Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Dlaczego pulpity sprzedaży i marketingu mogą być idealnym prezentem na wspaniały rok 2019

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego pulpity sprzedaży i marketingu mogą być idealnym prezentem na wspaniały rok 2019

Wiedza o tym, jakie taktyki marketingowe i sprzedażowe przynoszą rezultaty, jest brakującym składnikiem wielu programów zwiększania przychodów

Święto Dziękczynienia za nami, teraz skupiamy się na mocnym zakończeniu roku i przygotowaniu się do zabicia go w 2019. To idealny moment, aby przyjrzeć się, jak korzystasz z kart wyników i pulpitów nawigacyjnych oraz przerobić pakiet śledzenia metryk, aby zapewnić więcej informacji w 2019.

Co się mierzy, to się robi. Obecnie śledzenie niemal wszystkiego jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, a następnie prezentowanie tych danych w łatwym do zrozumienia, łatwym do analizy i łatwym do zastosowania formacie.

Jeśli nie czujesz, że masz dostęp do informacji, jeśli nie wydaje ci się, że podejmujesz decyzje na podstawie danych lub jeśli nie czujesz, że dane napędzają bieżące dostosowania optymalizacyjne, potrzebujesz uaktualnienia gra na desce rozdzielczej.

Oto jak korzystać z pulpitów nawigacyjnych i kart wyników, aby poprawić wydajność taktyk marketingu, sprzedaży i obsługi klienta.

Rozważ pulpity nawigacyjne sceny zamiast pulpitów nawigacyjnych taktyki

Pulpity nawigacyjne taktyczne odzwierciedlają myślenie spuścizny po wielu latach realizacji działań marketingowych. Pulpity nawigacyjne poczty e-mail, pulpity nawigacyjne stron internetowych, pulpity nawigacyjne wyszukiwania lub pulpity wskaźników mediów społecznościowych nie informują o tym, jak Twoja taktyka wpływa na cykl przychodów.

Wiedza o tym, jak działają taktyki, jest ważna, ale wiedza o tym, w jaki sposób taktyczna realizacja skłania ludzi do przechodzenia przez ścieżkę zakupową, jest dziś bardziej pomocna.

Takie podejście oznacza łączenie taktyk według etapów podróży kupującego, aby uzyskać pełny obraz tego, jak Twoje taktyki współpracują ze sobą w celu zwiększenia przychodów. To inne, bardziej postępowe podejście, ale znacznie ułatwia odkrywanie spostrzeżeń.

Rekommenderad:  Najlepsze narzędzia marketingu e-mailowego dla Shopify: aplikacje i amp; Narzędzia do tworzenia lepszych kampanii email marketingowych

Skorzystaj z Cyclonic Buyer Journey™ i zbuduj osiem zestawów pulpitów nawigacyjnych, które pokażą Ci pełny wgląd w efektywność w ramach różnych taktyk w marketingu, sprzedaży i obsłudze klienta.

Twórz, analizuj, przeglądaj, reaguj i działaj zgodnie z procesami wokół pulpitów nawigacyjnych

Dość szybko przekonasz się, że budowanie kokpitów i kart wyników to nic trudnego. Obecnie narzędzia i oprogramowanie pulpitu nawigacyjnego, takie jak Databox, ułatwiają pobieranie danych z różnych źródeł i tworzenie warstwy prezentacji, której wszyscy szukają.

Ale to tylko 20% zadania. Teraz musisz spojrzeć na dane, przeanalizować dane, wyciągnąć wnioski z danych, przekuć te spostrzeżenia w działanie, a następnie zastosować te taktyki optymalizacyjne, które powinny doprowadzić do ulepszeń danych.

To jest ciężka praca. Wymaga specjalistycznego zestawu umiejętności i osób z doświadczeniem w wyciąganiu spostrzeżeń z danych, a następnie tworzeniu planów działania w celu wykorzystania danych.

Najlepszym sposobem na zbudowanie tego w Twojej firmie jest skonfigurowanie procesów i metodologii w celu zapewnienia ciągłej optymalizacji.

Kto robi przegląd? Jak często? Czy masz odpowiednich ludzi? Czy są odpowiednio przeszkoleni? Czy dysponujesz zespołem i infrastrukturą, aby szybko i skutecznie realizować plany działania?

