Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Dlaczego powinieneś być szczęśliwy, płacąc więcej za Netflix

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego powinieneś być szczęśliwy, płacąc więcej za Netflix

Za każdym razem, gdy Netflix podnosi ceny, miliony użytkowników, którzy oglądają na potęgę, nie zgadzają się z perspektywą zapłacenia kilku dolarów więcej. Ale po zastanowieniu się, co oferuje Netflix i dokąd może zmierzać, powinieneś przestać narzekać. Dlaczego? Ponieważ Netflix to absolutna kradzież.

Każda podwyżka cen Netflixa wywołuje u użytkowników oburzenie, oskarżając Netflix o hipokryzję, szczypanie grosza i wykorzystywanie jego niemal monopolistycznej pozycji. Ale być może powinieneś być otwarty i zastanowić się, dlaczego powinieneś być szczęśliwy, płacąc więcej za Netflix.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

1. To wciąż okazja

Klienci Netflix domagają się stale powiększającej się biblioteki. Ponieważ ta biblioteka wciąż się powiększa, koszty jej utrzymania i rozbudowy, co zrozumiałe, również rosną. Skądś ta kasa musi się wziąć.

Nawet za 15,49 USD miesięcznie za plan standardowy Netflix to okazja. Ostatecznie stale rosnący bufet typu „wszystko, co możesz oglądać”, który oferuje Netflix, prawdopodobnie przewyższa jakością swoich konkurentów.

Z biegiem czasu średnia konsumpcja w serwisie Netflix rośnie. Oznacza to, że koszt za godzinę zużycia spada. Innymi słowy, im więcej czasu spędzasz w serwisie Netflix, tym mniej płacisz za godzinę.

Musisz także wziąć pod uwagę, ile czasu zaoszczędzisz, płacąc za ten plan subskrypcji, ponieważ istnieje wiele usług przesyłania strumieniowego z poziomami obsługiwanymi przez reklamy, które kosztują mniej, ale zajmują więcej czasu pomiędzy programami.

Tymczasem oferty pay-by-the-tytuł z iTunes i Google Play kosztowałyby cię małą fortunę. Podobnie jak pójście do lokalnego kina, które zwykle kosztuje znacznie ponad 20 USD, gdy uwzględni się wszystkie koszty tylko za dwugodzinny film.

2. Netflix zachęca do konkurencji w branży telewizyjnej i filmowej

Nie zapominajmy o tym Amazon Prime, Disney+ i wiele innych serwisów streamingowych powstało dzięki sukcesowi Netflixa. Jeśli zastanawiasz się, czy jest zbyt wiele usług przesyłania strumieniowego, z pewnością nie jesteś sam.

Rekommenderad:  Kreator witryn e-commerce: 9 Najlepsze opcje w 2023 roku

Z Amazon i Disney pakujący ogromne budżety do wydania na programy telewizyjne i filmy, wielu konkurentom grozi zagłuszenie.

Oryginalne programy i filmy Netflix nadal dominują na pierwszych stronach gazet i powodują skoki wykorzystania w momencie premiery. Kontynuując wydawanie filmów i programów, Netflix zmusza swoich konkurentów do tworzenia solidnych treści dla własnych serwisów streamingowych.

Rezultatem jest mnóstwo świetnych programów telewizyjnych i filmów do obejrzenia, nawet jeśli zaczyna to wypalać dziurę w Twoim portfelu.

3. Jakość treści ma swoją cenę

Oprócz stosunkowo przystępnej ceny, Netflix opanował przepis na tworzenie seriali telewizyjnych, które trzeba obejrzeć. Te seriale telewizyjne są nie tylko niezwykle wysokiej jakości, ale czasami można nawet obejrzeć cały serial za jednym razem, w dniu jego premiery, na praktycznie dowolnym urządzeniu.

Spójrz na szum wokół programów takich jak Squid Game i Stranger Things. Pokazy tej jakości nie są tanie.

