Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Dobra wiadomość dla tych, którzy czekają na MIUI 14 na swoim smartfonie Xiaomi, Redmi lub POCO

Po wydaniu Androida 13, który jest już używany w niektórych smartphones, nadszedł czas, aby Xiaomi przyjrzało się swojemu MIUI 14 i przygotowało się na jego przybycie. Wiemy, że ta nowa wersja jest już przygotowywana, a w niektórych nawet testowana smartphones marki.

Oceny te, choć wewnętrzne dla marki, pokazują, że ścieżka została wytyczona. Lista sprzętu, który otrzyma tę wersję, była stopniowo odkrywana, a teraz pojawiła się nowa lista. Przyjdź i zobacz dobrą wiadomość dla tych, którzy czekają na MIUI 14 i sprawdź, czy Twój smartfon Xiaomi będzie miał dostęp.

MIUI 14 smartphones Xiaomi Redmi POCO

Nadal jesteśmy dalecy od pojawienia się publicznej wersji MIUI 14 ze wszystkimi jej nowymi funkcjami. Xiaomi nadal będzie kończyć dostosowywanie Androida i dostosowywać go do wszystkich różnych urządzeń, na których będzie używany.

Lista smartphones Kto otrzyma tę nową wersję, nie jest jeszcze oficjalnie znany, ale pojawiają się informacje o wspieranych modelach. Jest to więc lista, która stale rośnie, zawsze z nowym sprzętem.

Powyższa lista zawiera wszystkie smartphones że na dzień dzisiejszy wiadomo, że obsługuje MIUI 14 i że będą mieli dostęp do wszystkich wiadomości Google dla Androida 13. Oprócz tego nadal będą dostępne dodatki do marki, specyficzne dla tej wersji.

MIUI 14 smartphones Xiaomi Redmi POCO

Oczywiście Xiaomi nie ograniczy się do wprowadzenia MIUI 14 do smartphones uruchomiona w imieniu Twojej marki. Twoje pozostałe linie również będą miały dostęp do tej nowej wersji Twojej personalizacji, a tym samym będą otrzymywać wszystkie wiadomości.

Powyższa lista pokazuje, że smartphones gdzie będzie można zainstalować i uruchomić MIUI 14, ze wszystkimi ulepszeniami, które doda Android 13 i dostosowywanie. Nie ma jeszcze daty na prezentację tej nowości, ale Xiaomi z pewnością wkrótce pokaże nowości.