Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Dlaczego potrzebujesz ubezpieczenia, aby chronić swoją firmę

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego potrzebujesz ubezpieczenia, aby chronić swoją firmę

Napisane przez Catherine France

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym menedżerem mediów społecznościowych, czy dopiero zaczynasz, byłoby to druzgocącym ciosem, gdyby coś poszło nie tak i klient próbował cię pozwać. Bez ubezpieczenia biznesowego możesz być zobowiązany do pokrycia kosztów z własnej kieszeni, co jest hitem, na który przepływy pieniężne większości ludzi nie mogą sobie pozwolić lub których nie można odzyskać.

Jakie są zagrożenia?

Każdego dnia w Internecie publikowane są miliony postów, tworzone są reklamy, publikowane są blogi, a gdy tylko Twój post znajdzie się w domenie publicznej, jest otwarty na potencjalną krytykę.

Ponosisz odpowiedzialność za publikowane treści, które obejmują fakty, cytaty, twierdzenia i obrazy, których używasz, dla swojej firmy i klientów.

Oto kilka przykładów tego, co może denerwować ludzi na tyle, by złożyć przeciwko Tobie roszczenie:

 • Zniesławienie – Powiedzenie czegoś, co mogłoby zaszkodzić reputacji osoby lub firmy, może narazić cię na działania prawne ze strony danej strony.
 • Naruszenie praw własności intelektualnej – Jeśli dołączasz treść z innego artykułu lub publikujesz zdjęcie lub logo, których nie masz pozwolenia na użycie. Prawo autorskie jest skomplikowane i łatwo jest popełnić autentyczny błąd podczas korzystania z obrazu.
 • Poufna informacja – Może to być publikowanie danych dotyczących wydajności lub ogłaszanie nowej usługi bez uprzedniego uzgodnienia tego z klientem. Może to być celowe lub przypadkowe.
 • Kradzież danych – pewnego ranka włączasz komputer i nie ma żadnej odpowiedzi poza żądaniem okupu. Dane Twojego klienta zniknęły, a Ty musisz przekazać złe wieści.

Jakie rodzaje ubezpieczeń mogą Cię chronić?

Prowadzenie własnej firmy może być świetnym sposobem na realizację marzeń o przedsiębiorczości, ale bezwzględnie potrzebujesz ubezpieczenia biznesowego. Jeśli nie masz odpowiedniego ubezpieczenia, możesz narazić swoje aktywa na ryzyko.

Rekommenderad:  Dlaczego silosy treści są ważne w SEO? Zalety konstrukcji silosu

Podczas gdy wielu z nas prowadzi swoje firmy z domu, jest mało prawdopodobne, aby ubezpieczenie domu zapewniło pełną ochronę potrzebną do ochrony firmy przed pożarem, powodzią, zakłóceniami, kradzieżą danych lub roszczeniami z tytułu odpowiedzialności cywilnej. przykryć te rzeczy.

Ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej znany również jako błędy i pominięcia, zapewnia ochronę, jeśli klient uważa, że ​​udzielona mu porada jest błędna lub nietrafiona iw wyniku tej porady klient stracił pieniądze.

Na przykład, jeśli udzielisz porady marketingowej klientowi, który później uzna, że ​​miał on negatywny wpływ finansowy na niego osobiście lub zawodowo, może on zdecydować się na pozwanie Cię do sądu.

Profesjonalna polisa ubezpieczeniowa zazwyczaj obejmuje następujące sposoby;

 • Zadbaj o wszelką reprezentację prawną, której potrzebujesz.
 • Pokryj koszty ewentualnych szkód w przypadku przegrania sprawy.
 • Pokryj koszty naprawienia popełnionych błędów.
 • Chroń się, jeśli zgubisz dokumenty klienta, gdy są w twoim posiadaniu.

Potrzebujesz tego rodzaju ochrony, jeśli;

 • Doradzać
 • Dostarcz projekty
 • Chcesz ochrony przed zarzutami popełnienia błędów
 • Mieć regulatora branżowego, który tego wymaga

Odpowiedzialność publiczna może chronić przed roszczeniami odszkodowawczymi za obrażenia lub szkody wyrządzone klientom, dostawcom lub osobom trzecim.

Nawet w czasie kwarantanny nadal możesz potrzebować ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej na wypadek, gdyby ktoś odwiedzający Twój dom odniósł obrażenia, nie musi to być nawet jeden z Twoich klientów. Niektóre roszczenia ubezpieczeniowe dotyczą dostawców, na przykład, jeśli kierowca furgonetki przywożący pudła z ulotkami marketingowymi potknie się o przewód telefoniczny w korytarzu i złamie nadgarstek, uniemożliwiając mu pracę przez kilka tygodni, wówczas masz potencjalne roszczenie na swoich rękach .

