Dodawanie kamer mrugających z dwóch lokalizacji

Dodawanie kamer mrugających z dwóch lokalizacji 1

Blink to system nadzoru bezpieczeństwa w domu, który wymaga zarówno niewielkiej konserwacji, jak i ma przystępną cenę sprzętu. To jest, co naprawdę nazwiesz bezprzewodowym zabezpieczeniem domu. Bliższe spojrzenie na pakiet nadzoru domu i pracy ujawnia, że ​​przed zainstalowaniem nie są wymagane żadne umowy z firmą ochroniarską ani mnóstwo legalnych mumbo jumbo.

Możesz kupić kamery bezpieczeństwa od Blink albo przez Amazon lub bezpośrednio z ichstronie internetowej. Do tej pory ludzie mieli wiele pozytywnych rzeczy do powiedzenia na temat swojego oprogramowania, głównie dlatego, że są niedrogie i bardzo łatwe w użyciu. Sprzęt jest ogólnie łatwy w utrzymaniu, bez delikatnych lub wrażliwych części, ma natywny IFTTT i integrację z Amazon Alexa

Nie musisz nawet znać się na technologii, aby postępować zgodnie z instrukcją instalacji. Dlatego kilkakrotnie nazywano go domowym systemem bezpieczeństwa DIY (zrób to sam). Możesz zakończyć instalację i konfigurację ochrony w ciągu kilku minut. To takie proste!

Jak działają kamery Blink

Zanim przyjrzymy się bliżej kamerom Blink i sposobom dodawania ich z dwóch lokalizacji, zobaczmy, jak działają. Dzięki tym kamerom nie tylko widzisz wszystkie kanały z jednej aplikacji, ale gdy kamera wykryje ruch, nagrywa od pięciu do sześćdziesięciu sekund, w zależności od tego, jak długo go ustawisz. Większość ludzi ustawia czas nagrywania na minutę. Domyślnie jest to pięć sekund.

Szalona jest też żywotność baterii, ale wynika to z niskiego czasu nagrywania. Minimalny czas pracy baterii Blink wynosi 24 miesiące. Link ma aplikację kompatybilną z Androidem, iOS, a nawet Fire OS, która coś mówi. Kamery są dźwięczne przez Alexę Amazon wirtualny asystent głosowy, który umożliwia użytkownikom sterowanie głosowe systemem bezpieczeństwa, a także ułatwia integrację z innymi urządzeniami gospodarstwa domowego.

W wysokości 5 sekund, oprogramowanie zabezpieczające Blink przechowuje około 1, 440 wydarzeń w chmurze. Możesz albo przenieść te zdarzenia do nowych jednostek pamięci, albo nowe zaczną kasować stare, gdy klipy przekroczą ten rozmiar.

Mrugaj kamerami w wielu lokalizacjach

Załóżmy teraz, że masz zainstalowaną kamerę w biurze w innej części miasta, a inną zainstalowaną w domu. Chcesz również uzyskać dostęp do tych dwóch kamer w aplikacji urządzenia. Możesz to zrobić, łącząc dwie kamery z tym samym kontem Blink.

Każda kamera musi być podłączona do modułu synchronizacji. Można jednak podłączyć tylko kamery znajdujące się około 100 stóp od modułu, urządzenia podłączonego do źródła zasilania. Oznacza to, że jeśli podłączasz kamerę z domu i kamerę z biura lub drugiej lokalizacji, która może być w centrum, będziesz potrzebował modułu synchronizacji dla każdej kamery i połączyć te dwa moduły z tym samym kontem Blink.

Tworzenie systemów

Aby dodać moduł synchronizacji, zaloguj się do aplikacji Blink i kliknijikona plusw prawym górnym rogu ekranu głównego. Z dostępnej listy będziesz chciał wybraćSystem kamer bezprzewodowych Blink.

Następnie kamera urządzenia rozpocznie skanowanie modułu w poszukiwaniu jego kodu QR.Lub nie możesz także wpisaćnumer seryjny modułusiebie. Po zakończeniu wybierz nazwę modułu, która ma dla Ciebie sens. Na przykład, jeśli jest w twoim domu, możesz go nazwać Domlub cokolwiek innego chcesz.

Gdy go wprowadzisz, wyświetli się komunikat, że jest gotowy do synchronizacji. Podłącz moduł do źródła zasilania i odczekaj kilka sekund, aż zobaczysz spójne zielone światło i migające niebieskie światło, zanim klikniesz, aby odkryć urządzenie. Powinno to wyświetlić ekran z monitem o dołączenie do sieci Wi-Fi Blink.

Synchronizacja

Moduł wyświetli ekran z sieciami Wi-Fi, które znajdują się w odległości połączenia z modułem. Połącz się z Wi-Fi i kliknijgotowy.

Aby dodać drugą kamerę w biurze lub drugiej lokalizacji, przejdź do lokalizacji i zainstaluj również moduł synchronizacji. Następnie ponownie wykonaj powyższe kroki, aby dodać ten moduł synchronizacji do tego samego konta Blink. Jeśli nazywasz swoją drugą lokalizację „Office”, powinieneś mieć dwie nazwy systemowe na ekranie głównym: „Home” i „Office”. Kliknij dowolny z nich, aby wyświetlić kanał w tej lokalizacji.

Możesz dołączyć do każdego modułu synchronizacji do kilku kamer, więc wiesz, że jesteś bezpieczny w każdej lokalizacji.