Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Dlaczego Shift4 i Shift4Shop to zwycięska kombinacja dla handlu elektronicznego

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego Shift4 i Shift4Shop to zwycięska kombinacja dla handlu elektronicznego

Jako właściciel firmy musisz podjąć wiele decyzji. Zawsze ważne jest, aby szukać najlepszych rozwiązań dla potrzeb Twojej firmy.

Jeśli prowadzisz swój sklep internetowy w Shift4Shop i nie używasz Shift4 do przetwarzania płatności, być może zastanawiasz się, czy naprawdę warto to zmienić. Lub jeśli używasz Shift4, możesz nie być pewien, co dokładnie wnosi do stołu i co wyróżnia go spośród innych dostawców płatności.

Podzielmy funkcje i korzyści, jakie zapewnia kompleksowe przetwarzanie płatności Shift4 w sklepach Shift4Shop.

Zaawansowane funkcje przetwarzania płatności

Shift4 oferuje szereg korzyści technicznych dla Twojej firmy. Obejmują one zaawansowane funkcje usprawniające sposoby akceptowania płatności przez Twoją firmę oraz rozszerzające opcje płatności, które możesz oferować swoim klientom. Poniżej znajduje się tylko kilka z tych ekscytujących funkcji.

Szybkie wdrażanie

Ponieważ Shift4 jest bezpośrednio zintegrowany z Shift4Shop, skonfigurowanie sklepu do przyjmowania płatności zajmuje tylko kilka minut. Po przejściu prostego procesu wdrażania będziesz gotowy do uruchomienia swojej firmy lub przeniesienia istniejącej firmy na korzystanie z Shift4.

Kompleksowe bezpieczeństwo

Jedną z najważniejszych zasad bezpieczeństwa jest to, że na jego siłę wpływa liczba indywidualnych czynników. Najlepszym sposobem na wyobrażenie sobie tego jest wyobrażenie sobie łańcucha; im więcej ogniw w łańcuchu, tym większe prawdopodobieństwo, że jedno z tych ogniw będzie „słabe” i stanie się potencjalnym punktem awarii.

Ponieważ Shift4 i Shift4Shop to ta sama firma i tworzą jedno ujednolicone rozwiązanie, jest mniej „ogniw w łańcuchu” i ogólnie silniejszy, bezpieczniejszy sposób prowadzenia działalności online.

Wszystkie sklepy Shift4Shop są zgodne z PCI, co odnosi się do ścisłej serii standardów, które firma musi spełnić, aby akceptować płatności kartą kredytową. Standardy te obejmują częste aktualizacje zapobiegające występowaniu luk w oprogramowaniu, wymagania dotyczące stosowania rozwiązań antywirusowych, chroniących przed złośliwym oprogramowaniem i zapory ogniowej we wszystkich systemach wewnętrznych i wiele więcej. Zgodność z PCI jest trudna i kosztowna dla firmy do samodzielnego zarządzania, ale Shift4Shop zrobi to za Ciebie.

Z Shift4 to nie koniec — Shift4 wykracza poza zgodność z PCI i wdraża dodatkowe zaawansowane procedury, aby jeszcze bardziej podnieść standardy bezpieczeństwa. Co najlepsze, wszystko to odbywa się na zapleczu i nigdy nie przeszkadza Twojej firmie ani zadowoleniu klientów. Możesz dowiedzieć się więcej o funkcjach bezpieczeństwa płatności Shift4 Tutaj.

Płatności kartą w aktach

„Karta zarejestrowana” odnosi się do zapisywania informacji o płatności klienta do późniejszego wykorzystania. Osiąga się to za pomocą bezpiecznego tokena, który jest zaszyfrowanym odniesieniem do informacji o karcie klienta, a nigdy do samych informacji o karcie. Oznacza to, że informacje o płatnościach mogą być przechowywane w taki sposób, aby nie były nigdzie widoczne ani narażone — nawet sam właściciel firmy lub dostawca usług płatniczych nie może zobaczyć numeru karty. Zapewnia to klientom bezpieczną metodę zapisywania informacji o płatności w Twoim sklepie na potrzeby późniejszych zakupów lub subskrypcji.

