Dostosowywanie selfie szerokokątnego w Google Pixel 3

Dostosowywanie selfie szerokokątnego w Google Pixel 3 1

Google jest wszędzie. Ten wszechobejmujący gigant technologiczny stał się powszechnie znany, dlatego ich pseudonim może być zarówno rzeczownikiem, jak i czasownikiem. Prawdopodobnie znasz Google z wyszukiwarki lub w połączeniu z systemem telefonicznym Android. Mimo to, pomimo wszystkich swoich osiągnięć, zaskakujące jest, że firma zajęła firmie aż do 2016 r. Stworzenie rywala w dziedzinie smartfonów, ale chociaż mogli spóźnić się na imprezę, zdecydowanie zrobili wejście.

Google Pixel

Pierwszy Google Pixel wypuszczony jesienią 2016 r., Który dokonał kilku przełomowych odkryć dzięki takim ofertom, jak nieograniczona ilość miejsca na zdjęcia w chmurze i najnowocześniejszy aparat. Opierając się na swoim poprzedniku, Pixelu 2 i piksel 3 zostały wydane odpowiednio jesienią 2017 r. i 2018 r., każdy z nich stał się bestsellerem.

Mimo że Pixel 4 został wydany na początku ubiegłego roku, nadal warto wspomnieć o niektórych funkcjach aparatu, które zaczęły się od Pixela 3, czyli możliwość robienia szerokokątnego selfie.

Zalety aparatu Google

The Pixel 3 Aparat oferował kilka dotychczas niewidocznych funkcji, które ustawiają smartfona bardziej niż przeciętny użytkownik w swojej klasie. Ustawienie nocne jest najczęściej reklamowanym z tych funkcji.

Ustawienie noktowizyjne wykorzystuje adaptacyjny czas otwarcia migawki i uczenie maszynowe, aby pobierać jak najwięcej światła, jednocześnie dostosowując ruch, drżenie rąk i rozmycie spowodowane dłuższymi czasami otwarcia migawki. Ta funkcja znajdowała się na pierwszym planie w oryginalnym Google Pixel 3 reklamy.

Kolejna ekscytująca funkcja Pixel 3 wprowadzono Google Lens. Google Lens rozpoznaje kształty, tekst i kody kreskowe i automatycznie Google wyszukuje je dla Ciebie (zobacz, to czasownik!). To wyszukiwanie nietekstowe pozwala użytkownikom znajdować informacje o ludziach, miejscach, obiektach itp., Nawet jeśli nie znają ich nazwy. Chociaż dostęp do niego może być trochę sprzeczny z intuicją, zalety tej funkcji są ogromne.

Chociaż powyższe ustawienia z pewnością są zaletami, prawdopodobnie najbardziej przydatną funkcją, którą wprowadzono, jest szerokokątna funkcja selfie.

Obrazy selfie szerokokątne

The Pixel 3 jest wyposażony w podwójne kamery z przodu. Jeden 8-megapikselowy obiektyw oferuje standardowy widok, ale drugi 8-megapikselowy obiektyw zapewnia szerokokątny widok, którego można użyć do rozszerzenia selfie o kilka osób lub szerszy zakres scenerii.

Ta opcja jest nie tylko niezwykle przydatna, ale także łatwa do wdrożenia. Po prostu otwórz aparat – który możesz ustawić, aby otwierał, naciskając dwukrotnie przycisk zasilania lub dodając ikonę na ekranie blokady. Następnie naciśnij przycisk przełącznika w lewym dolnym rogu, aby przejść do przedniego aparatu, a następnie przesuń suwak na dole obrazu lub po prostu ściśnij ekran. Kamera rozszerza się, aby pokazać obszar i ludzi wokół ciebie. Teraz możesz wziąć ten wodospad lub zmieścić całą imprezę na jednym zdjęciu!

Uwagi

Chociaż szerokokątne selfie jest niesamowitą funkcją, warto zauważyć kilka krzywych uczenia się, które są z nim związane.

Najważniejszą kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że aparat do selfie nie zawsze robi zdjęcie od momentu naciśnięcia spustu migawki. Aparat Google rozpoznaje nadmierny ruch i opóźni zdjęcie, dopóki obraz nie przestanie się poruszać. Oznacza to, że drżenie ręki nie jest problemem, ale oznacza również, że trudniej będzie uzyskać zdjęcie, w którym żaden z wnuków nie mruga.

Druga kwestia dotyczy samego selfie. Niektórzy użytkownicy zgłaszają, że jeśli aparat zostanie nachylony nadmiernie w prawo lub w lewo, mogą wystąpić pewne zniekształcenia. Wydaje się, że ostatnie aktualizacje oprogramowania naprawiły wiele z tego problemu, ale nadal możesz zauważyć niewielkie zniekształcenia, jeśli robisz zdjęcia pod ekstremalnym kątem.

Wniosek

Mimo kilku załamań, aparat na Pixelu 3 jest trudny do pokonania, a zwiększony kąt dla aparatu do selfie daje wakacje, imprezy, jedzenie i wydarzenia dodatkową przyjemność. To ustawienie jest łatwe w użyciu, działa dobrze i stanie się popularnym narzędziem dla zapalonych autoportretów.