Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Dlaczego użytkownicy Twitter Czy widzisz wyskakujące okienka podczas próby zrzutu ekranu tweeta?

Jeśli przyszedłeś tutaj, aby dowiedzieć się, dlaczego wyświetlają się wyskakujące okienka Twitter za każdym razem, gdy próbujesz zrobić zrzut ekranu tweeta, trafiłeś we właściwe miejsce. Okazuje się, że firma wie, kiedy robisz zrzuty ekranu tweetów, aby udostępnić je gdzie indziej. Powiedzmy, że znudziło im się to i wolałbyś dać im trochę kredytu.

Wszystko zaczęło nabierać tempa, gdy niektórzy użytkownicy zaczęli mówić, że widzą wyskakujące okienko z prośbą o udostępnienie linku do tweetów zamiast zrzutu ekranu. Badaczka aplikacji Jane Manchun Wong zauważyła to wyskakujące okienko, które pojawia się po zrobieniu zrzutu ekranu. Komunikat, który temu towarzyszy, brzmi: „Zamiast tego udostępnić tweeta?” Użytkownicy widzą kilka różnych wersji, takich jak przyciski „Kopiuj link” i „Udostępnij tweet”.

Co to mówi Twitter o wyskakujących okienkach?

Przez Unsplash

Twitter nie powiedział nic o wyskakującym okienku, ale prawdopodobnie jest to aktualizacja, którą testuje, aby przyciągnąć więcej użytkowników. I to właśnie obrazy tweetów tworzą liczby Twitter są to metryki, których brakuje na platformie. Odwiedź także Twitter po obejrzeniu przechwyconego tweeta w innym miejscu oznacza więcej dodatkowych kroków.

Pamiętajmy, że to nie pierwszy raz w tym roku Twitter zastosuj nowe taktyki, aby przyciągnąć więcej użytkowników. W sierpniu firma ogłosiła okres próbny, który umożliwiłby wypróbowanie nowych użytkowników Twitter bez zakładania konta. A we wrześniu Wong zauważył, że Twitter doświadczałem z informacją przypominającą użytkownikom, że mogą udostępniać tweety każdemu. Czy ta nowa taktyka wyskakujących okienek pomoże? Twitter zdobyć więcej użytkowników? Czy przestaniemy wszędzie oglądać zrzuty ekranu z tweetami? Zobaczymy.