Abonamenty z roku na rok stają się coraz bardziej popularne, ponieważ pozwalają klientom na regularne kupowanie ulubionych produktów bez konieczności robienia tego ręcznie. Niektóre branże, takie jak suplementy, karma dla zwierząt domowych i materiały eksploatacyjne, takie jak żwirek dla kotów oraz środki czystości do domu lub biura, sprawiły, że oferowanie subskrypcji produktów, które klient będzie musiał uzupełnić, stało się prawie nowym standardem. Niemal stało się oczekiwane, że firmy będą oferować tę opcję.

Shift4 obejmuje funkcjonalność karty w pliku dzięki bezpiecznej tokenizacji wspieranej przez dodatkowe kompleksowe środki bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz oferować tego rodzaju udogodnienia swoim klientom bez obaw o bezpieczeństwo.

Alternatywne metody płatności

Shift4 oferuje przetwarzanie kart kredytowych po konkurencyjnych cenach, ale to nie wszystko, co możesz uzyskać, jeśli korzystasz z przetwarzania płatności Shift4 w swoim sklepie Shift4Shop.

Shift4 i Shift4Shop zintegrowały się z wieloma alternatywnymi metodami płatności, aby umożliwić Ci zaoferowanie klientom wielu opcji płatności. W tej chwili są to m.in.

 • PayPal – PayPal, jedna z najbardziej znanych alternatywnych metod płatności na świecie, umożliwia klientom dokonywanie płatności bezpośrednio kartą kredytową lub z salda środków (jeśli takie istnieją) przechowywanych na koncie PayPal.
 • Apple Pay – Cyfrowy portfel, który pozwala klientom zapisywać swoje informacje do późniejszego wykorzystania na Apple urządzeniu lub przeglądarce. Klienci mogą płacić za pomocą Apple Pay jeśli korzystają z iPhone’a, iPada lub przeglądarki Safari i mają skonfigurowane konto. Jest to szczególnie popularne na urządzeniach mobilnych, ponieważ eliminuje konieczność wprowadzania informacji o karcie kredytowej na urządzeniu mobilnym, co może być irytujące.
 • Google Pay – Cyfrowy portfel podobny do Apple Pay, ale zarządzane przez Google. Usługa Google Pay jest dostępna na urządzeniach z systemem Android oraz za pośrednictwem innych usług Google, takich jak przeglądarka Chrome. Oferuje takie same korzyści jak Apple Pay ale dla tych, którzy nie używają Appleprodukty firmy.
 • kryptowaluta – Shift4 pozwala akceptować bitcoiny i inne kryptowaluty poprzez wbudowaną integrację z BitPay, wiodącą platformą płatności kryptograficznych. Jedną z najlepszych zalet BitPay jest to, że chroni właścicieli firm przed zmiennością wartości kryptowalut. Oznacza to, że na przykład, jeśli cena kryptowaluty spadnie zaraz po tym, jak klient użyje jej do dokonania zakupu od Ciebie, nadal otrzymasz prawidłową cenę za przedmiot, a nie niższą kwotę, którą ta kryptowaluta jest teraz faktycznie warta .
 • Finansowanie i zapłać później – Klienci uwielbiają opcje finansowania, które pozwalają im rozłożyć zakup na kilka płatności, a metody te zwiększają sprzedaż. Shift4 jest zintegrowany z kilkoma opcjami finansowania i opcji „kup teraz, zapłać później”, takich jak PayPal Credit, PayPal Pay in 4i Sezzle.
Rekommenderad:  Jak słuchanie społecznościowe może pomóc Ci znaleźć nowe rynki dla Twojej firmy

Ta lista będzie nadal rosła w przyszłości, ponieważ Shift4 stale się rozwija, aby dać sprzedawcom więcej opcji!

Potężne funkcje raportowania i zarządzania transakcjami

Shift4 zawiera szczegółowe raporty dotyczące każdej transakcji, a także narzędzia do podejmowania działań w przypadku wszelkich transakcji, które muszą zostać ręcznie zatwierdzone, odrzucone lub zwrócone.

