Doom Eternal czas pobierania i rozmiar pliku do pobrania

Poznaj wszystkie szczegóły i czas wstępnego ładowania Doom Eternal, aby móc pobrać grę i przygotować się do akcji 20 marca.

Premiera gry Doom Eternal planowana jest na 20 marca 2020 roku, a ci, którzy planują zanurzyć się w grze, bez wątpienia będą zainteresowani jej wstępnym pobraniem. Pozwala to nie tylko nurkować na starcie, ale także zapewnia pomijanie wolniejszych czasów pobierania z powodu nowych wydań. W tym przewodniku omówimy czas i szczegóły wstępnego ładowania Doom Eternal, abyś mógł przygotować się do zgrania podczas edycji.

Doom Wieczny czas i szczegóły wstępnego ładowania

Jeśli chcesz wstępnie załadować Doom Eternal, możesz to zrobić 48 godzin przed uruchomieniem. Oznacza to, że użytkownicy PlayStation mogą 4 Xbox One rozpocznie wstępne ładowanie gry we wschodniej północy 18 marca. Gracze na PC będą musieli poczekać do 00:01 EST na wstępne ładowanie, ale to tylko niewielka różnica. Jeśli planujesz grać w Doom Eternal na Google Stadia, nie musisz się martwić o wstępne ładowanie, ponieważ gra działa w chmurze.

Czas pobierania i rozmiar pliku Doom Eternal

Możesz rozpocząć wstępne ładowanie Doom Eternal na 48 godzin przed jego wydaniem.

Rozmiar pobrania Doom Eternal

Doom Eternal ma podwójną długość Doom 2016, co oznacza, że ​​masz przed sobą dobrą podróż. Na szczęście, jeśli chcesz grać w grę po wydaniu, nie potrzebujesz dużo miejsca na dysku twardym. Dla mnie odwrotność, Lista sklepu Microsoft Doom Wieczna waga 40,02 GB na Xbox One. Jednak rozmiar pliku PlayStation nie jest jeszcze dostępny 4 Bez szczegółów. Wyobrażamy sobie, że prawdopodobnie znajdzie się gdzieś w pobliżu tego samego znaku 40 GB, więc upewnij się, że masz więcej miejsca na dysku twardym, aby być bezpiecznym.

W przypadku użytkowników komputerów PC wymagania dotyczące Doom Eternal zawierają co najmniej 50 GB dostępnego miejsca. Mówiono jednak, że zawartość trybu wieloosobowego Battlemode będzie zawierać dodatkowe 38 GB zawartości, więc użytkownicy powinni być przygotowani z co najmniej 80-100 GB wolnego miejsca na dysku twardym komputera.

Teraz, gdy znasz czas wstępnego ładowania i rozmiar pliku Doom Eternal, upewnij się, że jesteś gotowy do zgrania, sprawdzając resztę zawartości Doom Eternal.