Dash Cam Travel, zamień swój stary smartfon w kamerę dla pojazdów

Zawsze fascynował nas sposób, w jaki kamery smartphones Otrzymali wiele formularzy i zastosowań. Oprócz ułatwienia robienia zdjęć i nagrań wideo z całkiem akceptowalnymi wynikami, pojawiły się aplikacje, które mogą na przykład wykorzystywać czujnik fotograficzny jako funkcję kamery monitorującej. W tym sensie chcemy przedstawić aplikację, która również korzysta z kamery smartfona, ale koncentruje się na przechwytywaniu filmów z pojazdów.

Nazywa się Dash Cam Travel i jak sama nazwa wskazuje, oferuje możliwość przekształcenia smartfona w kamerę samochodową.

Łatwo nagrywaj z samochodu

Dash Cam Travel to bardzo interesująca aplikacja, ponieważ ma niezbędne funkcje do robienia filmów nakierowanych na różne cele, ale zawsze z pojazdu. W tym sensie aplikacja oferuje różne tryby działania przy niezwykle prostym interfejsie i procesie. W ten sposób, jeśli masz nieużywany smartfon, możesz przywrócić go do życia jako kamerę bezpieczeństwa lub umieszczając go na panelu przednim w celu przeprowadzenia wywiadów, jeśli chcesz zrobić webshow.

Możliwości jest wiele dzięki tej bezpłatnej aplikacji, którą można uzyskać, klikając link na końcu tego artykułu.

Dash Cam Travel, zamień swój stary smartfon w kamerę dla pojazdów 1

Aplikacja otwiera doskonałe możliwości we wszystkim, co wiąże się z nagrywaniem z pojazdu, jednak pamiętaj, że musisz zdobyć bazę lub wsparcie, aby smartfon mógł być trzymany lub umieszczony w wybranej części samochodu. Jakość wideo zawsze będzie zależeć od sprzętu, jednak aplikacja obsługuje od VGA do wideo 4K, przechodząc przez 480p i 720p.

Dodatkowo możesz zdecydować, czy chcesz uzyskać nagranie audio, czy nie, będzie to zależeć od ilości posiadanej pamięci, ponieważ rekordy będą ważyć więcej. Inną bardzo przydatną możliwością jest fotografowanie podczas nagrywania, co w połączeniu z funkcją geolokalizacji pozwoli nawet znaleźć pojazd w przypadku kradzieży.

Dash Cam Travel, zamień swój stary smartfon w kamerę dla pojazdów 2

Ogólnie Dash Cam Travel to niesamowita aplikacja z funkcjami, które dostosowują się do wszystkich potrzeb nagrywania z pojazdu.

Aby to udowodnić kliknij ten link.