Jedną z najważniejszych rzeczy do zrozumienia jest to, że ponieważ Shift4 jest całkowicie zintegrowany z Shift4Shop, te raporty i narzędzia są dostępne bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego Shift4Shop. Nie będziesz musiał logować się do oddzielnego interfejsu, aby zarządzać swoimi transakcjami lub je przeglądać. Gdy zaczniesz używać Shift4, te narzędzia i raporty będą dostępne w Raporty > Płatności Shift4 w menedżerze sklepu internetowego Shift4Shop. Możesz rzucić okiem ten artykuł bazy wiedzy jeśli chcesz wiedzieć więcej.

Panel statusu transakcji to potężne narzędzie, które pozwala na pełną widoczność i zarządzanie transakcjami płatniczymi. Zawiera szczegółowe informacje o wszystkich transakcjach razem w jednym dogodnym miejscu. Wymienione są wszystkie typy transakcji, w tym autoryzacja, sprzedaż, przechwycenie, odrzucenie oszustwa i zwrot pieniędzy. Będziesz mógł zobaczyć, kiedy transakcja została zaktualizowana do najnowszego stanu, pokazanego w Twojej strefie czasowej.

Na tym pulpicie nawigacyjnym możesz przeglądać każdą transakcję i wykonywać wszelkie niezbędne działania, takie jak umieszczenie na białej liście transakcji odrzuconej przez oszustwo, o której wiesz, że jest w rzeczywistości legalna, odrzucenie transakcji, jeśli zajdzie taka potrzeba, i nie tylko. Całą listę można filtrować według zakresu dat, typu transakcji lub użytej karty, a także wydrukować transakcje lub wyeksportować je do pliku CSV lub PDF.

Oprócz informacji na pulpicie nawigacyjnym stanu transakcji, raporty Shift4 obejmują raporty partii, raporty depozytów i raporty obciążenia zwrotnego.

Raport podsumowujący wsad zapewnia pełną dokumentację transakcji w jednym miejscu. Są one sortowane według partii i można je filtrować według ustawień dat i zakresów. Kliknij dowolną paczkę, aby otworzyć stronę szczegółów partii, która wyświetla więcej informacji o poszczególnych transakcjach w tej paczce, w tym datę partii, identyfikator partii, łączną kwotę, sumę według typu karty i inne. Raport z podsumowaniem partii można wydrukować lub wyeksportować do pliku CSV.

Raport depozytowy wyświetla pełny zapis wszystkich wpłat na konto bankowe Twojej firmy. Raport zawiera informacje bankowe, kwotę i daty wpłat zbiorczych dla każdej wpłaty. Możesz zobaczyć depozyty z określonego czasu, określając ramy czasowe, od których chcesz przeglądać depozyty.

Raport obciążenia zwrotnego zapewnia pełny zapis wszelkich obciążeń zwrotnych otrzymanych przez Twoją firmę, a także można go wyeksportować do formatu CSV.

Ceny i inne bonusy

Teraz, gdy omówiliśmy zalety techniczne korzystania z przetwarzania płatności Shift4 dla Twojego sklepu Shift4Shop, przyjrzyjmy się korzyściom finansowym. Korzystanie z Shift4 pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze na kilka sposobów.

Dostęp do bezpłatnego kompleksowego planu handlu elektronicznego

Używając Shift4 jako procesora płatności Shift4Shop, uzyskujesz dostęp do naszego bezpłatnego kompleksowego planu eCommerce.

Darmowy plan obejmuje wszystko z naszych płatnych planów, a także niektóre — hostowaną witrynę e-commerce Shift4Shop, setki funkcji i jeszcze więcej bonusów, które wkrótce omówimy.

Najpierw przyjrzyjmy się, dlaczego kompleksowy plan eCommerce jest bezpłatny i jak możemy go zaoferować.

Kiedy akceptujesz płatność, podmiot przetwarzający płatności zawsze pobiera niewielką opłatę jako cenę za swoje usługi. Dotyczy to zarówno płatności online, jak i offline, kart kredytowych oraz innych rodzajów płatności. To po prostu jeden z kosztów prowadzenia biznesu.

Różnica w stosunku do Shift4 polega na tym, że Shift4 stosuje tę opłatę na poczet kosztów hostingu witryny Shift4Shop. Efektem końcowym jest to, że nie płacisz nic za oprogramowanie hostingowe i eCommerce, ponieważ koszty te są pokrywane przez normalną stawkę za przetwarzanie karty kredytowej.

