Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Dlaczego dzwonek do drzwi Ring ciągle przechodzi w tryb offline i jak to naprawić

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego dzwonek do drzwi Ring ciągle przechodzi w tryb offline i jak to naprawić

Jeśli dzwonek do drzwi Ring™ ciągle przechodzi w tryb offline, oznacza to, że nie monitoruje bezpiecznie drzwi wejściowych. A to oznacza, że ​​będziesz się martwić o piratów z werandy, dopóki urządzenie nie zostanie przywrócone do trybu online.

Oto dobra wiadomość: prawdopodobnie istnieje proste rozwiązanie.

W AKKO dbamy o Twoją technologię bez kłopotów. Niezależnie od tego, czy dzwonek do drzwi Ring nie ładuje się, czy też Apple Watch® nie chce się włączyć, mamy wiedzę, jak szybko to naprawić. Oto, co zalecamy zrobić, aby naprawić dzwonek do drzwi Ring, który jest offline.

Potwierdź, że Wi-Fi działa

Gdy aplikacja Ring pokazuje, że kamera jest w trybie offline, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to sprawdzić, czy Wi-Fi działa. Spróbuj połączyć się z Internetem za pomocą innego urządzenia. Jeśli to urządzenie nie chce się połączyć, skontaktuj się z dostawcą usług internetowych, aby sprawdzić stan usługi w Twojej okolicy.

Sprawdź swoje hasło Wi-Fi

Upewnij się, że używasz właściwego hasła i że wpisałeś je poprawnie.

Jeśli nadal używasz hasła domyślnego, jest ono zwykle wydrukowane na etykiecie na spodzie routera. A jeśli nadal używasz hasła domyślnego, możesz je zmienić — zapoznaj się z naszym przewodnikiem dotyczącym zabezpieczania sieci bezprzewodowej, aby dowiedzieć się, dlaczego.

Sprawdź lokalizację routera

Jeśli Twój internet działa, ale dzwonek do drzwi Ring jest offline, sprawdź lokalizację routera.

 • Jeśli jest ustawiony za meblami lub w szafie, spróbuj przenieść router na otwartą przestrzeń. To może rozwiązać problem.
 • Jeśli router znajduje się zbyt daleko od dzwonka do drzwi Ring, sygnał może nie być wystarczająco silny, aby urządzenie mogło utrzymać połączenie z Wi-Fi. Spróbuj zbliżyć go do urządzenia, aby sprawdzić, czy to rozwiąże problem. Jeśli to działa i chcesz, aby pierścień pozostał tam, gdzie jest, być może będziesz musiał kupić przedłużacz Wi-Fi, taki jak Ring Chime Pro, aby utrzymać silne bezprzewodowe połączenie z Internetem.
Rekommenderad:  Szczyt 5 Aplikacje, które bardzo szybko dostarczają wiadomości techniczne i światowe bezpośrednio do Twojego telefonu

Uruchom ponownie modem i router

Jeśli nadal masz problemy, spróbuj ponownie uruchomić router i modem (czasami są to dwa oddzielne urządzenia, ale często są one połączone w jedno). Oto jak:

 1. Upewnij się, że router jest podłączony do modemu i że kable zostały prawidłowo podłączone.
 2. Wyłącz modem i router, naciskając przycisk Moc lub odłączenie zasilania każdego urządzenia (niektóre urządzenia mogą nie mieć dedykowanego przycisku zasilania).
 3. Odczekaj 30 sekund, a następnie naciśnij Moc lub ponownie podłącz zasilanie, aby zrestartować modem i router.
 4. Potwierdź, że internet jest z powrotem włączony, podłączając inne urządzenie do swojej sieci Wi-Fi.

Przy okazji zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak regularnie aktualizować router Wi-Fi.

Potwierdź, że dzwonek do drzwi Ring jest zgodny z Twoją siecią Wi-Fi

Jeśli masz router dwuzakresowy i chcesz korzystać z sieci 5 GHz, upewnij się, że masz urządzenie Ring zgodne z 5 GHz. Jeśli Twoje urządzenie i sieć są kompatybilne, ale nie można się połączyć lub rozłącza się, spróbuj wybrać 2najpierw sieć .4GHz, a następnie przełączenie na sieć 5GHz.

