Dołącz i zmień orientację swoich plików PDF za pomocą PDFStack

Praca z plikami PDF nie tylko oznacza konieczność ich otwierania i przeglądania ich zawartości, ale działania na tego typu dokumentach mogą pójść dalej. Na przykład, jeśli otrzymujesz kilka plików, które musisz mieć w jednym, musisz podjąć proces łączenia lub mieszania plików PDF. Podobnie, ponieważ są to dokumenty, które zostały zeskanowane, bardzo możliwe jest odbieranie plików, które są odwrócone lub w niewłaściwej orientacji, aby połączyć je z innymi. To zasługuje na użycie narzędzi, które pozwalają na łatwe przeprowadzenie tych procesów.

Dlatego chcemy wprowadzić PDFStack, narzędzie online, które udostępnia możliwość łączenia i przerzucania plików PDF w bardzo prostym procesie.

Odwróć i dołącz do pliku PDF w kilka sekund

Dołącz i zmień orientację swoich plików PDF za pomocą PDFStack 1

Pliki PDF są szeroko stosowane, szczególnie w firmach i firmach, ponieważ dokumenty prawne są zwykle przetwarzane w postaci cyfrowej w tym formacie. W tym sensie powszechne jest obsługiwanie wszelkiego rodzaju dokumentów w tym formacie, oprócz formy i innych elementów, które w pewnym momencie będą musiały być edytowane lub łączone z innymi. PDFStack udostępnia tę możliwość za pomocą niezwykle prostego i szybkiego procesu, który nie ma znaczenia, jeśli nie masz więcej wiedzy na temat tych działań.

Należy zauważyć, że usługa PDFStack jest bezpłatna, a po wejściu możesz zacząć dołączać i przerzucać pliki PDF.

Dołącz i zmień orientację swoich plików PDF za pomocą PDFStack 2

Gdy znajdziesz się w witrynie, otrzymasz pole, w którym powinieneś przeciągnąć pliki, które chcesz pracować. Nad ramką, o której mowa, zobaczysz dwie zakładki: scalenie, aby połączyć i podział, aby przerzucić pliki.

Dołącz i zmień orientację swoich plików PDF za pomocą PDFStack 3

Gdy dokumenty załadują się do interfejsu, będziesz mógł zobaczyć każdą ze stron, które je tworzą, dzięki czemu wybierzesz wszystkie elementy, które chcesz połączyć lub przerzucić.

Po przetworzeniu danych stron możesz pobrać wynik w tym samym formacie PDF w ciągu kilku sekund. Ta procedura może być powtarzana tyle razy, ile chcesz, bez płatności lub tworzenia kont.

Aby to udowodnić kliknij ten link.