Właśnie dlatego możemy zaoferować kompleksowy plan eCommerce za darmo i co mamy na myśli, gdy mówimy, że jest „zasilany przez Shift4”.

Ponieważ będziesz musiał uiścić opłatę za przetwarzanie płatności niezależnie od tego, z jakiego dostawcy usług płatniczych korzystasz, sensowne jest korzystanie z Shift4, dzięki czemu możesz otrzymać swój sklep Shift4Shop za darmo!

Rekommenderad:  Snapchat uruchamia aplikację do edycji wideo dla twórców

Kompleksowy plan eCommerce obejmuje wszystkie funkcje Shift4Shop

Niektóre inne platformy eCommerce oferują bezpłatny plan. Jest to rzadkie, ale istnieją — a te bezpłatne plany są zawsze poważnie ograniczone pod względem oferowanej funkcjonalności.

Zasadniczo darmowe plany, takie jak te, mają na celu zachęcenie nowych handlowców do zarejestrowania się i rozpoczęcia, a następnie przejścia na płatne plany później. Nie są więc dobrymi długoterminowymi rozwiązaniami dla nikogo poza najmniejszymi firmami.

Jeśli widziałeś darmowe plany oferowane przez inne platformy eCommerce, możesz nie sądzić, że darmowy plan Shift4Shop może być dobry. Ale jest dokładnie odwrotnie, ponieważ zawiera wszystko! Pamiętaj, że jest zasilany przez Shift4, więc koszt jest pokrywany z opłat manipulacyjnych.

Aby zobaczyć pełny podział funkcji, odwiedź naszą Plany Shift4Shop i przewiń w dół do sekcji „Wybierz idealny plan dla swoich potrzeb”. Następnie kliknij „Zobacz wszystkie funkcje”, aby rozwinąć listę.

Kompleksowy eCommerce to plan klasy korporacyjnej

W handlu elektronicznym słowo „przedsiębiorstwo” odnosi się do bardzo dużych firm, często z tysiącami produktów i potencjalnie milionami klientów. Gdy firmy rozwijają się do poziomu przedsiębiorstwa, potrzebują zasobów, aby utrzymać się na tak dużą skalę.

Oczywiście funkcje są ważne, ale istnieją również względy techniczne dla biznesu korporacyjnego. Potrzebują infrastruktury witryny, która może obsłużyć ogromną liczbę produktów i ogromny ruch w sieci, bez spowalniania lub zawieszania witryny. Potrzebują również systemu wsparcia, który pozwoli im się rozwijać i nie nakłada na nich pułapów, bez względu na rozmiar, jaki firma już osiągnęła.

Plan eCommerce End-to-End Shift4Shop to rozwiązanie na poziomie przedsiębiorstwa, które jest w pełni skalowalne dla dowolnej wielkości firmy. Może obsługiwać potrzeby największych firm od pierwszego dnia.

Ale może go również używać każdy, w tym jednoosobowy właściciel sprzedający produkty ze swojej kuchni lub garażu. „W pełni skalowalny” oznacza, że ​​firma może korzystać z tego planu niezależnie od wielkości i etapu rozwoju — co oznacza, że ​​możesz wybrać ten plan i pozostać na nim przez całe życie, całkowicie unikając problemów, z jakimi boryka się wiele firm, gdy zaczynają się rozwijać.

Problemy te obejmują spowolnienie lub awarię strony internetowej, przekroczenie limitów (takich jak limity liczby produktów) oraz inne problemy, które wiele firm może rozwiązać tylko poprzez przejście na zupełnie inną platformę eCommerce. Ten rodzaj przeprowadzki może być kosztowny i czasochłonny, a wiele planów eCommerce dla przedsiębiorstw kosztuje tysiące dolarów miesięcznie, oprócz kosztów migracji na nową platformę.

Kompleksowy plan handlu elektronicznego Shift4Shop eliminuje te rosnące problemy, a wszystkie firmy objęte tym planem mogą rozwijać się bez ograniczeń i problemów z oprogramowaniem.

