Dokonaj zamiany twarzy w filmach ze smartfona za pomocą Carica

Spektrum możliwości, które otworzyły włączenie kamer do sieci smartphonesTo było imponujące, a nawet wyznaczyło trendy. Bardzo niedawnym przypadkiem jest super znana zamiana twarzy, w której za pomocą niektórych aplikacji mogliśmy wymieniać twarze z innymi ludźmi, którzy byli z nami lub ze zdjęcia. To było z pewnością całkiem fajne i teraz znaleźliśmy aplikację, która może to osiągnąć, ale w filmach

Nazywa się Carica i ma gigantyczną galerię GIF-ów umożliwiającą zamianę twarzy i możesz wstawić twarz w najśmieszniejsze sceny.

Wstaw twarz w śmieszne filmy

Dokonaj zamiany twarzy w filmach ze smartfona za pomocą Carica 1

Zamiana twarzy jest bez wątpienia bardzo zabawnym efektem, choć na pierwszy rzut oka wywołuje dziwne wrażenie, ponieważ wyniki są zwykle dość rzadkie. Jest to jednak tak zabawne, że możemy marnować wiele minut na robienie tego i wiele więcej dzięki możliwości zrobienia tego w filmie z Caricą.

Jest to aplikacja kompatybilna z Androidem i iOS, która idzie nieco dalej z efektem Face Swap, zapewniając możliwość robienia tego w formacie GIF, z bardzo zabawnymi wynikami.

Dokonaj zamiany twarzy w filmach ze smartfona za pomocą Carica 2

Ta aplikacja jest bezpłatna i oprócz tego, co wspomnieliśmy powyżej o dużej galerii, jest również bardzo łatwa w użyciu.

Po zintegrowaniu ze smartfonem udziel uprawnień dostępu do galerii i aparatu. Proces jest tak prosty, jak wybranie pliku GIF z galerii, a następnie możesz uchwycić twarz z przedniej kamery, aby aplikacja mogła następnie wstawić do wideo.

Należy zauważyć, że zamiast robić zdjęcie, możesz je również wybrać z galerii. Na koniec poczekaj kilka sekund, aż aplikacja wygeneruje GIF i to wszystko.

Aby to udowodnić kliknij ten link.