przywracania jest bardzo przydatny, gdy masz lepsze połączenie internetowe i decydujesz się na aktualizację.

3]Wu10Man

Zatrzymaj automatyczne Windows 10 aktualizacji z Wu10Man

Korzystanie z Wu10Man jest dość łatwe. Nie wymaga dużo nauki. Pomaga w konfigurowaniu zasad grupy, wyłączaniu usług, blokowaniu adresów URL i wstrzymywaniu Windows Aktualizacje

Będziesz potrzebował dostępu administratora, aby uruchomić tę aplikację, pisząc do rejestru, zmieniając Usługi i zmieniając plik Hosts. Ale gdy masz taki dostęp, możesz zatrzymać automatyczne aktualizacje w swoim systemie za pomocą jednej z następujących opcji:

4]Kill-Update

Darmowe narzędzia do blokowania aktualizacji, aby zatrzymać automatyczne Windows 10 aktualizacji 1

Aktualizacja Kill jest ładowana, gdy tylko użytkownik zaloguje się do systemu. Program skanuje co 10 sekund w poszukiwaniu Windows aktualizuj łaty serwisowe i pakiety. Jeśli usługi aktualizacji są dostępne, program Kill-Update automatycznie wyłącza usługę aktualizacji. Użytkownicy mogą zapobiec Windows system przed aktualizacją za pomocą tej aplikacji i może nawet ręcznie wyłączyć aplikację, gdy system jest bezpłatny i gotowy do aktualizacji.

5]WuMgr

WuMgr Update Manager dla Windows 10

WuMgr lub Menedżer aktualizacji dla Windows to darmowe narzędzie typu open source oparte na Windows Zaktualizuj interfejs API agenta która pozwala znaleźć i zainstalować brakujące aktualizacje na twoim komputerze.

To wszystko w jednym Windows Narzędzie aktualizacji. Pozwala kontrolować ustawienia aktualizacji i ręcznie instalować dostępne aktualizacje. Jest łatwy w użyciu i zrozumiały oraz daje większą kontrolę nad całym Windows Zaktualizuj konfigurację.

6]Wygraj aktualizację Zatrzymaj

NoVirusThanks Win Update StopWin Update Stop oferuje łatwy sposób na wyłączenie aktualizacji na dowolnym Windows. Nie musisz iść do ustawień lub rejestru i zrobić to ręcznie. Wystarczy jedno kliknięcie przycisku, a aktualizacje zostaną trwale zatrzymane na twoim komputerze. Możesz je włączyć w dowolnym momencie. Nie tylko Windows 10, Win Update Stop obsługuje wszystkie wersje Windows włącznie z Windows 8 i Windows 7. Niezależnie od tego, jaką jesteś wersją, możesz zatrzymać wszelkiego rodzaju aktualizacje za pomocą tego narzędzia.

Win Update Stop jest wyposażony w minimalistyczny interfejs użytkownika. Wyświetla tylko stan aktualizacji, a następnie dwa przyciski do włączania i wyłączania aktualizacji. Dostępna jest również opcja „Sprawdź Windows Aktualizacje ”. Kliknięcie tej opcji przeniesie Cię do sekcji „Aktualizacje” w Ustawieniach, gdzie możesz ręcznie sprawdzić dostępność dostępnych aktualizacji.

7]Wygraj aktualizacje aktualizacji

Darmowe narzędzia do blokowania automatycznego Windows 10 aktualizacji

Wygraj Aktualizacje Aktualizacji to kolejne darmowe narzędzie która pomaga całkowicie wyłączyć lub włączyć automatyczne aktualizacje na twoim urządzeniu Windows 10 system. Ponadto może pomóc w wyłączeniu lub włączeniu Windows Obrońca, Windows Centrum bezpieczeństwa i Windows Zapora ogniowa Dostępna jest również wersja przenośna.

8]Menedżer WAU

Windows Menedżer automatycznych aktualizacji dla Windows 10

Menedżer WAU Menedżer WAU jest bezpłatny Windows Oprogramowanie Automatic Updates Manager do zatrzymywania, odraczania, zarządzania, ukrywania, odkrywania, instalowania i odinstalowywania Windows Zaktualizuj w Windows 10. To Windows Menedżer aktualizacji oferuje szczegółową kontrolę zarządzania aktualizacjami.

Powiązane przeczytane: Lista najlepszych darmowych programów do pobrania dla Windows 10 szt.

Ikona TheWindowsClub