Za wysoki standard kreatywnej produkcji warto zapłacić. Za mniej niż koszt kilku biletów do kina miesięcznie możesz mieć dostęp do całej biblioteki Netflix. Już za kilka centów za godzinę możesz oglądać wiele z najbardziej ekscytujących programów, które są obecnie produkowane.

Jak Marta Kauffman, współtwórczyni Przyjaciół, powiedziała Indiewire:

Podczas gdy wyszło wiele wysokiej jakości programów Amazon Prime Video, Disney+ i inne usługi przesyłania strumieniowego, wiele z nich było krytykowanych za tani wygląd.

Programy Netflix mogą czasami być krytykowane za zbyt wiele odcinków wypełniających, ale nigdy za to, że wyglądają na tanie.

Jeśli zamierzasz opłacić subskrypcję tylko jednej usługi przesyłania strumieniowego, wybierz przynajmniej usługę o najlepszej reputacji w zakresie tworzenia oszałamiających programów za oszałamiającymi programami.

4. To jest nowa era twórczej wolności

Zdecydowanie najbardziej ekscytującą perspektywą posiadania większej ilości gotówki przez Netflix jest potencjał nowej ery telewizji. Istnieje już mnóstwo niesamowitych programów telewizyjnych Netflix, a ta lista stale rośnie.

Rekommenderad:  Dlaczego aktualizacja iOS zablokowała się na żądanie aktualizacji?

Każdy segment milionów widzów Netflix ma inne treści. Kiedyś większość tych nisz była ignorowana w prawie wszystkich sieciach, ponieważ liczba widzów po prostu nie była wystarczająco wysoka, aby uzasadnić koszty produkcji.

Jednak Netflix dysponuje zasobami, algorytmami i know-how wymaganymi do tworzenia kreatywnych form telewizji, których nikt inny nie może sfinansować.

Biorąc pod uwagę jego godne pozazdroszczenia osiągnięcia, gdybyśmy mieli powierzyć jednej usłudze przesyłania strumieniowego zadanie ożywienia kreatywności i eksperymentowania w branży telewizyjnej, nie byłoby pewniejszego zakładu niż Netflix.

Więcej gotówki dla Netflix otwiera drzwi do większej swobody twórczej i technicznej. W końcu Netflix może być jedyną platformą, która może zarówno finansować, jak i dystrybuować swoje programy do właściwych odbiorców.

5. Możesz nie lubić głównych franczyz

Chociaż ogólnie jest o wiele więcej telewizji, z pewnością jest o wiele więcej treści dla ulubionych franczyz. Rzeczy takie jak Gwiezdne Wojny, np Marvel Cinematic Universe, Władca Pierścieni oraz Pieśń Lodu i Ognia są wszędzie, a nowe programy pojawiają się cały czas.

Ale co, jeśli nie lubisz żadnej z tych franczyz?

To pozostawia cię z Netflix, ponieważ musisz przejść do Disney +, Amazon Prime Video lub HBO Max dla wspomnianych wcześniej franczyz.

Netflix tworzy oryginalne programy i filmy, co oznacza pracę z nowszymi koncepcjami i niczym z góry ustalonym, jak wiele innych franczyz ma w swoich projektach.

Jeśli weźmiesz pod uwagę, że większość ludzi płaci za co najmniej dwie usługi przesyłania strumieniowego, prawdopodobnie nadal jesteś w lepszej sytuacji niż oni, nawet biorąc pod uwagę wzrost kosztów Netflix.

Czy jesteś zadowolony z dalszego płacenia za Netflix?

Porównując cenę Netflixa z konkurencją, jakość jego produkcji, zdolność do tworzenia kreatywnych programów i koszt godziny transmisji strumieniowej, można się przekonać, że podwyżki cen abonamentu Netflixa nie mają większego znaczenia dużo.

Rekommenderad:  Najlepsze miejsce na założenie bloga: 10 platform dla początkujących

Jeśli nie jesteś przekonany i zmęczony tymi samymi kilkoma firmami dominującymi w przestrzeni telewizyjnej, być może mógłbyś wypróbować bardziej niszowe usługi przesyłania strumieniowego.

Table of Contents