Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

DisplayMate: iPhone 14 Pro Max od Apple ma najlepszy ekran na świecie

Podobnie jak w poprzednich latach, Apple udało się umieścić jakość swoich ekranów na podium wśród najlepszych z najlepszych. Tak więc również w tym roku, według firmy technologicznej DisplayMate, ekran iPhone’a 14 Pro Max jest najlepszy w porównaniu z jakimkolwiek dotychczasowym smartfonem, ustanawiając lub równając się 15 rekordom w kategorii.

Wraz z pojawieniem się nowego Pro Maxa w rękach użytkowników, testy mogą być produkowane na podstawie innych dużych maszyn również w segmencie smartphones. W końcu, co DisplayMate mówi o tym nowym iPhonie?

Obraz iPhone 14 Pro Max zrecenzowany przez DisplayMate

DisplayMate: wyświetlacz iPhone’a 14 Pro Max jest najnowocześniejszy

Z pewnością nie będziesz sam na podium, na którym duże marki również produkują wysokiej jakości ekrany. Jednak firma z Cupertino od kilku lat nie pozostawiła pierwszego miejsca, jeśli chodzi o jakość swojego topowego modelu, Pro Max. Widzieliśmy to ostatnio na przykład z iPhonem 13 Pro Max.

DisplayMate od roku testuje smartphones dla szerokiej gamy funkcji, zadeklarowane w 2021 r. że iPhone 13 Pro Max był najlepszym, jaki kiedykolwiek testowałem. Jeśli ten model nie został wcześniej pokonany, to teraz – z iPhone’em 14 Pro Max.

W oparciu o nasze obszerne testy laboratoryjne i pomiary, iPhone 14 Pro Max ma imponujący, doskonały, najwyższej światowej klasy wyświetlacz smartfona z idealną, niemal podręcznikową dokładnością kalibracji.

[Também tem] wydajność wizualnie nie do odróżnienia od perfekcji. Na podstawie naszych celów laboratoryjnych, testów i pomiarów iPhone 14 Pro Max [ganha] Najwyższa w historii klasa wydajności A+ firmy DisplayMate.

Napisz do DisplayMate.

Ekran iPhone'a 14 Pro Max

DisplayMate mówi, że przekroczyła lub równała się wszystkie telefony wcześniej testowane w 15 kategoriach. W ośmiu z nich DisplayMate stwierdził, że wyświetlacz jest „wizualnie nie do odróżnienia od perfekcji”.

Oto niektóre wyróżniające się:

    Dokładność koloru białego Absolutna dokładność koloru Zmiana dokładności koloru dzięki APL Maksymalne przesunięcie koloru dzięki APL Dokładność kontrastu obrazu i skali intensywności Rozdzielczość ekranu

Pozostałe siedem kategorii, w których się znalazł lub które ustanowiły nowe kategorie, to:

    Jasność ekranu wypełniona do smartphones Jasność wyświetlacza OLED Współczynnik kontrastu szczytowego Współczynnik odbicia Współczynnik kontrastu w świetle otoczenia Zmienność jasności w zależności od kąta widzenia Zmienność koloru bieli z kątem widzenia

iPhone 14 Pro Max osiągnął tak wysokie wyniki w testach, że DisplayMate twierdzi, że w przyszłości „podniesie poziom wydajności niezbędny do uzyskania… oceny wyświetlacza A+”.