Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Dell Technologies na nowo definiuje pracę zdalną dzięki swoim nowym produktom

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dell Technologies na nowo definiuje pracę zdalną dzięki swoim nowym produktom

Globalna pandemia wpłynęła na życie ludzi na wiele sposobów. Podczas gdy firmy i profesjonaliści wciąż zastanawiają się, co jest właściwe w nowoczesnym środowisku pracy, jedna rzecz stała się całkowicie jasna – istnieje większa potrzeba lepszej i płynnej współpracy, zapewniającej większą elastyczność pracy z dowolnego miejsca. Oferując portfolio nowych produktów i oprogramowania na rok 2021, firma Dell zamierza „na nowo zdefiniować pracę, aby każdy mógł dać z siebie wszystko”.

Zdjęcie: Technologie Dell

Według Badania TECHnalityczneRok 2020 był dla branży komputerów osobistych największym rokiem od sześciu lat, w którym sprzedano prawie 300 milionów egzemplarzy. Oczekuje się, że w 2021 r. nastąpi jeszcze większy wzrost. Wraz z większym wzrostem zrównoważony rozwój staje się jeszcze ważniejszy. Na szczęście oferta produktów firmy Dell na rok 2021 obejmuje zrównoważone rozwiązania, takie jak EPEAT Gold, materiały i opakowania, dzięki którym powstała najbardziej ekologiczna w branży oferta komputerów komercyjnych. Przyjrzyjmy się ofercie biznesowej na rok 2021, która obejmuje laptopy, mobilne stacje robocze, monitory do współpracy i nie tylko.

Oferta firmy Dell na rok 2021

Począwszy od komputerów biznesowych, oferta firmy Dell na rok 2021 obejmuje Dell Latitude 9420, który ma nowy, oszałamiający design. Latitude 9420 to wydajny komputer biznesowy z dużym ekranem, obudową wykonaną z aluminium CNC i krawędziami szlifowanymi diamentowo. Zaprojektowany z myślą o zmieniającym się miejscu pracy, Dell Latitude 9420 oferuje również wydajny zintegrowany zestaw głośnomówiący i ulepszony aparat z automatyczną korekcją światła i rozmyciem tła, dzięki czemu możesz czuć się pewnie podczas każdej rozmowy wideo, co stało się normą w dzisiejszym świecie.

Oprócz nowoczesnego projektu i specjalnych udoskonaleń dostosowanych do zmieniających się środowisk pracy, firma Dell zwiększa także wysiłki na rzecz zrównoważonego rozwoju. Laptopy biznesowe, takie jak Latitude 9420 i mobilne stacje robocze, takie jak Dell Precision 3560 są jednymi z pierwszych komputerów PC, które w swoich konstrukcjach wykorzystały biotworzywa powstałe z odpadów drzewnych.

Rekommenderad:  LiDAR rzeczywiście byłby zintegrowany z nowym iPhonem 12 Pro

Jest to także pierwszy na świecie komputer PC z technologią Intel Visual Sensing, która oferuje bardziej niezawodne automatyczne wybudzanie i blokowanie. Nowe laptopy biznesowe są wyposażone w obsługę Wi-Fi 6E, która zapewnia szybsze i bardziej niezawodne połączenia – niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w domu. Zaawansowane funkcje termiczne procesorów Intel Core vPro 11. generacji zapewniają zwiększoną wydajność i uproszczone zarządzanie.

Zdjęcie: Dell Indie

Aby zapewnić maksymalną produktywność, nowy podstawowy model Precision 3560 15.6-calowa stacja robocza wyposażona jest w najnowsze procesory Intel 11. generacji i kartę graficzną Iris Xe. Ponieważ jest to mobilna stacja robocza, potrzebuje zaawansowanych rozwiązań termicznych, a firma Dell oferuje właśnie to, aby zapewnić jej chłód i ciszę podczas ciężkiej pracy. Posiada ulepszony, jaśniejszy wyświetlacz UHD o jasności 400 nitów, do 100% sRGB z PremierColor, a także opcje dotykowe i sprzętowe opcje Low Blue Light.

Ulepszenia są również kontynuowane w funkcjach bezpieczeństwa. Na przykład modele Latitude 9420 i 9520 oferują zaawansowane funkcje zabezpieczeń, takie jak SafeShutter – pierwsza w branży automatyczna przesłona kamery internetowej, która wie, kiedy ma się otworzyć, a kiedy zamknąć, synchronizując się z aplikacjami do wideokonferencji, dzięki czemu możesz bezpiecznie i pewnie pracować z dowolnego miejsca. Teraz przejmij kontrolę nad swoją prywatnością dzięki bezpiecznemu mikrofonowi i przyciskom wyciszania, aby bezpiecznie pracować z dowolnego miejsca.

