Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Dlaczego OpenAI potrzebuje numeru telefonu?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego OpenAI potrzebuje numeru telefonu?

Czy cieszysz się, że możesz być częścią rewolucji AI naszych czasów? Czy zarejestrowałeś się, aby utworzyć konto w OpenAI? Pewnie zastanawiasz się, dlaczego OpenAI potrzebuje numeru telefonu, aby zakończyć proces rejestracji. Nie dziw się, przedstawiamy Ci kompletny przewodnik na temat dlaczego OpenAI potrzebuje numeru telefonu.

OpenAI to firma badawcza zajmująca się sztuczną inteligencją z siedzibą w San Francisco, pracująca nad udostępnieniem technologii sztucznej inteligencji, która jest bezpieczna i gotowa do użycia przez wszystkich. Jest popularny do tworzenia state-of-the-art ChatGPTktóry jest modelem językowym, który został przeszkolony do generowania naturalnych rozmów w czasie rzeczywistym, przypominających ludzkie.

Oficjalne oświadczenie OpenAI stwierdza, że ​​wszyscy użytkownicy, którzy chcą się zarejestrować, muszą podać swój numer telefonu w celu weryfikacji konta i ze względów bezpieczeństwa. Twórcy OpenAI zapewnili wszystkich użytkowników, że bardzo poważnie traktują prywatność wszystkich użytkowników i obiecali nie wykorzystywać numeru telefonu użytkownika do żadnych innych celów.

Jeśli chcesz poznać powody, dla których OpenAI potrzebuje numeru telefonu, jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule szczegółowo omówiliśmy wszystkie przyczyny. Więc nie marnując czasu, zaczynajmy.

Dlaczego OpenAI potrzebuje numeru telefonu?

Użytkownicy z całego świata z niecierpliwością czekali na rejestrację w OpenAI, aby uzyskać dostęp do ChatGPT. Jednak niektórzy użytkownicy byli sceptyczni co do tego, dlaczego OpenAI potrzebuje numeru telefonu, aby się zarejestrować. Zabrali się do różnych platforma społecznościowa tak jak Twitter wyrazić swoje zaniepokojenie, szukając powodów, dla których OpenAI potrzebuje numeru telefonu.

Użytkownicy OpenAI powinni zrozumieć, że podobnie jak wszystkie inne platformy sieciowe, OpenAI wymaga od wszystkich użytkowników wprowadzenia ich numerów telefonów z różnych powodów. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego numer telefonu OpenAI jest potrzebny do korzystania z platformy, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

1. Weryfikacja

Numer telefonu podany przez użytkowników podczas procesu rejestracji służy przede wszystkim do celów weryfikacyjnych. OpenAI dokłada wszelkich starań, aby sprawdzić autentyczność wszystkich użytkowników, aby stworzyć bezpieczną platformę wolną od spamu. OpenAI potrzebuje numerów telefonów wszystkich użytkowników, aby przechowywać ich informacje oraz identyfikować i zatrzymywać złośliwe treści publikowane przez niesfornych użytkowników.

Rekommenderad:  Czy Czat GPT jest bezpieczny, czy to wirus? Czy Czat GPT jest bezpieczny w użyciu!

2. Zwiększ bezpieczeństwo

Aby utworzyć konto w OpenAI, wszyscy użytkownicy muszą przejść 2FA (uwierzytelnianie dwuskładnikowe). Użytkownicy otrzymają tajny kod wysłany przez OpenAI na swoje urządzenie, który będą musieli wprowadzić, aby zakończyć proces rejestracji. Aby zakończyć proces rejestracji, użytkownicy będą musieli wprowadzić swój numer telefonu komórkowego, aby otrzymać wiadomość tekstową SMS wysłaną na ich urządzenie.

OpenAI nie obsługuje weryfikacji wysyłanej za pośrednictwem poczty e-mail lub dostawców usług telefonii stacjonarnej lub VoIP. OpenAI potrzebuje numeru telefonu, aby zakończyć proces rejestracji ze względów bezpieczeństwa.

3. Obsługuje tylko numer telefonu

OpenAI nie obsługuje obecnie telefonów stacjonarnych, dostawców VoIP ani Google Voice ze względów bezpieczeństwa. Użytkownicy będą mogli zakończyć proces rejestracji tylko poprzez wprowadzenie swoich numerów telefonów, aby zakończyć proces weryfikacji.

OpenAI oficjalnie oświadczyło na swojej stronie internetowej, że nie obsługuje weryfikacji za pośrednictwem dostawców telefonii stacjonarnej lub VoIP, takich jak Google Voice, ani za pomocą identyfikatora e-mail.

4. Weryfikacja WhatsAppa

OpenAI potrzebuje numeru telefonu użytkownika, aby wysłać wiadomość tekstową przez SMS lub WhatsApp, w dostępnych krajach. Kodu weryfikacyjnego nie można obecnie wysłać e-mailem ani żadną inną metodą stosowaną przez inne platformy sieciowe.

Użytkownicy w wybranych krajach, którzy mają dostęp do WhatApp, mogą zakończyć proces weryfikacji telefonu za pomocą WhatsApp zamiast SMS-ów.

5. Obsługa klienta

OpenAI potrzebuje numerów telefonów wszystkich użytkowników, aby pomóc im w zapytaniach związanych z kontem i rozwiązywaniu problemów technicznych. Numer telefonu użytkownika jest używany przez platformę do kontaktowania się z użytkownikami w razie potrzeby. Użytkownicy mogą również skorzystać z tej okazji, aby w razie potrzeby skontaktować się bezpośrednio z zespołem wsparcia OpenAI.

