Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Dlaczego nie mogę teraz zainstalować iOS 14?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego nie mogę teraz zainstalować iOS 14?

Jeśli Twój iPhone nie zaktualizuje się do iOS 14, może to oznaczać, że Twój telefon jest niezgodny lub nie ma wystarczającej ilości wolnej pamięci. Musisz także upewnić się, że Twój iPhone jest podłączony do Wi-Fi i ma wystarczającą żywotność baterii. Może być również konieczne ponowne uruchomienie iPhone’a i ponowna próba aktualizacji.

Dlaczego instalacja iOS 14 nie jest teraz wyszarzona?

Jeśli telefon iPhone, iPad, iPod touch lub zegarek Apple Watch nie spełniają określonych wymagań dotyczących uaktualniania, opcja Zainstaluj teraz może być wyszarzona. … Twoja aktualizacja iPhone’a nie zostanie zainstalowana, jeśli Twoje urządzenie nie jest naładowanepodłączony do źródła internetowego lub podłączony do ładowarki.

Jak zmusić iOS 14 do zainstalowania?

Zainstaluj iOS 14 lub iPadOS 14

 1. Przejdź do Ustawienia> Ogólne> Aktualizacja oprogramowania.
 2. Stuknij Pobierz i zainstaluj.

Dlaczego mój iPhone 12 utknął teraz podczas instalacji?

Naciśnij i szybko zwolnij przycisk zwiększania głośności. Następnie natychmiast naciśnij i szybko zwolnij przycisk zmniejszania głośności. Następnie natychmiast naciśnij i PRZYTRZYMAJ moc boczną przycisk (przytrzymaj po przeciągnięciu, aby wyłączyć i nie puszczaj, dopóki nie zobaczysz logo Apple, a następnie puść.

Dlaczego aktualizacja mojego iPhone’a jest wyszarzona?

Jeśli na Twoim urządzeniu pozostało mniej niż 50% naładowania baterii, iOS 11 uniemożliwia zainstalowanie aktualizacji. Pojawi się wyszarzona opcja Zainstaluj teraz. Na szczęście podczas ładowania nie musisz czekać, aż licznik procentowy osiągnie 50%. Wystarczy samo podłączenie go do stacji ładującej.

Dlaczego nie mogę zainstalować iOS 14?

Jeśli Twój iPhone nie aktualizuje się do iOS 14, może to oznaczać, że Twój telefon jest niezgodny lub nie ma wystarczającej ilości wolnej pamięci. Musisz także upewnić się, że Twój iPhone jest podłączony do Wi-Fi i ma wystarczającą żywotność baterii. Może być również konieczne ponowne uruchomienie iPhone’a i ponowna próba aktualizacji.

Rekommenderad:  Microsoft Outlook dla systemu iOS wreszcie pozwala użytkownikom ignorować rozmowy

Co dostanie iOS 14?

iOS 14 jest kompatybilny z tymi urządzeniami.

 • iPhone 12.
 • iPhone 12 mini.
 • iPhone 12 Pro.
 • iPhone 12 Pro maks.
 • iPhone 11.
 • iPhone 11 Pro.
 • iPhone 11 Pro maks.
 • iPhone XS.

Czy będzie iPhone 14?

2022 Ceny i wydanie iPhone’a

Biorąc pod uwagę cykle wydawnicze Apple, „iPhone 14” będzie prawdopodobnie wyceniony bardzo podobnie do iPhone’a 12. Może istnieć opcja 1 TB dla iPhone’a 2022, więc pojawiłaby się nowa wyższa cena w wysokości około 1599 USD.

Dlaczego instalacja systemu iOS 14 trwa tak długo?

Innym możliwym powodem, dla którego proces pobierania aktualizacji iOS 14/13 został zamrożony, jest to na Twoim iPhonie nie ma wystarczająco dużo miejsca/iPad. Aktualizacja iOS 14/13 wymaga co najmniej 2 GB pamięci, więc jeśli okaże się, że pobieranie trwa zbyt długo, sprawdź pamięć urządzenia.

Co zrobić, jeśli iPhone utknął podczas aktualizacji?

Jak ponownie uruchomić urządzenie z systemem iOS podczas aktualizacji?

 1. Naciśnij i zwolnij przycisk zwiększania głośności.
 2. Naciśnij i zwolnij przycisk zmniejszania głośności.
 3. Naciśnij i przytrzymaj boczny przycisk.
 4. Gdy pojawi się logo Apple, zwolnij przycisk.

Czy mogę pominąć aktualizację oprogramowania na nowym iPhonie?

Skonfiguruj, zaktualizuj i wyczyść urządzenie

Na razie możesz pomijać kroki dotyczące Apple ID, Touch ID i kodu dostępu. Po zakończeniu konfiguracji zaktualizuj urządzenie do najnowszej wersji systemu iOS lub iPadOS. Poczekaj, aż aktualizacja się zakończy i poczekaj na ponowne uruchomienie urządzenia.

Table of Contents