Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Dlaczego warto korzystać z oprogramowania do księgowości online w arkuszu kalkulacyjnym

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego warto korzystać z oprogramowania do księgowości online w arkuszu kalkulacyjnym

Sponsorowane przez Intuit

Nie ma znaczenia, czy jesteś sprzedawcą Etsy, blogerem, właścicielem firmy domowej, freelancerem czy niezależnym wykonawcą — musisz śledzić swoje dochody i wydatki. Jeśli tego nie zrobisz, możesz skończyć z poważnymi bólami głowy i karami finansowymi na drodze.

W rzeczywistości, kiedy zacząłem pracować jako wolny strzelec w 2007 roku, wiedziałem, że muszę śledzić te informacje, po prostu nie rozumiałem wpływu, jaki moja księgowość miała na mój ogólny status biznesowy i podatkowy. Przypadkowo dodałem moje dochody i wydatki do arkusza kalkulacyjnego w losowych kategoriach podatkowych, które uważałem za sensowne. Jednak kiedy nadszedł czas podatkowy, była to kompletna katastrofa!

Utworzone przeze mnie kategorie klasyfikacji podatkowej nie były zgodne z grupami w moim oprogramowaniu podatkowym, co sprawiło, że cały proces wprowadzania prawidłowych liczb stał się koszmarem. Oprócz żmudnego procesu organizowania kategorii i kwot, byłem przerażony, gdy dowiedziałem się, że naliczyłem karę podatkową za niezłożenie kwartalnych płatności podatkowych przez cały rok.

Powinienem był zbadać konsekwencje podatkowe samozatrudnienia, kiedy zaczynałem; ale jak mówią, z perspektywy czasu jest 20/20.

Jeśli dopiero co założyłeś firmę w domu lub prowadzisz ją już od jakiegoś czasu, ale używasz arkusza kalkulacyjnego do zarządzania księgowością swojej firmy — oto kilka powodów, dla których powinieneś używać Szybkie książki online oprogramowanie księgowe w arkuszu kalkulacyjnym.

Oszczędza czas

Gdy po raz pierwszy rozpoczynasz działalność, śledzenie dochodów i wydatków w arkuszu kalkulacyjnym wydaje się łatwym i niedrogim rozwiązaniem. Jednak w miarę rozwoju firmy i wzrostu przychodów i wydatków utrzymanie porządku staje się bardzo uciążliwe.

Firma Intuit, która jest liderem w branży oprogramowania księgowego, opracowała aplikację QuickBooks Online dla małych i średnich firm. Dzięki ich oprogramowaniu do księgowości online możesz bezpiecznie łączyć swoje konta bankowe i karty kredytowe, aby automatycznie wprowadzać transakcje. Nie tylko oszczędza to czas (przeciętni klienci QuickBooks Online oszczędzają średnio 11 godzin miesięcznie) na konieczności ręcznego dodawania sprzedaży i wydatków, ale także zmniejsza liczbę błędów transkrypcji i błędów formuł, które mogą wystąpić podczas tworzenia arkusz kalkulacyjny od podstaw.

Rekommenderad:  Jak usunąć nieaktywne Facebook Przyjaciele (2023)

Kolejną fajną funkcją QuickBooks Online jest śledzenie paragonów bez użycia papieru. Dzięki aplikacji QuickBooks Online wszystko, co musisz zrobić, to zrobić zdjęcie paragonu i połączyć je z transakcją, co sprawia, że ​​przygotowanie podatku jest dziecinnie proste. A mówiąc o tym, jak skrócić czas rozliczeń podatkowych, QuickBooks Online.

Monitoruj swoje zdrowie finansowe

Z Szybkie książki online, możesz uzyskać natychmiastowy przegląd swoich dochodów i wydatków, co pozwala monitorować kondycję finansową Twojej firmy. Automatycznie kategoryzuje również wydatki, dzięki czemu prowadzenie księgowości jest łatwiejsze, co pomaga lepiej przygotować się do sezonu podatkowego.

Bezproblemowa integracja

Jedna z wielkich rzeczy dot Szybkie książki online jest jego przenośność. Bez względu na to, dokąd się udajesz, możesz uzyskać dostęp do przychodów i wydatków swojej firmy z dowolnego komputera z ich portalem internetowym, a także na smartfonie z ich aplikacją mobilną na iPhone’y i systemy operacyjne Android. QuickBooks Online integruje się również z Twoimi ulubionymi aplikacjami, takimi jak PayPal, Square, Shopifyi wiele więcej.

Jeśli Twoja firma się rozwija i zdecydujesz się skorzystać z usług księgowego lub księgowego do zarządzania swoimi finansami, możesz z łatwością współpracować na platformie. Po prostu wyślij im zaproszenie, a uzyskają dostęp do Twoich informacji.

Rozwijaj się wraz ze swoją firmą

W miarę rozwoju firmy możesz zdecydować się na zatrudnienie freelancerów / niezależnych wykonawców. Jeśli zrobisz, Szybkie książki online rozwija się wraz z Twoją firmą, automatycznie śledząc płatności na rzecz kontrahentów, dzięki czemu możesz łatwo wystawić ich formularze podatkowe 1099 w styczniu.

Jeśli zdecydujesz się zatrudnić pracowników W2, QuickBooks Online z listą płac ma ulepszone funkcje, w których możesz prowadzić listę płac, płacić swoim pracownikom i obsługiwać podatki (za te funkcje obowiązują dodatkowe opłaty).

Bieżące wsparcie

Kiedy pracujesz dla siebie — jesteś odpowiedzialny za wszystkie aspekty swojej działalności. Zmniejsz presję, korzystając z QuickBooks Online. Nie tylko automatycznie wykonują kopie zapasowe wszystkich plików księgowych, ale także oferują bezpłatne wsparcie w Stanach Zjednoczonych przez telefon, czat online i filmy.

Rekommenderad:  Dlaczego lokalne premiery kończą się niepowodzeniem — i jak temu zaradzić

Jak widać, używając Szybkie książki online pomaga oszczędzać czas, zmniejsza liczbę błędów, zapewnia dobrą organizację i zapewnia zaawansowane narzędzia, które pomogą Ci utrzymać się na szczycie gry. Jeśli pracujesz z skromnym budżetem i zastanawiasz się, gdzie najlepiej wydać swoje dolary — QuickBooks Online to świetna inwestycja.

Śledź swoje dochody i wydatki jak profesjonalista

Jeśli nie masz pewności, która opcja jest odpowiednia dla Twojej firmy — po prostu odpowiedz na ten kwestionariusz, a QuickBooks Online poleci odpowiednią opcję dla Twojej firmy. Co najlepsze, QuickBooks Online ma BEZPŁATNY 30-dniowy okres próbny aby przetestować platformę — Możesz zarejestrować się tutaj!

Potrzebujesz więcej informacji o tym, jak QuickBooks Online może pomóc Twojej firmie? Sprawdź Internetowe centrum zasobów QuickBooks dla artykułów, przewodników, filmów i narzędzi. Albo zobacz Blog QuickBooks za porady księgowe, wiadomości, przywództwo myślowe i zobaczyć, co nowego w QBO.

Ten post jest dostarczany przez usługę treści VIP CJ Affiliate. Chociaż była to okazja sponsorowana przez Intuit QuickBooks, wszystkie wyrażone tutaj treści i opinie są moimi własnymi.

Table of Contents