6. Cel promocyjny

OpenAI to ewoluująca platforma oferująca różne nowe funkcje, boty i usługi, na które ma wpływ sztuczna inteligencja, stworzone z myślą o korzyściach dla wszystkich użytkowników. OpenAI potrzebuje numeru telefonu, aby kontaktować się bezpośrednio z użytkownikami w celu wysyłania wiadomości promocyjnych dotyczących nowo wprowadzanych produktów.

Rekommenderad:  Dlaczego mój iPhone jest zamrożony i nie chce się wyłączyć ani zresetować

Jak przeprowadzić weryfikację OpenAI WhatsApp?

OpenAI umożliwia użytkownikom otrzymanie kodu weryfikacyjnego za pośrednictwem WhatsApp podczas procesu rejestracji. Jednak obecnie nie jest obsługiwany we wszystkich częściach świata. OpenAI potrzebuje numeru telefonu użytkownika, aby wysłać kody weryfikacyjne do ich WhatsApp.

Od 16 stycznia 2023 r. następujące kraje obsługują weryfikację WhatsApp.

 • “W Indiach
 • „ID”, Indonezja
 • „PK”, Pakistan
 • „NG”, Nigerii
 • „IL”, Izrael
 • „SA”, Arabia Saudyjska
 • „AE”, ZEA
 • „VN”, Wietnam
 • „UA”, Ukraina
 • „MY”, Malezja
 • „EG”, Egipt
 • „TR”, Turcja

Wykonaj poniższe kroki, aby zweryfikować OpenAI WhatsApp:

Krok 1: Podczas procesu rejestracji i rejestracji użytkownicy mogą wysłać kod za pośrednictwem WhatsApp, aby zweryfikować swój numer telefonu.

Krok 2: Użytkownicy mogą dotknąć ikony flagi, aby zmienić kraj i wybrać z listy dostępnych krajów.

Krok 3: Wprowadź numer telefonu i dotknij „Wyślij kod przez WhatsApp”.

Na koniec poczekaj, aż OpenAI prześle Ci kod weryfikacyjny i wprowadź go, aby zakończyć proces rejestracji.

Nasze inne przewodniki na temat OpenAI, które musisz przeczytać

 1. Jak usunąć konto OpenAI? Kroki wyjaśnione!
 2. Jak naprawić wystąpił błąd. jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego centrum pomocy pod adresem help.openai.com.?
 3. Jak naprawić kod błędu OpenAI 401? 5 Łatwe sposoby rozwiązywania problemów!
 4. GPT-4 Wkrótce wydanie OpenAI | Czat GPT 4 Data wydania Pełne statystyki!
 5. Jak naprawić błąd OpenAI 400 w 2023 roku? Łatwe sposoby!!
 6. Klucze API konta OpenAI | Jak używać?
 7. Jakie są potencjalne zagrożenia AI z OpenAI?
 8. Jak zainstalować OpenAI Jukebox? Twórz własną muzykę!
 9. Jak inwestować w OpenAI? Kompletny przewodnik po zakupie OpenAI ERC!
 10. Jak uzyskać klucz API OpenAI? Poznaj tutaj!

Zakończyć

OpenAI ma bardzo surową politykę prywatności, aby chronić dane osobowe wszystkich użytkowników. OpenAI potrzebuje numeru telefonu wraz z innymi niezbędnymi danymi osobowymi wszystkich użytkowników z uzasadnionych powodów. Podejmuje natychmiastowe działania w celu zabezpieczenia wszystkich rejestrowanych informacji oraz podejmuje działania w celu ich ochrony przed nieuprawnionym ujawnieniem. Mamy nadzieję, że dzięki temu artykułowi zrozumiesz, dlaczego OpenAI potrzebuje numeru telefonu i zdecydujesz się zarejestrować na platformie, aby stać się częścią rewolucji AI.

Rekommenderad:  iCloud Private Relay nie zawsze działa zgodnie z oczekiwaniami. Oto dlaczego i kiedy to nie zadziała

Często Zadawane Pytania

Q1 Jak zalogować się do czatu GPT bez numeru telefonu?

Aby zalogować się do ChatGPT bez numeru telefonu, możesz skorzystać z różnych aplikacji i platform innych firm, które generują numer tymczasowy. Możesz użyć MobileSMS.io lub Dingtone, aby uzyskać dostęp do jednorazowych numerów telefonów.

Q2 Czy mogę używać OpenAI za darmo?

Wszyscy użytkownicy mogą zacząć działać na OpenAI z darmowym kredytem w wysokości 18 USD, który użytkownicy mogą wykorzystać jako pierwszy 3 miesiące. Ustalił cenę na podstawie modelu, szkolenia i użytkowania podzielonego na cztery różne plany.

Q3 Jaki jest cel OpenAI?

OpenAI to firma badawcza zajmująca się sztuczną inteligencją z siedzibą w San Francisco, pracująca nad udostępnieniem technologii AI, która jest bezpieczna i gotowa do użycia przez wszystkich. Jest popularny do tworzenia najnowocześniejszego ChatGPT, który jest modelem językowym, który został przeszkolony do generowania naturalnych, podobnych do ludzkich rozmów w czasie rzeczywistym.