Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Dlaczego nie mogę odbierać SMS-ów od użytkowników Androida?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego nie mogę odbierać SMS-ów od użytkowników Androida?

Przejdź do Ustawienia> Wiadomości, a do tego włączone są wiadomości SMS, MMS, iMessage i wiadomości grupowe. Jeśli ustawienia Wiadomości są poprawnie skonfigurowane i nadal nie możesz odbierać wiadomości tekstowych z urządzeń z Androidem, przewiń w dół i sprawdź możliwe rozwiązania, które ustawiliśmy poniżej.

Dlaczego mój iPhone nie odbiera SMS-ów od androidów?

Wadliwe ustawienie aplikacji Wiadomości może być powodem, dla którego iPhone nie otrzymuje wiadomości tekstowych z Androida. Więc upewnij się, że ustawienia SMS/MMS w aplikacji Wiadomości nie uległy zmianie. Aby sprawdzić ustawienia aplikacji Wiadomości, przejdź do Ustawienia> Wiadomości>, a następnie upewnij się, że SMS, MMS, iMessage i Wiadomości grupowe są włączone.

Jak mogę otrzymywać wiadomości tekstowe na Androida na moim iPhonie?

Otwórz Ustawienia > przewiń w dół i dotknij Wiadomości. 2. Na następnym ekranie upewnij się, że opcje Wiadomości MMS i Wyślij jako SMS są włączone. Następnie Twój iPhone będzie mógł korzystać zarówno z obsługiwanego przez Apple systemu iMessaging, jak i obsługiwanego przez operatora systemu przesyłania wiadomości SMS / MMS.

Dlaczego mój Samsung nie odbiera SMS-ów z iPhone’a?

Jeśli niedawno przeszedłeś z iPhone’a na telefon Samsung Galaxy, być może masz zapomniałem wyłączyć iMessage. To może być powód, dla którego nie otrzymujesz SMS-ów na telefon Samsung, zwłaszcza od użytkowników iPhone’a. Zasadniczo Twój numer jest nadal połączony z iMessage. Więc inni użytkownicy iPhone’a wysyłaliby Ci wiadomość iMessage.

Dlaczego nie mogę odbierać SMS-ów od androidów?

Zmierzać do Ustawienia > Wiadomości, a do tego włączone są wiadomości SMS, MMS, iMessage i wiadomości grupowe. Jeśli ustawienia Wiadomości są poprawnie skonfigurowane i nadal nie możesz odbierać wiadomości tekstowych z urządzeń z Androidem, przewiń w dół i sprawdź możliwe rozwiązania, które ustawiliśmy poniżej.

Rekommenderad:  Jak usunąć wielu użytkowników w systemie Linux?

Czy mogę odbierać iMessages na mój telefon z Androidem?

Mówiąc prosto, nie możesz oficjalnie używać iMessage na Androidzie ponieważ usługa przesyłania wiadomości firmy Apple działa w specjalnym, kompleksowo zaszyfrowanym systemie przy użyciu własnych serwerów dedykowanych. A ponieważ wiadomości są zaszyfrowane, sieć wiadomości jest dostępna tylko dla urządzeń, które potrafią odszyfrować wiadomości.

Czy istnieje aplikacja taka jak iMessage na Androida?

Aby temu zaradzić, aplikacja Wiadomości Google zawiera Czat Google — znany również technicznie jako RCS Messaging — który ma wiele takich samych zalet, jak iMessage, w tym szyfrowane wiadomości typu end-to-end, ulepszone czaty grupowe, potwierdzenia odczytu, wskaźniki pisania oraz zdjęcia i filmy w pełnej rozdzielczości.

Czym są SMS-y a MMS-y?

SMS o długości do 160 znaków bez załączonego pliku jest znany jako SMS, podczas gdy tekst zawierający plik — taki jak zdjęcie, wideo, emotikon lub link do strony internetowej — staje się MMS-em.

Dlaczego mój Samsung nie odbiera SMS-ów?

Jeśli Twój Samsung może wysyłać, ale Android nie odbiera SMS-ów, pierwszą rzeczą, którą musisz wypróbować, jest aby wyczyścić pamięć podręczną i dane aplikacji Wiadomości. Wybierz Ustawienia> Aplikacje> Wiadomości> Pamięć> Wyczyść pamięć podręczną. Po wyczyszczeniu pamięci podręcznej wróć do menu ustawień i tym razem wybierz Wyczyść dane. Następnie uruchom ponownie urządzenie.

Dlaczego mój Samsung nie wysyła SMS-ów?

Jeśli Twój Android nie wysyła wiadomości tekstowych, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to upewnić się, że mieć przyzwoity sygnał — bez łączności komórkowej lub Wi-Fi te teksty donikąd się nie zaprowadzą. Miękki reset Androida może zwykle rozwiązać problem z wychodzącymi tekstami lub można również wymusić resetowanie cyklu zasilania.

Dlaczego nie mogę odbierać wiadomości MMS na moim telefonie Samsung?

Sprawdź połączenie sieciowe telefonu z Androidem jeśli nie możesz wysyłać lub odbierać wiadomości MMS. … Otwórz Ustawienia telefonu i dotknij „Ustawienia sieci bezprzewodowej i sieci”. Dotknij “Sieci komórkowe”, aby potwierdzić, że jest włączony. Jeśli nie, włącz ją i spróbuj wysłać wiadomość MMS.

Rekommenderad:  Xiaomi bije rekordy sprzedaży. Ale dlaczego tak się dzieje?