Disneyland Anaheim może otworzyć swoje podwoje w lipcu

Stan Kalifornia jest zdeterminowany, aby zacząć żyć „nową normą”, zaczynając od ponownego otwarcia kin i kontynuując działania w parkach rozrywki na poziomie Disneyland Resort. Wszystko na następny lipiec.

Zgodnie z zapowiedziami firmy, po około czterech miesiącach zamknięcia, Downtown Disney i California Adventure przygotowują się do reaktywacji swoich funkcji odpowiednio 9 i 17 lipca.

Z drugiej strony hotele franczyzowe są również objęte „nowymi normalnymi” planami. Chodzi o ponowne otwarcie 23 lipca, ale plan ponownego otwarcia musi zostać zatwierdzony przez władze stanowe i lokalne.

Nowe zasady, które staną się nową normą

Jak słyszeliśmy we wszystkich protokołach restartu aktywności, Disneyland Resort otworzy się ponownie z pewnymi warunkami, takimi jak „znacznie ograniczona” pojemność.

Obecność w parkach rozrywki będzie działać w taki sam sposób, jak Disneyland Shanghai postanowił ożywić wszystko, dzięki nowej sistema rezerwacje, w których zainteresowani muszą zakupić karnety i z wyprzedzeniem ustalić daty wizyt. Oznacza to, że jeśli ktoś chce iść do parków w określonym dniu, musi tak zaplanować, aby nie były zajęte miejsca.

Z drugiej strony zastosowane zostaną ścisłe środki w celu zagwarantowania zdrowia i bezpieczeństwa osób obsługujących park i pracowników, takie jak stosowanie masek i wymóg weryfikacji temperatury. Należy szanować dystans społeczny, a parady i zdjęcia z postaciami są całkowicie zawieszone.

Bez wątpienia spekulacje okazują się prawdą, a świat jest zdeterminowany, aby ponownie uruchomić silniki na sezon letni. Raporty potwierdzają również, że Walt Disney World wkrótce ponownie otworzy swoje drzwi i zaoferuje magię, która je charakteryzuje, po globalnej kwarantannie z powodu pandemii koronawirusa.