Domniemane OnePlus 8 przechodzi certyfikat i pierwszy test porównawczy został wydany

OnePlus ma to zrobić 8 zostaną wprowadzone w pierwszej połowie 2020 r. W miarę zbliżania się tego momentu smartfon zaczyna przechodzić certyfikaty, a pierwszy test porównawczy został wydany niedawno.

Ponadto chiński producent przygotowuje wydarzenie, które zapozna Cię z technologią wyświetlania, nad którą pracujesz.

Domniemany smartfon OnePlus 8 przechodzi certyfikat i pierwszy test porównawczy został wydany

The smartphones z OnePlus były bardzo popularne w ostatnich dniach. Na targach CES 2020 chiński producent zaprezentował Concept One, który wyróżnia się innowacją w tylnej szybie obejmującej kamery. Ponadto w Stanach Zjednoczonych jest ich kilka aktualności którzy zdają sobie sprawę, że OnePlus 8 będą również sprzedawane przez Verizon, a nie wyłącznie przez T-Mobile.

Takie wiadomości na początku roku pozostawiają piękne preludium, po 2019 roku, w którym zaprezentowało dobre propozycje, które zdobyły konsumentów i krytyków. Podążając za tempem innowacji, firma przygotowuje już wydarzenie 13 stycznia, w następny poniedziałek, w którym najwyraźniej zaprezentuje nowe technologie wyświetlania.

To zostało udostępnione w dniu sieć społecznościowa Weibo a plotki wskazują, że może to być wprowadzenie do nich wyświetlaczy częstotliwości odświeżania 120 Hz smartphones. Niemniej jednak będziemy musieli poczekać, aż wydarzenie potwierdzi podejrzenia.

Ekran zdarzenia OnePlus

Oneplus 8 przechodzi certyfikację i wychodzą wyniki testów porównawczych

Jak zwykle smartphones Przed wejściem na rynek przechodzą szereg certyfikatów. Oznacza to zapewnienie zgodności z różnymi normami określonymi przez różne kraje, w których będą wprowadzane do obrotu. Zbliża się data OnePlus 8, widział teraz, jak wydano jego pierwszą certyfikację.

Najwyraźniej nie mamy do czynienia ze smartfonem, ale dwoma. Oznacza to, że do certyfikacji zgłoszono dwa modele OnePlus o podobnych nazwach kodowych (IN2010 i IN2020). Drugi model to prawdopodobnie OnePlus 8 Pro

Oprócz certyfikacji druk wyników testu porównawczego Geekbench krąży w Internecie. Wartości są wysokie, zgodnie z oczekiwaniami. Nic więc dziwnego, że rzekomy OnePlus 8 stanowi poprawę wydajności w porównaniu do smartphones obecnie na rynku.

Domniemany smartfon OnePlus 8 przechodzi certyfikat i pierwszy test porównawczy został wydany

Ponadto test porównawczy wskazuje, że będzie miał Qualcomm SoC… A podczas analizy wyników może to być tylko Snapdragon 865. Ponadto nadal jest wskazane, że będzie miał 12 GB pamięci RAM, prawdopodobnie LPDDR5.

Co sądzisz o tym hipotetycznym smartfonie OnePlus? Będzie miał argumenty, aby kontynuować walkę z silniejszą konkurencją w najwyższym segmencie, takim jak Samsung Galaxy S20? Podziel się swoją opinią w komentarzach!

Samsung Galaxy S20 jest również jednym z smartphones najbardziej poszukiwany w tej chwili…