Ubezpieczenie cybernetyczne jeśli używasz komputera do prowadzenia firmy, prawdopodobnie potrzebujesz ubezpieczenia cybernetycznego. Rośnie liczba incydentów, w których ludzie używają komputera do popełnienia przestępstwa, a polisa ubezpieczeniowa może pomóc, niezależnie od tego, czy doszło do naruszenia danych, haker żąda okupu, czy też wysyłasz niewłaściwy zestaw danych dla klienta polisa ubezpieczenia cybernetycznego może zapewnić ochronę przed uszkodzeniem systemów komputerowych, usunięciem wirusów i utratą dochodów, a ponadto ubezpieczyciele mogą również zapewnić dostęp do profesjonalnych konsultantów ds. spowodować Twój biznes.

Rekommenderad:  Dlaczego telewizory Vizio są tak tanie? (Wyjaśnione)

Odpowiedzialność pracodawcy Ubezpieczenie chroni Twoich pracowników, jeśli odniosą obrażenia w wyniku wypadku podczas pracy dla Ciebie. Minimalny limit £5 milion jest wymogiem prawnym dla większości firm, chociaż istnieją pewne wyjątki – jeśli jesteś samozatrudniony lub jeśli zatrudniasz tylko bliską rodzinę (i nie masz zarejestrowanej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością).

Ubezpieczenie budynków biznesowych jest koniecznością, niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy w siedzibie firmy, upewnij się, że jesteś ubezpieczony od uszkodzeń konstrukcji i że ubezpieczasz konstrukcję na koszt odbudowy, a nie na wartość rynkową.

Komputery i sprzęt elektroniczny, sprzęt komputerowy i oprogramowanie są niezbędne dla prawie każdej firmy, ale są wrażliwe i mogą poważnie zagrozić finansowym źródłom utrzymania firmy. Sprzęt komputerowy jest podatny na wiele zagrożeń (takich jak awarie i wirusy), dlatego ważne jest, aby ubezpieczyć swój komputer i sprzęt elektroniczny.

Wskazówka: Upewnij się, że przenośny sprzęt komputerowy jest również ubezpieczony w Wielkiej Brytanii lub na całym świecie i obejmuje przypadkowe uszkodzenia w razie wypadku.

Ubezpieczenie zawartości biznesowej może chronić mienie i sprzęt w miejscu pracy. Typowa polisa ubezpieczeniowa majątku firmy obejmuje uszkodzenie lub utratę mebli, narzędzi, komputerów i sprzętu w wyniku pożaru, zalania lub kradzieży, ale może również obejmować uszkodzenia przypadkowe lub umyślne. Będziesz musiał zsumować całkowity koszt wymiany całej zawartości, aby ustalić potrzebną sumę ubezpieczenia.

Narzędzia przenośne jeśli nie są one jeszcze uwzględnione w sekcji dotyczącej zawartości biznesowej polisy pakietu ubezpieczenia biznesowego, upewnij się, że możesz je dodać, gdy są pod adresem Twojej firmy i poza domem.

Magazyn zazwyczaj można dodać do większości polis ubezpieczeniowych dla firm i zapewnią one koszty odtworzenia zapasów przechowywanych w Państwa siedzibie lub w magazynie. Akcje o wysokiej wartości mogą być specjalnie ubezpieczone, na przykład urządzenia cyfrowe, metale szlachetne lub towary luksusowe.

Rekommenderad:  Przewodnik CTO dotyczący oceny dostawców oprogramowania niestandardowego

Przerwa w działalności jest po to, aby pomóc Ci wznowić działalność w przypadku zdarzenia, takiego jak pożar lub powódź, które zatrzyma lub przerwie Twój handel, a ten rodzaj ubezpieczenia może pokryć następną utratę przychodów. Może również zapewnić alternatywne lokale, abyś mógł kontynuować handel, ubezpieczyć się, jeśli główny dostawca poniesie stratę, a Twoja firma ucierpi, lub pokryć ubezpieczenie, jeśli laptop/tablet zostanie skradziony, co uniemożliwi ci handel, ale sprawdź u każdego indywidualnego ubezpieczyciela pełne warunki.

Jak uzyskać więcej informacji

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat ubezpieczenia dla swojej firmy, możesz to zrobić pobierz BEZPŁATNY przewodnik 10 rodzajów ubezpieczeń, których potrzebuje każda mała firma.

O Katarzynie Francja

Catherine pomaga małym firmom zrozumieć, jakiego ubezpieczenia potrzebują i dlaczego tego potrzebują, w przyjazny, rozsądny sposób, aby rozwiać obawy i dać im informacje, wiedzę i pewność siebie, aby porozmawiać z ubezpieczycielem lub brokerem o twoim ubezpieczeniu, dzięki czemu poczujesz się szczęśliwszy i mądrzejszy. Jest niezależna i nie jest związana ani opłacana przez ubezpieczyciela lub brokera.

Ważny Note: Informacje w tym poście są ogólne i mają na celu być przewodnikiem po temacie, Twoje potrzeby będą bardzo indywidualne dla Twojej firmy. Ten wpis na blogu ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi porady.