Darmowe aplikacje z rynku aplikacji Shift4Shop

The Rynek aplikacji Shift4Shop to sklep z aplikacjami, w którym oferujemy dodatkowe funkcje dla Twojego sklepu internetowego. Mimo że Shift4Shop zawiera już tak wiele funkcji, nie każda firma eCommerce ma takie same potrzeby. Aplikacje są po to, aby pomóc Ci dostosować sklep za pomocą dodatkowych funkcji, pomóc w integracji z usługami stron trzecich i nie tylko.

Używając Shift4 jako procesora płatności i uzyskując dostęp do bezpłatnego kompleksowego planu eCommerce, możesz również bezpłatnie uzyskać następujące aplikacje:

 • Uwagi dotyczące koszyka: Ta aplikacja powiadamia klientów o różnych szczegółach dotyczących przedmiotów, które zostawili w koszyku. Obejmują one terminy promocyjne, sprzedaż dodatkowych produktów, minimalne progi wysyłki i nie tylko. To świetne narzędzie zachęcające klientów do powrotu i dokończenia rozpoczętego zakupu.
 • Czas na ponowne zamówienie: Ta aplikacja powiadamia klientów, że może nadszedł czas, aby ponownie zamówić produkt, który muszą uzupełnić, na przykład witaminy. To dobra alternatywa dla abonamentu dla klientów, którzy wolą nie subskrybować automatycznego ponownego zamawiania produktu.
 • Sprawdź dodatkowe opłaty: Ta aplikacja umożliwia dodawanie do kasy specjalnych, opcjonalnych ofert, za które pobierana jest dodatkowa opłata. Może to być dowolna oferta, na przykład szybka realizacja, dostosowanie lub cokolwiek innego, co pasuje do Twojej firmy. To wszechstronne narzędzie do podnoszenia średniej wartości zamówienia (AOV).
 • Powiadomienia o dostawie przewoźnika: Ta aplikacja automatycznie wysyła e-maile do klientów, aby poinformować ich, kiedy ich zamówienie zostało wysłane i kiedy zostało dostarczone.
 • Autowysyłka: Jest to aplikacja, która pozwala skonfigurować program subskrypcji i pozwolić klientom wybrać subskrypcję cyklicznego zamówienia ich ulubionych produktów. To nie tylko zwiększa lojalność, ułatwiając życie klientom, ale także sprawia, że ​​Twoje przychody są bardziej spójne i przewidywalne.
 • 3dInformacje zwrotne: Ta aplikacja zapewnia konfigurowalną metodę zbierania opinii, która zachęca klientów do dzielenia się swoimi przemyśleniami i odczuciami na temat Twojego sklepu, dzięki czemu możesz wprowadzać ulepszenia, które zwiększą liczbę konwersji.
 • 3dwzmocnienie: Ta aplikacja pozwala tworzyć modalne wyskakujące okienka, które przyciągają wzrok, ale nie są irytujące ani natrętne, aby przyciągać uwagę klientów wiadomościami, ofertami i wieloma innymi rzeczami.
Rekommenderad:  Dlaczego bycie zorientowanym na klienta może zrujnować lub zrujnować Twój biznes

Zwykle instalacja każdej z tych aplikacji w Twoim sklepie Shift4Shop wiąże się z oddzielnymi kosztami — głównie dlatego, że są to zaawansowane funkcje, z których nie każda firma chciałaby lub musiałaby korzystać, więc bardziej sensowne jest trzymanie ich oddzielnie niż umieszczanie ich w oprogramowanie jako moduły. Jeśli używasz Shift4, będą one dostępne za darmo, ale ponieważ nadal są to oddzielne aplikacje, nie będą przeszkadzać, jeśli zdecydujesz, że nie chcesz używać niektórych z nich.

Najpotężniejsza ochrona przed oszustwami

Shift4Shop zawsze był czujny na oszustwa w handlu elektronicznym. Ale z Shift4 u steru możesz przenieść go na wyższy poziom.

Shift4 nawiązał współpracę z Kount, liderem branży w zapobieganiu oszustwom. Oznacza to, że Shift4 automatycznie zawiera wbudowaną ochronę przed Kount dla transakcji przechodzących przez Shift4 Payments. Kount wykorzystuje automatyzację opartą na sztucznej inteligencji do rozpoznawania nieuczciwych transakcji, zanim będą mogły przejść i wywrzeć wpływ na Twoją firmę.

