Dave Chappelle opowiada o zabójstwie George’a Floyda w swoim specjalnym „8: 46 ‘

Dave Chappelle ponownie zaskakuje świat rozrywki, ale tym razem nie komediowym, ale dziełem mającym na celu niesprawiedliwość, której doświadczają obecnie Stany Zjednoczone, oraz powstanie obywateli po morderstwie George’a Floyda, który zostanie opublikowany w Netflix pod nazwą „8: 46

W ten sposób Chappelle oferuje silną reakcję na wydarzenia ostatnich tygodni, szczególnie na reakcję funkcjonariusza policji w Minnesocie odpowiedzialnego za śmierć Floyda, który położył kolano na szyi na osiem minut i 46 sekund, stąd Nazwij go tym specjalnym.

Ale to nie wszystko, ponieważ pomimo tego, że jest oryginalną produkcją Netflix oraz najnowszymi promocjami, Chappelle twierdzi, że „8: 46„znaleziono dostępne za darmo dla wszystkich widzów, którzy mogą to sprawdzić teraz przed oficjalnym przybyciem na platformę.

Ten policjant klęczał na szyi mężczyzny przez osiem minut i 46 sekund. Możesz sobie to wyobrazić? Ten chłopiec wiedział, że umrze, wiedział o tym i dlatego nazwał swoją matkę martwą. To jest coś, co widziałem tylko raz w życiu, kiedy mój ojciec zadzwonił do babci na łożu śmierci.

Następnie Chappelle mówi o ogólnej sytuacji w kraju, a także o licznych morderstwach Afroamerykanów w Stanach Zjednoczonych, przyczyniając się do niepokojów społecznych, które mają miejsce w Ameryce i dużej części Europy, głosząc równe prawa i koniec znęcania się. dla społeczności Afroamerykanów.

Ta specjalna operacja została przeprowadzona w różnych okolicznościach, ponieważ koronawirus pozostaje obecny na świecie, a najgorsze jest to, że nie ma oznak odkrycia lekarstwa w krótkim okresie, więc Chappelle postanowił wykonać ten projekt na zewnątrz i przed odległa społeczność, chroniona maskami i dokładnie sprawdzana przed filmowaniem programu.

Kiedy zobaczyłem to wideo, zrozumiałem, że ten człowiek wiedział, że umrze, podczas gdy ludzie go oglądają i filmują. Z jakiegoś powodu wciąż nie rozumiem, wszyscy cholerni gliniarze mieli ręce w kieszeniach. Co oni próbują powiedzieć? Co to znaczy? Co możesz uklęknąć na czyjejś szyi przez osiem minut i 46 sekund bez odczuwania gniewu Bożego? Tak się dzieje, nie tylko dla policji, ale dla wszystkich i dla wszystkich. Pierdolić to.

W tym momencie powaga, z jaką temat jest prezentowany w „jest jasne8: 46„To nie jest Komedia stand-up zwykłe, ale wezwanie do sumienia wśród widzów, w tym szokujące zdjęcia i filmy z protestów, które obecnie zalewają ulice Stanów Zjednoczonych po śmierci George’a Floyda, który stał się męczennikiem społeczności afroamerykańskiej.