Wykonaj poniższe czynności, aby zmienić sieć Wi-Fi w aplikacji Ring:

 1. Stuknij trzy linie w lewym górnym rogu.
 2. Uzyskiwać Urządzenia.
 3. Wybierz dzwonek, którego potrzebujesz, aby ponownie połączyć się z Wi-Fi.
 4. Uzyskiwać Stan urządzenia.
 5. Uzyskiwać Połącz się ponownie z Wi-Fi Lub Zmień sieć Wi-Fi.

Sprawdź baterię lub zasilanie dzwonka Ring

Jeśli Twoje urządzenie ciągle rozłącza się z Wi-Fi, przyczyną może być źródło zasilania.

 • Jeśli masz bezprzewodowe urządzenie Ring, sprawdź poziom naładowania baterii. Jeśli jest niski, musisz naładować baterię, aby dzwonek do drzwi Ring pozostał online. (Twoja bateria może trwać 6–8 godziny do pełnego naładowania).
 • Jeśli masz przewodowe urządzenie Ring, sprawdź zasilanie. Tymczasowa awaria może uniemożliwić dzwonkowi do drzwi Ring połączenie z Wi-Fi.
Rekommenderad:  Jak dodać rosyjską klawiaturę do systemu Windows 10?

Uruchom ponownie dzwonek Ring

Nadal nie możesz połączyć dzwonka do drzwi z Wi-Fi? Spróbuj zresetować urządzenie, przytrzymując przycisk resetowania na urządzeniu przez 20 sekund, a następnie go zwalniając. Zanim wykonasz ten krok, pobierz wszystkie filmy, które chcesz zapisać.

Sprawdź instrukcję obsługi swojego urządzenia lub przejdź do strony internetowej firmy instrukcje. Następnie po zresetowaniu urządzenia spróbuj ponownie je skonfigurować.

Sprawdź, czy w dzwonku Ring nie ma luźnych przewodów

Jeśli zainstalowałeś przewodowy dzwonek do drzwi Ring, nawet jeśli działał prawidłowo, przewód podłączony do urządzenia mógł się poluzować. Luźny przewód może spowodować, że dzwonek do drzwi Ring nagle przejdzie w tryb offline.

Dla własnego bezpieczeństwa należy wyłączyć zasilanie przed przystąpieniem do obsługi przewodów. Jeśli są luźne, zepsute lub postrzępione, może to spowodować wyłączenie urządzenia z trybu offline. Nasi eksperci zalecają skontaktowanie się z profesjonalistą w celu uzyskania pomocy.

Sprawdź problemy z napięciem

To niezwykłe, ale dzwonek do drzwi Ring może przejść w tryb offline, ponieważ nie ma wystarczającego napięcia. Twoje urządzenie wymaga między 8 i 24 V, aby działały prawidłowo. Oto, co należy zrobić:

 1. Znajdź transformator dzwonka do drzwi swojego domu, który powinien znajdować się w pobliżu istniejącego dzwonka do drzwi, domowego panelu elektrycznego lub innych linii niskiego napięcia, takich jak linia telefoniczna lub kablowa.
 2. Na panelu elektrycznym wyłącz wyłącznik automatyczny, który steruje dzwonkiem do drzwi.
 3. Sprawdź transformator pod kątem luźnych przewodów, dokręcając je w razie potrzeby.
 4. Wróć do panelu elektrycznego i ponownie włącz obwód dzwonka.
 5. Ustaw swój multimetr do testowania napięcia AC. Obok powinno znajdować się ustawienie z symbolem av.
 6. Po powrocie do transformatora dzwonka najpierw wciśnij jeden przewód do złącza przewodu neutralnego (białego), a następnie drugi przewód do złącza przewodu gorącego (czarnego lub czerwonego).
Rekommenderad:  Jak wstawić Lorem Ipsum w programie Illustrator cs6?

Jeśli multimetr odczytuje mniej niż 16 woltów, może nie zapewniać wystarczającej mocy, aby dzwonek działał, w takim przypadku może być konieczne wezwanie elektryka.

Upewnij się, że Twój inteligentny dom jest chroniony

Plan AKKO Home+ zapewnia pokrycie prawie całej technologii w Twoim domu w ramach jednego prostego planu. Laptopy, tablety, telewizory, konsole do gier, inteligentne termostaty i wiele więcej — nawet przyszłe zakupy. Dodatkowo otrzymasz 24/7 wsparcie ekspertów na żywo i solidne zabezpieczenia cyfrowe. Dowiedz się więcej o zasięgu AKKO Home+ i o tym, jak możesz uzyskać spokojną ochronę elektroniki.