Dołączają Cherry Jones i Jason Segel Apple TV+ oryginalny film „Niebo jest wszędzie”

Dołączają Cherry Jones i Jason Segel Apple TV+ oryginalny film „Niebo jest wszędzie” 1

Po raz pierwszy o tym słyszeliśmy Niebo jest wszędzie, jakiś Apple Oryginalny film zmierza do Apple TV+, w październiku ubiegłego roku. Teraz znamy jeszcze dwóch aktorów dołączających do filmu.

Zgodnie z terminem, zarówno Cherry Jones (Dziedziczenie, Kraj wina) i Jason Segel (Jak poznałem twoją matkę, Zapomnieć o Sarah Marshall) dołączyli do nadchodzącego filmu. Wystąpią u boku Grace Kaufman (Człowiek z planem). Film oparty jest na powieści o tym samym tytule, którą napisał Jandy Nelson. Będzie też dostosowywać scenariusz do filmu.

Kaufman zagra Lenniego, nastolatkę, która przeżywa stratę swojej siostry. Tak jak ona się zakocha.

Według raportu Jones będzie grał babcię, Gram, zarówno dla Lenniego, jak i jego siostry Bailey. Segel gra Big, syna Gram, który wciąż mieszka w domu, kiedy Gram zabiera młode kobiety do swojego domu. Duży jest „ekscentryczny wujek” sióstr, który najwyraźniej prowadzi firmę balonów na ogrzane powietrze.

To kolejny autorski projekt firmy Apple oraz studio produkcyjne A24. Nadchodzi pierwszy projekt tej pary firm Na skałach z udziałem Billa Murraya i Rashidy Jones, w reżyserii Sofii Coppoli.

Jones nie jest obcy Apple Projekty TV+. Znana aktorka ostatnio pojawiła się w jednej z najmocniejszych limitowanych serii serwisów streamingowych, Obrona Jakuba.

Wciąż nie ma daty premiery Niebo jest wszędzie, ani nie mamy jeszcze zwiastuna do udostępnienia. Ale to wszystko powinno się ułożyć wystarczająco szybko.

Nie możesz się doczekać tego projektu?