Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

darmowe narzędzie, które przywraca stare zdjęcia i koloruje obrazy w podczerwieni

Czy masz obrazy w podczerwieni w trybie skali szarości, które chcesz pokolorować? Cóż, teraz możesz to zrobić dzięki narzędziu AI DeOldify. Ale co to właściwie jest? Jest to darmowy program o otwartym kodzie źródłowym, który pozwoli z łatwością pokolorować tego typu obrazy. Jego główną funkcją jest przywracanie starych zdjęć, ale modele do kolorowania, które posiada, mogą zabarwić się na czarno. Ponadto obrazy również nie zawierają informacji o świetle widzialnym.

Kolorowanie obrazów w podczerwieni nie jest łatwe, ponieważ mają one rzadką głębię kolorów i nie mają wielu narzędzi do ich przetwarzania. Ale na szczęście DeOldify pozwala na kolorowanie takich obrazów. Oprócz tego generuje wiele wariacji końcowych obrazów, a na końcu możesz zapisać te, które uważasz za najlepsze.

Jak pokolorować czarno-białe obrazy w podczerwieni za pomocą DeOldify?

Oto dwa sposoby wykorzystania DeOldify do kolorowania obrazów w podczerwieni: Pierwsza metoda polega na zbudowaniu wszystkiego samodzielnie. Tutaj będziesz potrzebować pewnych wymagań sistema wyższy i ze sprzętem najnowszej generacji. Z drugiej strony druga metoda koncentruje się na pobieraniu i korzystaniu z dowolnego z gotowych szablonów. Dzięki tej drugiej metodzie pokażemy Ci, jak działa DeOldify:

Przez ilovefreesoftware
  • Rozpocznij wykonywanie każdej komórki Colab. Aby uruchomić komórkę, po prostu kliknij wewnątrz, aby była aktywna, a następnie naciśnij Shift + Enter. Chociaż możesz też po prostu nacisnąć przycisk odtwarzania, który pojawia się po aktywowaniu komórki.
  • Gdy dojdziesz do komórki ustawień wejściowych, tutaj musisz wprowadzić adres URL obrazu, którego chcesz użyć.
  • Teraz po prostu dodaj adres URL czarno-białego obrazu w podczerwieni i uruchom tę komórkę. Ten krok zajmie kilka sekund, a następnie wygeneruje kolorowy obraz. Tutaj możesz zobaczyć, jak DeOldify koloruje wejściowe zdjęcia i obrazy.
  • Przejdź do uruchomienia ostatniej komórki, a tutaj zostanie wygenerowanych wiele kolorowych odmian obrazu. Następnie możesz zapisać wszystkie te obrazy i używać ich w dowolnym miejscu.
Rekommenderad:  Galaxy Zegarek 3: Następna konstrukcja smartwatcha Samsunga została dopracowana

I voila, dzięki tym prostym krokom będziesz mógł korzystać z DeOldify, prostego narzędzia, które pozwoli Ci pokolorować czarno-białe obrazy w podczerwieni.