Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Dlaczego nowa kategoria filmów z krótkimi tyłkami Netflix to powiew świeżego powietrza

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego nowa kategoria filmów z krótkimi tyłkami Netflix to powiew świeżego powietrza

Jeśli długie filmy usypiają Cię, nowy dodatek Netflix może po prostu wzbudzić Twoje zainteresowanie.

Netflix dodał kategorię Short-Ass Movies, skierowaną do tych, którzy nie mogą oglądać filmu dłużej niż godzinę i czterdzieści minut.

Uważamy, że kategoria filmów z krótkimi dupami w serwisie Netflix to powiew świeżego powietrza. Dlatego…

Netflix wprowadza kategorię filmów z krótkimi dupami

Netflix ogłosił nową kategorię filmów z krótkimi dupami za pośrednictwem swojej witryny Twitter konto dla treści komediowych.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Ogłoszenie było odpowiedzią na skecz opublikowany w programie Saturday Night Live Twitter konto, przedstawiając argumenty za krótkimi filmami w serwisie Netflix.

Konto Netflix stwierdziło, że to dobry pomysł w cytowanym tweecie, dodając link do nowej kategorii.

Netflix ma ponad 220 milionów subskrybentów, prawdopodobnie ze względu na liczne opcje wysokiej jakości treści.

Jej kategoria Filmy z krótkimi dupami jest wygodna dla tych, którzy nie chcą spędzać dwóch godzin lub więcej przyklejonych do ekranów, aby znaleźć coś do obejrzenia.

Gdzie znaleźć kategorię filmów z krótkimi dupami w serwisie Netflix

Netflix ma teraz stronę poświęconą filmom z krótkimi tyłkami. Mieści filmy nie dłuższe niż godzinę i czterdzieści minut, przy czym wiele filmów trwa średnio około godziny i 30 minut.

Strona Filmy z krótkimi dupami dzieli filmy na sekcje, które już znasz, takie jak Popularne w serwisie Netflix i Popularne teraz.

Możesz wybierać spośród szerokiej gamy gatunków, takich jak komedie, komedie kryminalne, horrory, straszne filmy, filmy akcji i nie tylko.

Na dole strony znajdziesz Najpopularniejsze, a także możesz przeglądać filmy Wydane w ubiegłym roku.

Dlaczego kategoria filmów z krótkimi tyłkami Netflix to powiew świeżego powietrza

Żyjemy w szybkim świecie. W dowolnym momencie wiele treści walczy o Twoją uwagę i mają tylko kilka sekund, aby je zdobyć.

Rekommenderad:  6 Najlepsze darmowe karty wirtualne w USA w 2023 roku

Jeśli nie wiesz, jaki film chcesz obejrzeć w serwisie Netflix, zazwyczaj przeglądasz go przez kilka minut, zanim się rozproszysz lub chwycisz za telefon.

Przy tak wielu filmach do wyboru, czasami krótsze filmy wydają się lepszym wyborem — zwłaszcza po długim dniu. A prawda jest taka, że ​​nie kończymy każdego filmu, który oglądamy w serwisie Netflix, więc istnieje potrzeba krótkich filmów.

Kto wie, wybór oglądania krótszych filmów może nawet spowodować, że będziesz mieć mniej treści do usunięcia z listy Kontynuuj oglądanie w serwisie Netflix.

Netflix powinien zachować swoją kategorię krótkich filmów

Chociaż kategoria filmów z krótkimi tyłkami Netflix mogła początkowo wydawać się żartem, jest świetnym dodatkiem do platformy.

Netflix powinien go zachować, ale powinien usunąć swoją kategorię Filmy poniżej 90 minut, której duplikatem jest strona Filmy krótkometrażowe.

I bądźmy szczerzy, „Krótkie filmy” brzmią o wiele lepiej niż „Filmy poniżej 90 minut”.