Do czego służy port USB w gnieździe Hello?

Prawdopodobnie żałujesz, że nie możesz wyjść z domu, nie martwiąc się o paczkę, która ma zostać dzisiaj dostarczona, lub o tym, że twoje dzieci zostają same w domu.

Google rozpoznał ten problem i zaoferował doskonałe rozwiązanie: 24 /7 Streaming dzwonek do drzwi! Możesz sprawdzić swoje drzwi w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca. Est Hello działa doskonale w nocy i może wysyłać Ci powiadomienia w zależności od tego, kto jest przy drzwiach. Obejmuje szeroki obszar wokół twoich drzwi, dzięki czemu nie przegapisz niczego, co dzieje się przed domem.

Jak zasilić gniazdo Witaj

Po zakończeniu instalacji dzwonka do drzwi Nest Hello, aby go uruchomić, należy podłączyć go do gniazdka elektrycznego.

Baterie

Google Nest ma wewnętrzną baterię. Ten system ma wiele zalet: Twój aparat nie ma okresów „uśpienia”, co oznacza, że ​​nie umknie ci nic ważnego, ani nie musisz się martwić, że na wszelki wypadek będziesz mieć inny zestaw baterii.

Może Ci się przydać użycie zewnętrznego zestawu baterii, ale nie zalecamy tego, nawet jeśli w Twojej okolicy występują przerwy w dostawie prądu. Lepszym rozwiązaniem jest uzyskanie zasilacza awaryjnego, ale trzeba do niego podłączyć modem, router i gniazdo Hello Hello, a nie tylko kamerę.

cześć gniazdo

Instalowanie kamery

Nie potrzebujesz specjalisty, aby zainstalować kamerę dzwonka Nest Hello, ale możesz sprawdzić, czy dzwonek jest zgodny z tym urządzeniem.

Możesz podłączyć go do niskonapięciowego przewodowego dzwonka do drzwi lub do wewnętrznego zasilacza na wypadek, gdyby dzwonek do drzwi, który aktualnie posiadasz, nie był kompatybilny. System jest łatwy do skonfigurowania, ale potrzebujesz pomocy aplikacji Nest.

Kiedy używać portu USB

Jeśli urządzenie zostało odłączone na dłuższy czas, bateria może być całkowicie rozładowana.

Właśnie tam wkracza mały port USB z tyłu Nest Hello. Użyj tego portu, aby podłączyć dzwonek do komputera stacjonarnego lub laptopa i naładować go, lub rozwiązać inne potencjalne problemy. Możesz nawet podłączyć go do ściennej ładowarki USB.

Nie musisz używać portu, aby dokończyć instalację systemu.

Jak zainstalować aplikację Google Nest Hello

Nest Hello jest kompatybilny z wieloma systemami Android i Apple urządzenia, a także przeglądarki internetowe Windows Komputery PC i Mac. Konieczne jest regularne aktualizowanie oprogramowania, aby aplikacja działała poprawnie.

Aby zainstalować urządzenie Nest Hello, najpierw pobierz aplikację Nest, ponieważ tam znajdziesz przewodnik instalacji. W zależności od tego, czy masz iPhone'a czy Androida, przejdź do Apple Sklep z aplikacjami lub Google Play Store aby uzyskać aplikację.

Do czego służy port USB w gnieździe Hello? 1

Podłączanie i testowanie kamery

Google zaleca przetestowanie aparatu przed zainstalowaniem urządzenia. Aby sprawdzić wideo, musisz podłączyć aparat do aplikacji w telefonie. Oto jak to zrobić.

  1. Upewnij się, że Wi-Fi i Bluetooth są włączone.
  2. Skonfiguruj aplikację i utwórz konto.
  3. Uruchom aplikację i otwórz menu Ustawienia (ikona w prawym górnym rogu).
  4. Stuknij w Dodaj produkt.
  5. Musisz zeskanować kod QR w aparacie. Jeśli nie możesz tego zrobić, wybierz Kontynuuj bez skanowania i wpisz numer seryjny i klawisz wejścia aparatu. Te numery znajdziesz obok kodu QR.
  6. Wybierz nazwę lokalizacji z menu lub wybierz Niestandardowy i skonfiguruj własną.
  7. Podłącz aparat do gniazdka elektrycznego za pomocą kabla zasilającego i adaptera. uwaga: że nie należy używać żadnego innego kabla ani adaptera, ponieważ system ich nie obsługuje.
  8. Światło w kamerze zmieni kolor na niebieski, jeśli jest prawidłowo podłączony.
  9. Aplikacja automatycznie wyszuka najbliższe sieci Wi-Fi, więc podłącz ją do tej samej sieci co smartfon.
  10. Umieść kamerę w miejscu, w którym planujesz ją przechowywać po instalacji. Jeśli nie widzisz filmu w aplikacji, spróbuj zbliżyć kamerę i router bliżej siebie, ponieważ może być poza zasięgiem lub sygnał jest zbyt słaby.

Co się stanie, jeśli Twoje gniazdo Hello odłączy się od źródła zasilania

Jeśli kamera odłączy się od źródła zasilania lub sieci Wi-Fi, transmisja strumieniowa zostanie zatrzymana i nie będzie można otrzymywać alertów. Po przywróceniu połączenia strumieniowanie będzie kontynuowane automatycznie.

Jeśli subskrybujesz Nest Aware, będziesz mieć możliwość przejrzenia swojej historii przesyłania strumieniowego Nest Hello, zanim połączenie zostanie utracone.

Gdy Twój aparat nie działa przez 10 minut lub dłużej, otrzymasz powiadomienie i e-mail. Otrzymasz również migawkę ostatniego zdjęcia zarejestrowanego przez aparat przed wyłączeniem go wraz z wiadomością e-mail.

Kto tam?

Gdy Google Nest Hello zostanie przetestowany i zainstalowany, jesteś gotowy do monitorowania progu 24 /7. Nawet jeśli gniazdko elektryczne Cię zawiedzie, mały port USB w urządzeniu ma cię z powrotem.

Czy próbowałeś już podłączyć Nest Hello do swojego komputera? Czy miałeś jakieś inne problemy ze swoim inteligentnym aparatem dzwonkowym? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.