Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Dlaczego Twoja subskrypcja Netflix może być coraz tańsza

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego Twoja subskrypcja Netflix może być coraz tańsza

Podczas gdy wojny streamingowe nabierają tempa, Netflix zaczyna odczuwać ciepło. Podczas gdy usługa utrzymuje pozycję na rynku transmisji strumieniowych, jej konkurenci stają się gorący. Tak więc Netflix robi zwrot i obniża ceny subskrypcji w niektórych krajach. Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się, dlaczego możesz płacić mniej za plan Netflix.

Netflix obniża ceny abonamentów w ponad 30 krajach

Netflix robi coś nieoczekiwanego. Według The Wall Street Journal usługa przesyłania strumieniowego obniżyła ceny subskrypcji w kilku krajach na całym świecie. W niektórych przypadkach Netflix posunął się nawet do obniżenia cen o połowę.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Jak w przypadku każdej firmy, która istnieje od jakiegoś czasu, historia Netflix jest pełna zwrotów akcji. Mówiąc dokładniej, firma wprowadziła na przestrzeni lat kilka interesujących i wartych opublikowania zmian. Niektóre z tych zmian nie spodobały się użytkownikom.

Na przykład Netflix zaczął walczyć z udostępnianiem haseł, aby zmotywować więcej widzów do zakupu własnych subskrypcji. A na początku 2022 roku Netflix podniósł ceny abonamentów w USA i Kanadzie.

Szybko do 2023 roku, a usługa przesyłania strumieniowego robi coś przeciwnego, obniżając cenę swoich planów w niektórych regionach. Jednak nie jest to całkowicie nie na miejscu dla Netflix. W 2021 roku Netflix obniżył ceny subskrypcji w Indiach. Uważaj na zmiany cen, jeśli mieszkasz w następujących regionach:

  • Europa
  • Azja
  • Afryki Subsaharyjskiej
  • Ameryka Łacińska
  • Bliski wschód.

Aktualizacja cen jest wdrażana w częściach wymienionych powyżej kontynentów. Jednak niestety nie dotyczą one Stanów Zjednoczonych, Kanady i Wielkiej Brytanii.

Dlaczego Twoja subskrypcja Netflix może być coraz tańsza

Jeśli już, to serwisy streamingowe podnoszą ceny abonamentów, co sprawia, że ​​ruch Netflixa jest niekonwencjonalny. Dlaczego więc Netflix idzie pod prąd?

Rekommenderad:  9 Lokalne porady SEO od najlepszych ekspertów

Nic dziwnego, że konkurenci tacy jak Disney+, Paramount+ i HBO Max dają Netflixowi szansę na zdobycie pieniędzy. W rzeczywistości zwiększona konkurencja sprawiła, że ​​niektórzy subskrybenci Netflix zastanawiali się, czy Netflix lub Disney + zasługują na ich monety. Przy tak wielu opcjach na rynku nawet użytkownicy Netflix mogliby rozważyć skorzystanie z usługi przesyłania strumieniowego, która oferuje lepszy stosunek jakości do ceny.

Dlatego Netflix obniża ceny w ponad 30 krajach, aby wyprzedzić rywali. Według BBC rzecznik Netflix miał do powiedzenia na temat obniżek cen:

Jest to prawdopodobnie kolejna strategia Netflix mająca na celu pozyskanie większej liczby subskrybentów po dodaniu tańszego abonamentu Basic z reklamami w 2022 roku. Netflix być może koncentruje się na krajach, w których liczba subskrybentów maleje.

Ponadto liczba subskrybentów streamera zmienia się co kwartał. Obniżki cen mogą być próbą ustabilizowania tych liczb lub utrzymania ich na trajektorii wzrostowej.

Chociaż zakaz udostępniania haseł przez Netflix miał na celu zachęcenie osób niebędących posiadaczami kont do zarejestrowania się w usłudze, może zamiast tego prowadzić do anulowania subskrypcji. Jak zauważono w liście akcjonariuszy Netflix dotyczącym czwartego kwartału 2022 r.:

Sugeruje to, że Netflix obniża ceny, aby odwieść posiadaczy kont w Ameryce Łacińskiej i podobnych regionach od anulowania subskrypcji, ponieważ ogranicza udostępnianie haseł.

Co ważniejsze, Netflix może wreszcie być dostępny dla widzów, których nie stać na miesięczną subskrypcję. W chwili pisania tego tekstu najtańszym poziomem Netflix jest plan podstawowy z reklamami za $60,99/miesiąc, która jest dostępna tylko w kilku regionach. Następny plan, jego plan podstawowy, kosztuje $90,99/miesiąc.

Spadek cen Netflix w ponad 30 krajach sprawia, że ​​jego ceny są konkurencyjne, co może uczynić go numerem jeden w tych regionach.

Ciesz się Netflixem za mniej

Netflix daje widzom w niektórych krajach możliwość korzystania z jego usług za mniejsze pieniądze. Jeśli anulowałeś swoje konto Netflix, możesz rozważyć ponowną subskrypcję. A jeśli współdzieliłeś konto innej osoby, możesz w końcu otrzymać własną subskrypcję.

Rekommenderad:  Dlaczego jestem przeciwny modzie na wyświetlacze takie jak „wodospad” - -