Discord Swipe Gesture Controls Shortcuts

Discord Swipe Gesture Controls Shortcuts 1

Najnowsza wersja Androida zawiera gesty przeciągania, które grożą, że przyciski z tyłu, z przodu i wyjścia będą przestarzałe. Funkcje te, choć na pierwszy rzut oka mogą wydawać się dziwne, ułatwiają nawigację po ich zapoznaniu się.

Ale te gesty nie są niczym nowym. Discord, niegdyś mała aplikacja, która została wydana w 2015 roku, wywołuje ostry pandemię, ponieważ wielu ludzi szuka nowych i zabawnych sposobów rozmowy.

Gesty na Androida

Możesz włączyć gesty Androida w aplikacji ustawień swojego urządzenia mobilnego. W przypadku większości telefonów gesty można znaleźć w opcjach systemowych, które zwykle znajdują się na dole strony ustawień. Jeśli nie możesz od razu znaleźć gestów, po prostu wpisz go w pasku wyszukiwania ustawień. Wybierz gesty i nawigację systemową, aby znaleźć nawigację gestami i włączyć ją.

Kontrola niezgody

Discord to aplikacja do przesyłania wiadomości dostępna w Internecie Google Play Storei jest skierowany do społeczności lokalnych, grup graczy i przyjaciół. Zabawną i wyjątkową rzeczą w tej aplikacji serwery isthatDiscord można dostosować za pomocą zorganizowanych i otwartych dla wszystkich kanałów tekstowych i głosowych. To sprawia, że ​​granie w grę razem ze znajomymi jest znacznie łatwiejsze, nie wspominając już o utrzymywaniu kontaktu lub organizowaniu spotkań.

Discord wprowadza nowy sposób czatowania, nieco różniący się od konwencjonalnych platform czatowych. Zapewnia to nie tylko niezawodną i wysokiej jakości komunikację, gdziekolwiek jesteś, ale także bardzo prostą metodę przełączania z Discord na mobilny todesktop i odwrotnie. Użytkownicy mogą dostosowywać swoje osobiste obrazy do emoji, udostępniać ekrany w dowolnym momencie i organizować kanały, które zapewniają wystarczająco dużo miejsca do udostępniania filmów lub koordynowania spotkań. Mogą również otwierać kanały, w których inni użytkownicy mogą po prostu wjeżdżać i wychodzić bez konieczności dzwonienia.

Aktualizacje niezgody

Jeśli chcesz uporządkować listę znajomych, utworzyć dla nich grupę lub dołączyć grupę fanów z całego świata, po prostu użyj niestandardowych uprawnień. Aplikacja jest również wyposażona w nakładkę głosową, która jest dostępna na wszystkich urządzeniach z Androidem. Filmy mogą być odtwarzane zgodnie z trwającym czatem z opcją odtwarzania, wyszukiwania lub wstrzymywania wideo.

Lista kanałów

Ponieważ aplikacja zyskała ostatnio na popularności, nawet jeśli jest na rynku od pięciu lat, programiści bardzo starają się zainteresować użytkowników, a także sprawiają, że aplikacja jest bardzo łatwa i przyjazna dla użytkownika. Właśnie dlatego wydają się eksperymentować z kilkoma nowymi projektami aplikacji. Jednym z nich jest skrót Skróty kontroli gestów Discord Swipe, który ma na celu ułatwienie nawigacji w aplikacji.

Przeciągnięcie w lewo lub w prawo na czacie w aplikacji otwiera listę uczestników i / lub listę serwerów / kanałów.

Zasady

Gdy znajdziesz się na stronie głównej serwera, przeciągnięcie w prawo odpowiedni czas zabierze Cię do # welcome i reguł. Przeciągnięcie ponownie w prawo prowadzi do miejsca, w którym możesz zapraszać członków. Przesunięcie w lewo spowoduje powrót do poprzednich stron.

Gdy znajdziesz się na przycisku na stronie reguł, przeciągnięcie w dół przeniesie Cię na stronę Dołącz do kanału. Bardzo ważne jest również, aby pamiętać, że serwery dla programistów, przyjaciół, społeczności, pracy itp. Są nieco inne, podobnie jak kontrolki przeciągania dla aplikacji Discord.

Przesuwanie

Discord testuje obecnie wiele funkcji aplikacji, które jeszcze nie zostały wydane, ale w kolejnej aktualizacji aplikacji pojawią się kolejne skróty przeciągania palcem Discord.

Jeśli używasz Androida w wersji 10, możesz również skorzystać z wbudowanych skrótów gestów machnięcia systemu operacyjnego. Przeciągnięcie od dołu ekranu spowoduje przejście do ekranu głównego, podobnie jak przycisk wyjścia lub karta.

Jeśli pracujesz wielozadaniowo, np. Czatujesz na Discord i nadal musisz przeglądać aplikacje lub wyświetlać wszystkie otwarte aplikacje, wystarczy przesunąć palcem od dołu do góry, ale nie do góry, zatrzymaj się na około jedną trzecią ekran. Jest ok, jeśli nie dostałeś go po raz pierwszy, dzięki ćwiczeniom od razu wiesz, jak to zrobić!

Rozpoznawanie głosu

Jeśli używasz Discord i chcesz uzyskać dostęp do asystenta głosowego Google bez frazy aktywacji, wypatruj białej linii u dołu ekranu. Jeśli wykonasz gest w kierunku środka ekranu, u dołu ekranu pojawi się wiązka światła (kolory Google), a asystent głosowy zostanie wyzwolony i przyjdzie ci z pomocą.

Pamiętaj tylko, że zanim którakolwiek z tych przeszkód i funkcji będzie działać w Discord, musisz najpierw włączyć funkcję gestów na swoim urządzeniu. Następnie możesz przesunąć palcem!