Dowiedz się, jak działa wirtualny asystent Aura w Kolumbii

Aura, wirtualny asystent Movistar, jest skonsolidowany w Kolumbii za pośrednictwem aplikacji Mój Movistar Aby poprawić jakość obsługi klienta.

Od czasu przybycia Aury do Kolumbii za pośrednictwem aplikacji Mi Movistar (zarówno iOS, jak i Android) Movistar wzmocnił obsługę klienta, oferując natychmiastowe i spersonalizowane odpowiedzi do produktów i usług zawartych z firmą.

Głosowo lub pisemnie Aura może pomóc użytkownikowi Poznaj szczegółowo zużycie danych, fakturę, zakontraktowane produkty lub usługi, sprawdź saldo lub odpowiedz na ponad 120 ogólnych pytań Wśród innych tematów.

Aby w pełni wykorzystać wszystkie jego możliwości, Beatriz Rodriguez z działu Globalny produkt Aury informuje, jakich poleceń można użyć za pomocą Moja aplikacja Movistar. Uwaga!

Te polecenia pomogą ci dowiedzieć się, jak działa Aura w Kolumbii

AURA Kolumbia

Dla użytkownicy opłacani z dołu, polecenie głosowe „Chcę zobaczyć moją fakturę” Pomoże im to zobaczyć szczegółowo zakontraktowane przez nich usługi i jaka była kwota ich ostatnich faktur. Ponadto, jeśli użyją polecenia Jakie jest zużycie moich danych? Będą mogli zobaczyć szczegółowe dane, które zużyli do tego momentu.

Tak, wręcz przeciwnie, jesteś użytkownik opłacony z góry, punkt: z opcją „Jakie są moje zakontraktowane usługi i produkty?”, możesz zobaczyć różne zakontraktowane usługi i to, co wcześniej wynająłeś. Ale dodatkowo przez polecenie „Ile mam równowagi?”, Aura pokaże saldo doładowań dostępne na Twoim koncie. To tylko niektóre z rzeczy, które Aura może dla Ciebie zrobić za pośrednictwem aplikacji Mój Movistar. Nie zapominaj, że stale rośnie, dlatego zachęcamy do dalszego odkrywania i wdrażania wszystkich dostępnych opcji. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź ich oficjalną stronę internetową.

Z 3,4 milion aktywnych użytkowników miesięcznie na ponad 30 kanałach, Aura Jest to już rzeczywistość w ośmiu krajach: Kolumbii, Brazylii, Argentynie, Chile, Ekwadorze, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Aura jest konsekwencją integralnej digitalizacji Telefónica oraz zaangażowanie w przekształcanie relacji z klientami i oferowanie im spersonalizowanych doświadczeń w czasie rzeczywistym.