Ustaw rytmy i spotkania, które wymagają od Twojego zespołu pojawiania się z danymi, spostrzeżeniami i planami działania. Im bardziej będziesz wymagać od nich przygotowania i im bardziej zaczniesz oczekiwać od nich przekazywania danych, tym mądrzejsi staną się i tym szybciej przygotują się do poprawy wydajności Twoich programów marketingowych, sprzedażowych i obsługi klienta.

Niech wszyscy będą odpowiedzialni za dostęp do danych

Jeśli ma to być nowa normalność, wszyscy muszą odpowiadać za dane. Pulpity nawigacyjne ułatwiają wszystkim wyświetlanie tych samych liczb. Ale jeśli jesteś dyrektorem generalnym, nie oczekuj, że twoi pracownicy marketingu niższego szczebla, operacji marketingowych lub pracownicy ds. sprzedaży będą jedynymi osobami w danych.

Trzeba patrzeć na dane. Na spotkanie trzeba przyjść z pytaniami i spostrzeżeniami. Im więcej osób patrzy na wskaźniki, tym więcej osób będzie miało pomysły, jak poprawić liczby.

Rekommenderad:  Jak przestać być obciążonym przez Nord VPN?

Ponadto, im więcej mówisz o metrykach, im więcej pracujesz z metrykami i im więcej wymyślasz optymalizacji, eksperymentów lub testów w celu poprawy liczb, tym inteligentniejsza stanie się cała Twoja organizacja.

Bycie opartym na danych będzie przewagą konkurencyjną, jeśli uda ci się aktywować ten rodzaj myślenia w całej firmie.

Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz

Podobnie jak w przypadku każdej nowej umiejętności, nad którą pracujesz, im częściej ją wykonujesz, tym lepiej to osiągniesz. Nie inaczej jest w przypadku wykorzystywania danych do zwiększania przychodów z marketingu, sprzedaży i obsługi klienta.

Im więcej tworzysz kokpitów, im częściej przeglądasz kokpity i im więcej wyciągasz z tych kokpitów spostrzeżeń, tym lepszy będziesz w tej krytycznej umiejętności.

Rzuć wyzwanie swojemu zespołowi, aby ćwiczył pracę z danymi, zrób to sam i zacznij zachęcać swoją firmę do kluczowych zachowań, których potrzebuje, aby stała się firmą zwiększającą przychody w oparciu o dane.

Pożycz szablony pulpitu nawigacyjnego od innych ekspertów

Technologia jest świetna i oznacza, że ​​możesz zdobyć pulpity nawigacyjne lub karty wyników innych firm i innych ekspertów ds. pulpitów nawigacyjnych.

Zamiast tworzyć je od podstaw, możesz pobrać lub pożyczyć pulpity nawigacyjne, które zawierają już najlepsze praktyki, inteligentne myślenie i projekty od liderów branży.

Nie, to nie pomoże w uzyskaniu szczegółowych informacji, przetwarzaniu ani nawet w ustaleniu, jakie działania należy podjąć, ale przynajmniej będziesz mieć gotowe pulpity nawigacyjne przy niewielkim lub zerowym nakładzie pracy z Twojej strony.

Jednym z najlepszych miejsc, w których można znaleźć niezwykle wnikliwe i pomocne pulpity nawigacyjne, jest galeria szablonów Databox.

Dane czynią ludzi odpowiedzialnymi. Przez setki lat marketing nigdy nie musiał być rozliczany z jakiegokolwiek poziomu wydajności lub wskaźników. Robiliśmy rzeczy, publikowaliśmy reklamy i chodziliśmy na imprezy. Liczby były obowiązkiem zespołu sprzedaży.

Ale to wszystko się zmieniło.

Rekommenderad:  Dlaczego moje zdjęcia nie są wysyłane na Androida?

Teraz każdy, kto jest choćby trochę postępowy, wykorzystuje dane, aby stać się lepszym i wywrzeć jeszcze większy wpływ na Twój biznes. Nawet zespoły sprzedażowe, które były zmuszane do osiągania limitów sprzedaży bez wahania, analizują więcej wskaźników niż kiedykolwiek wcześniej, a rezultatem jest inteligentniejsze i wydajniejsze generowanie przychodów.

W 2019 roku nadszedł czas, aby zdecydować, które liczby są ważne, skonfigurować pulpity nawigacyjne potrzebne do śledzenia wszystkich tych danych i, co najważniejsze, wdrożyć procesy i zespoły, aby mieć ludzi działać na tych danych.