Kount może identyfikować i powstrzymywać wiele rodzajów oszustw, w tym zarówno oszustwa kryminalne, jak i „przyjacielskie oszustwa”. Oszustwo karne odnosi się do kupujących wykorzystujących skradzione informacje o karcie kredytowej, podczas gdy przyjazne oszustwo odnosi się do sytuacji, w której klient dokonuje zakupu przy użyciu własnej legalnej karty kredytowej, ale następnie składa fałszywe obciążenie zwrotne.

Sztuczna inteligencja Kount jest tym, co czyni go tak potężnym, ponieważ wykorzystuje uczenie maszynowe do ciągłego ulepszania swoich możliwości wykrywania. Obejmuje również metody identyfikowania dobrych klientów i zapewniania im płynniejszych zakupów, a także działa całkowicie w tle, aby uniknąć dodatkowego tarcia podczas realizacji transakcji. Dzięki sztucznej inteligencji i innym wbudowanym systemom Kount generuje do 70% mniej fałszywych alarmów niż jakiekolwiek inne narzędzie do wykrywania oszustw.

Wynik oszustwa wygenerowany z Kount może być również używany w połączeniu z regułami FraudWatch Shift4Shop aby umożliwić Ci sprawdzanie transakcji za pośrednictwem FraudWatch przy użyciu wskaźnika oszustw Kount. FraudWatch jest dostępny dla każdego właściciela sklepu Shift4Shop, niezależnie od procesora płatności, ale integracja Kount jest dostępna tylko w przypadku korzystania z Shift4.

Darmowy SSL Cloudflare

Shift4 nawiązał również współpracę z Cloudflare, aby zaoferować Ci wysokiej jakości zabezpieczenia SSL za darmo. Cloudflare chroni również Twoją witrynę przed atakami DDoS, poprawia prędkość ładowania za pośrednictwem światowej sieci dostarczania treści (CDN) i nie tylko.

Łatwiejsze wsparcie

Teraz, gdy omówiliśmy zarówno techniczne, jak i finansowe zalety korzystania z płatności Shift4 w Shift4Shop, jest jeszcze jeden temat, którego nie można zignorować: wsparcie.

Shift4 jest właścicielem Shift4Shop. Oznacza to, że potrzebujesz tylko jednego punktu kontaktowego, aby uzyskać wsparcie zarówno w przypadku problemów i pytań związanych z płatnościami, jak i wszelkiej potrzebnej pomocy dotyczącej samej platformy eCommerce.

Oczywiście w naszym zespole pomocy technicznej mamy zarówno specjalistów ds. płatności, jak i specjalistów ds. oprogramowania e-commerce, dlatego ważne jest, abyś rozmawiał z odpowiednią osobą w celu zaspokojenia swoich potrzeb, dlatego możesz zostać przeniesiony do innego specjalisty. Jest to jednak dalekie od potrzeby dzwonienia do zupełnie innej firmy!

Gotowy do Switch do Shift4?

Mamy nadzieję, że ten artykuł wyjaśnił Ci, dlaczego Shift4 jest najlepszym rozwiązaniem płatniczym dla sklepów Shift4Shop.

Jeśli już używasz Shift4, być może nauczyłeś się kilku rzeczy, które przeoczyłeś — przy tak dużej funkcjonalności z pewnością można przegapić jedną lub dwie rzeczy.

Sprzedawcy z USA mogą od razu dokonać zmiany i uzyskać mnóstwo dodatkowych funkcji, ochrony i funkcjonalności bez dodatkowych opłat — a jeszcze lepiej, pozbyć się miesięcznej opłaty abonamentowej. Jeśli jesteś gotowy, aby dokonać zmiany, możesz to zrobić w swoim pulpicie nawigacyjnym lub skontaktować się z pomocą techniczną w celu uzyskania pomocy, za pośrednictwem czatu na żywo (z poziomu Menedżera sklepu internetowego Shift4Shop lub na Shift4Shop stronie internetowej) lub dzwoniąc pod numer tel 1-800-828-6650.

Jeśli jesteś poza Stanami Zjednoczonymi, Shift4 nie jest jeszcze dla Ciebie dostępny. Ale planujemy wkrótce rozszerzyć działalność na wiele krajów, a nasz bezpłatny plan i wszystkie jego korzyści będą dostępne również dla Ciebie.