Nacisk na lepszą współpracę w tej nowej normalności jest widoczny w nowej wersji firmy Dell Monitory do wideokonferencji z serii C, które mają teraz certyfikat dla Microsoft Teams i są wyposażone w zintegrowaną kamerę na podczerwień, dwa głośniki o mocy 5 W i dedykowany przycisk Microsoft Teams do natychmiastowego budowania zespołu. Monitory te oferują także bezpieczne logowanie za pomocą rozpoznawania twarzy i wydawanie poleceń bez użycia rąk, co zwiększa bezpieczeństwo i wygodę. Możesz wybierać pomiędzy monitorami w różnych rozmiarach i rozdzielczościach – od 24-calowego FHD po 34-calowy zakrzywiony WQHD.

Rekommenderad:  Apple wskazówki dotyczące przebiegłego planu, dzięki któremu wydasz jeszcze więcej na iPhone'a

OptiPlex 3090 Ultra, najnowszy członek rodziny komputerów stacjonarnych Dell Optiplex, został zaprojektowany tak, aby bezproblemowo wpasowywał się w nowe środowiska domowego biura. Modułowa obudowa pozwala ukryć komputer w podstawie monitora i jest idealna dla małych firm i nauczycieli. Te udoskonalenia konstrukcyjne są o wiele ważniejsze ze względu na stale zmieniające się środowiska pracy.

Modułowe rozwiązanie typu „wszystko w jednym” można sparować z różnymi monitorami o przekątnej do 40 cali, aby dopasować się do każdego miejsca pracy, a rozwiązanie z jednym przewodem zasilającym zmniejsza bałagan na biurku. Wbudowana, wysuwana kamera internetowa jest bezpiecznie ukryta, gdy nie jest używana. Otrzymujesz także dodatkową warstwę inteligentnych zabezpieczeń z funkcją rozpoznawania twarzy Windows Cześć.

Optymalizator Dell

Zdjęcie: Technologie Dell

Cała ta inteligencja projektowa i sprzętowa nie ma większego znaczenia, jeśli oprogramowanie nie jest wystarczająco inteligentne. Komercyjne portfolio firmy Dell jest dodatkowo wzbogacane o ekskluzywne oprogramowanie Dell Optimizer, które wykorzystuje sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe do automatycznego dostrajania wydajności aplikacji, czasu pracy baterii, jakości dźwięku i łączności.

Narzędzie Dell Optimizer jest dostępne już od jakiegoś czasu, ale teraz zostało zaktualizowane w celu poprawy łączności i współpracy w ramach nowej oferty urządzeń firmy Dell. Inteligentna eliminacja szumów tła i automatyczne wyciszanie ułatwiają współpracę ze współpracownikami, a inteligentne funkcje łączności, takie jak ExpressConnect, nadają priorytet przepustowości aplikacjom konferencyjnym, aby uniknąć zrywania połączeń.

Dell Optimizer automatycznie poprawia w tle krytyczne obszary komputera, w tym wydajność aplikacji i czas pracy baterii. Inteligentny dźwięk wykrywa Twój głos i stabilizuje głośność systemu, zapewniając lepszą jakość konferencji.

Wniosek

Jak widać, firma Dell dobrze sobie poradziła, tworząc przyjazną dla środowiska, zrównoważoną i innowacyjną ofertę komputerów biznesowych na rok 2021. Postępy w projektowaniu, materiałach, sprzęcie i oprogramowaniu z pewnością zmienią sposób, w jaki wszyscy pracujemy. Dzięki ulepszeniom w zakresie dźwięku, obrazu i łączności, a także radykalnym ulepszeniom spersonalizowanej sztucznej inteligencji, firma Dell angażuje się w tworzenie środowiska komputerów stacjonarnych dla firm, którego celem jest transformacja środowisk pracy zdalnej.

Rekommenderad:  10 błędów, które popełniasz podczas przeglądania sieci

Utrzymywanie łączności i współpracy w przestrzeni roboczej nigdy nie było łatwiejsze. W szerokiej ofercie produktów firmy Dell znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, w tym laptopy biznesowe, mobilne stacje robocze, modułowe komputery stacjonarne typu „wszystko w jednym” lub monitory do wideokonferencji dla nowoczesnego środowiska pracy.